Promocje Citi Handlowy (Citibank)

Oto lista wszystkich opisanych przez nas promocji organizowanych przez Citi Handlowy. Citibank jest zdecydowanym liderem jeśli chodzi o promocje bankowe z kartą kredytową, i to nie tylko pod względem ich ilości, ale również i zainteresowania ze strony naszych użytkowników.

Promocje Citibanku są najchętniej wybieranymi promocjami na naszej stronie. Po przetestowaniu kart Simplicity możesz odebrać wartościowe gadżety lub vouchery o wysokiej wartości. Co ważne, warunki promocji są zazwyczaj naprawdę proste.

Do hitów Citi Handlowy należą promocje z telefonami komórkowymi Samsung, Xiaomi, LG, promocje z głośnikami JBL oraz voucherami do Biedronki, perfumerii Douglas, Rossmanna, morele.net, Decathlonu, na stacje benzynowe Circle K, i wiele, wiele innych…

Odbierz smartfon LG K30 za testowanie darmowej karty kredytowej Citibanku (+nawet 720 zł zwrotu za zakupy)

Trwa do: 15 kwietnia 2020. Praktycznie brak okresu karencji, darmowa karta kredytowa i smartfon LG K30 w zamian za jej używanie dla każdego nowego klienta. A dla chętnych 720 zł extra moneybacku od Citi Handlowy! To naprawdę świetny początek kwietnia!!

Weź 400 zł na zakupy do Lidla za przetestowanie karty kredytowej Simplicity

Premia 400 zł to naprawdę duże pieniądze jak za 20 minut na wypełnienie formularza i porozmawianie z konsultantem... Bo przecież i tak już płacisz na co dzień kartą, więc czemu miałbyś nie przetestować karty Citibanku przez kilka miesięcy i dostać za to voucher na 400 zł do Lidla?

Odbierz 400 zł na zakupy w Allegro za korzystanie z bezpłatnej karty Simplicity

Czas trwania: do 15 kwietnia 2020. W zamian za założenie i korzystanie z karty Simplicity, otrzymujesz gwarantowane 400 zł na zakupy w Allegro. To już 6. edycja promocji, która cieszy się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego. Świetny bonus i mega łatwe warunki.

Dla Ciebie: voucher 400 zł do Biedronki za przetestowanie bezpłatnej karty Simplicity

Premia 400 zł to naprawdę duże pieniądze jak za 20 minut na wypełnienie formularza i porozmawianie z konsultantem... Bo przecież i tak już płacisz na co dzień kartą, więc czemu miałbyś nie przetestować karty Citibanku przez kilka miesięcy i dostać za to voucher na 400 zł do Biedronki!?