Jesteśmy tutaj, aby poprowadzić Cię za rękę przez promocje bankowe – od startu, aż do odebrania nagrody. Nawet, jeśli po raz pierwszy słyszysz, że można coś dostać od banku za założenie konta…

Nie jesteśmy bankiem. Nie poprosimy o Twoje dane osobowe. Nie będziemy Cię namawiać na wysyłanie smsów kosztujących 20zł…

Poznaj nasz zespół:


Basia Kuklicz

„Rozkminiacz regulaminowy”

Dusza podróżniczki, która nie lubi latać samolotem. Kocha słońce i aktywne spędzanie czasu. Uważa, że dzień bez nauczenia się nowego słówka w obcym języku, jest dniem straconym. Mistrzyni excela. Talent do logicznego myślenia i przedstawiania trudnych zagadnień w prosty sposób sprawiają, ze jej teksty są przejrzyste i łatwe w odbiorze. W Banklovers przede wszystkim pisze artykuły i odpowiada na Wasze pytania. Marzy o tym, aby na emeryturze zamieszkać we Włoszech. Ogromna fanka serialu „Przyjaciele”.

Robert Wiliński

„Ogarniacz zadaniowy”

Przeczytał ponad 200 książek, a i tak „wie, ze nic nie wie”. Uczciwość i lojalność stawia zawsze na pierwszym miejscu. Wierzy w ludzi. Często bardziej niż oni sami w siebie. Każdy dzień zaczyna od spisania listy rzeczy do zrobienia. Pasjonuje się wydajnością osobistą i zarządzaniem zadaniami. W Banklovers pilnuje, aby wszystko było zrobione na czas. Niedawno spełnił swoje największe marzenie o zwiedzeniu Nowego Jorku i teraz zastanawia się o czym jeszcze mógłby zamarzyć… Ogromny fan serialu „Dom z Papieru”.

Ewelina Drela

„Opiekun społeczności”

Choć z wykształcenia jest ekonomistką, to nie lubi siedzieć z nosem w tabelkach. Kocha teatr ale z chęcią zamienia go na wędrówkę w polskie góry lub na narty. Serce na dłoni i ogromna empatia pozwalają jej pisać teksty idealnie odpowiadające na potrzeby czytelników. Pasjonatka socialmediów. W Banklovers opiekuje się fanpage i sprawia, że nasze analizy promocji bankowych docierają na krańce internetu. Marzy, aby w przyszłości pojechać w Alpy i wejść na Mont Blanc. Ogromna fanka serialu „Lucyfer”.

Jesteśmy paczką przyjaciół, która regularnie zyskuje na promocjach bankowych – zarówno tych z fizycznymi nagrodami jak głośnik JBL Flip 4, jak i tych pozwalających zdobyć gotówkę (od 100 zł do nawet 750 zł).

Fascynuje to nas tak bardzo, że postanowiliśmy zebrać się razem i stworzyć na ten temat stronę, aby ułatwić korzystanie z promocji bankowych również Tobie.

W skrócie mówiąc…

Codziennie przekopujemy internet w poszukiwaniu najlepszych okazji. Odrzucamy wszystkie słabe, podejrzane oraz te, w których nagroda dla Ciebie nie jest gwarantowana regulaminem promocji. Nie znajdziesz u nas żadnych losowań, konkursów, ani propozycji od firm o wątpliwej reputacji.

Analizujemy regulaminy i tworzymy instrukcje, które mają krok po kroku przeprowadzić Cię przez promocje bankowe oraz sprawić by korzystanie z nich było jak najłatwiejsze.

Każdy tekst tworzony jest przez dwie osoby z naszej ekipy – jedna pisze, a druga sprawdza. W ten sposób dostarczamy Ci treści najwyższej jakości i możesz mieć pewność, że nic nie zostało pominięte.

Na Banklovers niczego nie sprzedajemy. Nie chcemy od Ciebie pieniędzy. Wręcz przeciwnie – chcemy pomóc Tobie zyskać je w okazjach bankowych które w ostatnim czasie pojawiają się coraz częściej…

To już nasza praca etatowa… Możemy poświęcać na to 8-10 godzin dziennie, dzięki temu, że banki do wielu promocji udostępniają reflinki – linki polecające, które pozwalają nam zarabiać na tym co robimy. Takie linki, mówią bankowi, że to z naszej strony przyszedł uczestnik promocji i dostajemy drobną prowizję.

Ciebie to nic nie kosztuje, warunki promocji masz takie same, jak bez linka polecającego. Różnica jest jedynie taka, że my możemy w ten sposób zarabiać na utrzymanie strony.

Jest to też na maxa uczciwy model zarabiania, ponieważ w wielu wypadkach dostajemy od banku swoją prowizję dopiero w momencie, kiedy Ty spełnisz warunki promocji i dostaniesz nagrodę. Nie zależy nam więc, aby „naganiać” na promocje bankowe, tylko żebyś rzeczywiście odbierał z nich bonusy.

Zwyczajnie nie opłaca się nam czegokolwiek zatajać albo koloryzować. Mówimy jak jest i co dokładnie masz zrobić, aby odebrać bonus od banku. Tylko będąc prawdziwie pomocnymi zarobimy pieniądze i bardzo nam ten układ pasuje!

To dla nas pomysł na życie, a może nawet szansa na zyskowny biznes w przyszłości. Taki oparty na zaufaniu – zaufaniu, na które chcemy sobie u Ciebie zapracować…

Do tego co robimy podchodzimy długoterminowo. Nie namawiamy Cię, abyś już tu i teraz, jak najszybciej wziął udział w promocji, jeśli nie czujesz się z tym jeszcze pewnie. Dołącz do naszej społeczności na facebooku, poobserwuj nas. Przekonaj się, że to naprawdę działa. Że nie masz się czego obawiać.

Naszą misją jest sprawiać, aby promocje bankowe stawały się dla Ciebie prostsze, przyjaźniejsze i łatwiejsze w korzystaniu. Chcemy wszystko upraszczać, abyś po pierwszej udanej promocji wrócił do nas zadowolony, skorzystał, z drugiej, trzeciej i… dziesiątej!

No bo w końcu kto powiedział, że promocje bankowe nie mogą zostać Twoim nowym hobby? 🙂