Weź szybko 400 zł na zakupy do Allegro od Citi Handlowy

Przyznaj, że 400 zł to już niezła kwota. Możesz kupić eleganckie perfumy czy dołożyć do fajnego telefonu. Sprawa jest prosta. Zakładasz kartę kredytową Simplicity, płacisz nią za zakupy, a w zamian za to bank przesyła Ci 400 zł do Allegro. Zainteresowany? To sprawdźmy, jak to wszystko działa!

50 zł w postaci 3400 punktów w programie Bezcenne Chwile dla wszystkich klientów Citibanku

Oto promocja dla wszystkich klientów banku Citi Handlowy – zarówno dla tych obecnych jak i nowych! Masz możliwość zgarnięcia 3400 punktów o równowartości 50 zł w Programie Bezcenne Chwile.

Voucher 300 zł do Biedronki za przetestowanie bezpłatnej karty kredytowej Simplicity

Premia 300 zł to naprawdę duże pieniądze jak za 20 minut na wypełnienie formularza i porozmawianie z konsultantem… Bo przecież i tak już płacisz na co dzień kartą, więc czemu miałbyś nie przetestować karty Citibanku przez kilka miesięcy i dostać za to voucher na 300 zł do Biedronki!?

Weź 150 zł i 10 darmowych przesyłek z Paczkomatów za założenie konta w Citibank

150 zł w gotówce oraz dodatkowe 10 kodów na usługi kurierskie w zamian za otwarcie bezpłatnego konta w Citibank brzmi naprawdę nieźle. Sprawdź, co dokładnie trzeba zrobić, by cieszyć się tymi nagrodami >>

Skorzystaj z rzadkiej możliwości dorobienia 150 złotych za przetestowanie CitiKonta

Promocja ważna do: 5 grudnia 2020 (limit 5000 kont). Jeśli chcesz skorzystać z okazji zarobienia dodatkowych 150 złotych za dosłownie kilka minut pracy, to ta promocja jest dla Ciebie. 0 zł za konto i kartę – nic nie tracisz, możesz tylko zyskać

Jak zdobyć smartfon LG K30 Dual Sim o wartości 400zł, wydając 60zł (lub 0zł) dzięki założeniu karty kredytowej w Citibanku? [wyjaśniam]

Ta promocja to niesamowita okazja dla wszystkich osób posiadających zdolność kredytową, które chciałby zdobyć smartfon za przetestowanie karty kredytowej Simplicity od Citi Handlowy.

Citibank daje okrągłe 200 zł za założenie i korzystanie z karty kredytowej Simplicity

Ta promocja to niesamowita okazja dla wszystkich osób posiadających zdolność kredytową, które chciałby przetestować kartę kredytową Simplicity od Citi Handlowy.

Weź 200 zł na Allegro za przetestowanie karty kredytowej Citibanku

Kolejna okazja do zdobycia dodatkowych 200 złotych do wydania na Allegro za założenie karty Simplicity i spełnienie kilku prostych warunków.

Odbierz 200 zł do Lidla za przetestowanie karty kredytowej Simplicity

Odbierz 200 zł w karcie prezentowej do Lidla za przejście tylko trzech naprawdę prostych kroków. Rób zakupy, tak jak to robiłeś dotychczas i ciesz się bonusem.

200 zł na Allegro za przetestowanie karty kredytowej Citibanku

Tylko do końca czerwca masz możliwość wziąć udział w promocji Citibanku, gdzie za przetestowanie karty kredytowej Simplicity otrzymasz 200 zł na Allegro