Promocje organizowane przez BNP Paribas

Spójrz na poniższą listę wszystkich promocji organizowanych przez bank BNP Paribas. Znajdziesz tutaj nie tylko bardzo popularne okazje na karty kredytowe z wysoką premią, ale również wszelkiego rodzaju bonusy dla nowych klientów otwierających konto osobiste w BNP Paribas.

Choć w porównaniu z konkurencją BNP Paribas jest na polskim rynku stosunkowo krótki czas, to jednak przebija się do świadomości odbiorców naszej strony regularnie powtarzanymi akcjami z różnej wysokości bonusem. Tutaj na pewno upolujesz dla siebie jakąś promocję od BNP Paribas :)

Odbierz 200 zł do drogerii Douglas i klocki LEGO. Dzień Matki i Dzień Dziecka na raz dzięki promocji BNP Paribas

Trwa do: 1 czerwca 2020 roku. Limit: 600 kont promocyjnych. Teraz za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie bardzo łatwo dostaniesz gwarantowany prezent od banku. Dostaniesz zestaw klocków LEGO o wartości 40 zł (dzieci na pewno będą zachwycone), oraz bon do drogerii Douglas na kwotę 200 zł.

Na co wydasz 300 zł od BNP? Przeczytaj instrukcję jak w 2 krokach odebrać 300 zł do wydania na Allegro

Czas trwania promocji: do 26 kwietnia. Promocja limitowana: 3000 kont. Jeśli chcesz załapać się na jedno z promocyjnych kont, dzięki którym praktycznie bez wysiłku otrzymasz 200 zł w gotówce lub 250 zł na Allegro, to wystarczy, że przejdziesz przez 2 banalne kroki opisane w artykule i premia wyląduje u Ciebie.

BNP Paribas płaci 200 zł za testowanie ich bezpłatnego konta osobistego…

Czas trwania promocji: do 17 maja. Promocja limitowana: 3000 kont. Jeśli chcesz załapać się na jedno z promocyjnych kont, dzięki którym praktycznie bez wysiłku otrzymasz 200 zł w gotówce, to wystarczy, że przejdziesz przez 2 banalne kroki opisane w artykule i premia wyląduje u Ciebie.

210 złotych od BNP Paribas za założenie ich bezpłatnego konta – sprawdź jak je zdobyć w 2 banalnych krokach

Trwa do 30 kwietnia 2020 roku. Dawno nie spotkałam się z tak prostymi warunkami promocji. W połączeniu ze świetną premią daje nam promocję nie do odrzucenia! Sam sprawdź, jak łatwo można wzbogacić się o 210 złotych..

Wolisz 200zł gotówką, czy 250zł do Allegro? BNP Paribas płaci za testowanie ich bezpłatnego konta osobistego…

Czas trwania promocji: do 26 kwietnia. Promocja limitowana: 3000 kont. Jeśli chcesz załapać się na jedno z promocyjnych kont, dzięki którym praktycznie bez wysiłku otrzymasz 200 zł w gotówce lub 250 zł na Allegro, to wystarczy, że przejdziesz przez 2 banalne kroki opisane w artykule i premia wyląduje u Ciebie.

Spełnij warunki promocji w 4 minuty i zgarnij 200 zł od BNP Paribas za otwarcie konta osobistego – wszystko to bez wychodzenia z domu!

Jak dużo jesteś w stanie zarobić w godzinę? A jeśli powiem Ci, że w zaledwie 4 minuty potrzebne na spełnienie warunków promocji otrzymasz od banku 200 zł? Sprawdź szczegóły i nie pozwól by Cię ominęła promocja od BNP Paribas, bo dostępnych jest jedynie 4 tys takich kont.

Przedwiośnie z kontem osobistym w BNP Paribas – przetestuj i zgarnij 250 zł w gotówce!

Idzie wiosna, więc warto pomyśleć o jakimś dodatkowym budżecie na wakacyjne zachcianki! Teraz za założenie konta osobistego w BNP Paribas możesz otrzymać 250 zł w gotówce, więc to Ty decydujesz na co ją wydasz. Ilość promocyjnych kont jest ograniczona!

Aż 350 zł w gotówce od BNP Paribas za otwarcie konta osobistego w nowej promocji

Mam dziś ogromną przyjemność zaprezentować Ci nową promocję banku BNP Paribas. Tym razem za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie możesz otrzymać w bonusie rekordową kwotę gotówki, bo aż 350 zł! Kiedy sprawdziłam warunki, to musiałam się jeszcze raz upewnić, czy to na pewno takie łatwe jak się wydaje... Okazało się, że tak!