Weź szybko 400 zł na zakupy do Allegro od Citi Handlowy

Przyznaj, że 400 zł to już niezła kwota. Możesz kupić eleganckie perfumy czy dołożyć do fajnego telefonu. Sprawa jest prosta. Zakładasz kartę kredytową Simplicity, płacisz nią za zakupy, a w zamian za to bank przesyła Ci 400 zł do Allegro. Zainteresowany? To sprawdźmy, jak to wszystko działa!

HIT powrócił w 2021! Zgarnij 100 zł od Twisto za samą rejestrację [zakładasz w 6 minut]

Nie spodziewałem się, ze ta promocja wróci! Otrzymujesz 100 zł już za samą rejestrację bez żadnych dodatkowych warunków! W dodatku przez pierwsze 3 miesiące karta fizyczna jest zupełnie darmowa.

Weź do 300 zł na Allegro za kilka aktywności na karcie kredytowej w Banku Millennium

Masz ochotę na darmowe zakupy na Allegro.pl? Ta promocja pomoże Ci w realizacji takich zakupów w wysokości nawet do 300 zł. Wystarczy, że założysz kartę kredytową w Millennium i spełnisz warunki opisane w artykule >>

50 zł w postaci 3400 punktów w programie Bezcenne Chwile dla wszystkich klientów Citibanku

Oto promocja dla wszystkich klientów banku Citi Handlowy – zarówno dla tych obecnych jak i nowych! Masz możliwość zgarnięcia 3400 punktów o równowartości 50 zł w Programie Bezcenne Chwile.

Voucher 300 zł do Biedronki za przetestowanie bezpłatnej karty kredytowej Simplicity

Premia 300 zł to naprawdę duże pieniądze jak za 20 minut na wypełnienie formularza i porozmawianie z konsultantem… Bo przecież i tak już płacisz na co dzień kartą, więc czemu miałbyś nie przetestować karty Citibanku przez kilka miesięcy i dostać za to voucher na 300 zł do Biedronki!?

50zł za samo założenie konta oraz 300zł w postaci 10% zwrotu za płacenie kartą od Pekao S.A.

Jestem pewien, że ta promocja przypadnie do gustu wszystkim osobom, które za większość zakupów płacą kartą, bo tutaj dostają żywą gotówkę za robienie tego samego co dotychczas. Wystarczy podczas zakupów wyciągać z portfela inną kartę 🙂

Weź kartę kredytową z BNP Paribas i odbierz 200 zł do Carrefoura

Tym razem promocja obejmuje zarówno obecnych jak i nowych klientów BNP Paribas! Nawet jeśli posiadasz konto osobiste w BNP, to w tej promocji będziesz mógł wziąć udział i zgarnąć 200 złotych do Carrefoura. Wystarczy, że będziesz płacić kartą za zakupy >>

Zyskaj 60 zł od Twisto za samą rejestrację [zakładasz w 6 minut]

Otrzymujesz 60 zł za samą rejestrację bez żadnych dodatkowych warunków! W dodatku przez pierwsze 3 miesiące karta fizyczna jest zupełnie darmowa.

HIT GRUDNIA! Zgarnij 100 zł od Twisto za samą rejestrację [zakładasz w 6 minut]

W grudniu Twisto zawstydziło wszystkie banki! Otrzymujesz 100 zł już za samą rejestrację bez żadnych dodatkowych warunków! W dodatku przez pierwsze 3 miesiące karta fizyczna jest zupełnie darmowa.

Załóż kartę Twisto i odbierz 60zł za wykonanie 4 dowolnych płatności [zakładasz 100% online]

Błyskawiczna rejestracja i 60 zł do uzyskania 4 płatności kartą to rewelacja! W dodatku… Karta Twisto ma przewalutowania tańsze niż Revolut dzięki umowie z Mastercard. Promocja i 60 zł na start może skończyć się w każdej chwili, dlatego skorzystaj już teraz.