Jesteśmy tutaj, aby poprowadzić Cię za rękę przez promocje bankowe – od startu, aż do odebrania nagrody. Nawet, jeśli po raz pierwszy słyszysz, że można coś dostać od banku za założenie konta…

Na początek przygotowałem dla Ciebie dwa filmy, w których w telegraficznym skrócie wyjaśniam jak działają promocje bankowe:

A poniżej możesz zapoznać się z całym naszym zespołem i ideą, która stoi za stroną BANKLOVERS.PL:

Basia Kuklicz

„Rozkminiacz regulaminowy” basia@banklovers.pl

Dusza podróżniczki, która nie lubi latać samolotem. Kocha słońce i aktywne spędzanie czasu. Uważa, że dzień bez nauczenia się nowego słówka w obcym języku, jest dniem straconym. Mistrzyni excela. Talent do logicznego myślenia i przedstawiania trudnych zagadnień w prosty sposób sprawiają, ze jej teksty są przejrzyste i łatwe w odbiorze. W Banklovers przede wszystkim pisze artykuły i odpowiada na Wasze pytania. Marzy o tym, aby na emeryturze zamieszkać we Włoszech. Ogromna fanka serialu „Przyjaciele”.

Robert Wiliński

„Ogarniacz zadaniowy” robert@banklovers.pl

Przeczytał ponad 200 książek, a i tak „wie, ze nic nie wie”. Uczciwość i lojalność stawia zawsze na pierwszym miejscu. Wierzy w ludzi. Często bardziej niż oni sami w siebie. Każdy dzień zaczyna od spisania listy rzeczy do zrobienia. Pasjonuje się wydajnością osobistą i zarządzaniem zadaniami. W Banklovers pilnuje, aby wszystko było zrobione na czas. Niedawno spełnił swoje największe marzenie o zwiedzeniu Nowego Jorku i teraz zastanawia się o czym jeszcze mógłby zamarzyć… Ogromny fan serialu „Dom z Papieru”.

Karol Chomka

„Nagrywacz Instagramowy” karol@banklovers.pl

Od prawie dekady pasjonat klasycznej motoryzacji, który na co dzień pracuje przy produkcji wideo oraz fotografii. Marka Mercedes-Benz zajmuje szczególnie miejsce w jego sercu, co zaowocowało stworzeniem jednego z popularniejszych profili na Instagramie o tych autach. Wyznaje zasadę, że sport to zdrowie. Nie jest w stanie żyć bez wysiłku fizycznego, więc po zakończonej karierze koszykarskiej, rozpoczął przygodę z kalisteniką. Jego pierwsza wyprawa samolotem zaniosła go aż do Chin. Ogromny fan filmu „Peaceful Warrior”.

Ewelina Drela

„Opiekowacz społecznościowy” ewelina@banklovers.pl

Choć z wykształcenia jest ekonomistką, to nie lubi siedzieć z nosem w tabelkach. Kocha teatr ale z chęcią zamienia go na wędrówkę w polskie góry lub na narty. Serce na dłoni i ogromna empatia pozwalają jej pisać teksty idealnie odpowiadające na potrzeby czytelników. Pasjonatka socialmediów. W Banklovers opiekuje się fanpage i sprawia, że nasze analizy promocji bankowych docierają na krańce internetu. Marzy, aby w przyszłości pojechać w Alpy i wejść na Mont Blanc. Ogromna fanka serialu „Lucyfer”.

Jesteśmy paczką przyjaciół, którzy sami korzystają z promocji bankowych

– zarówno tych z fizycznymi nagrodami, jak i tych pozwalających zdobyć gotówkę albo vouchery.

Fascynuje to nas tak bardzo, że postanowiliśmy zebrać się razem i stworzyć na ten temat stronę, aby ułatwić korzystanie z promocji bankowych również Tobie.

Kiedyś powiedziałem nawet w wywiadzie dla gazeta.pl, że „jesteśmy jak Ewa Chodakowska promocji bankowych” bo doprowadzamy ludzi do konkretnych efektów i lubimy chwalić się ich wynikami 😊

W skrócie mówiąc…

Codziennie przekopujemy internet w poszukiwaniu najlepszych okazji. Odrzucamy wszystkie słabe, podejrzane oraz te, w których nagroda dla Ciebie nie jest gwarantowana regulaminem promocji. Nie znajdziesz u nas żadnych losowań, konkursów, ani propozycji od firm o wątpliwej reputacji.

Analizujemy regulaminy i tworzymy instrukcje, które mają krok po kroku przeprowadzić Cię przez promocje bankowe oraz sprawić by korzystanie z nich było jak najłatwiejsze.

Każdy tekst tworzony jest przez dwie osoby z naszej ekipy – jedna pisze, a druga go dla pewności sprawdza. W ten sposób dostarczamy Ci treści najwyższej jakości i możesz mieć pewność, że nic nie zostało pominięte.

Na Banklovers niczego nie sprzedajemy. Nie chcemy od Ciebie pieniędzy. Wręcz przeciwnie – chcemy pomóc Tobie zyskać je w okazjach bankowych które w ostatnim czasie pojawiają się coraz częściej…

Ale możesz się nam odwdzięczyć… Bez żadnego wysiłku i kosztów z Twojej strony.

Działa to tak, że niektóre banki udostępniają tzw. reflinki (linki polecające) oraz kody poleceń. Wstawiamy je do naszych tekstów, jeśli jest taka możliwość. Kiedy z nich skorzystasz, my dostaniemy od banku drobne wynagrodzenie. Możesz w ten sposób podziękować nam za pracę, jaką wkładamy w wyszukiwanie promocji i prześwietlanie regulaminów.

Ciebie to nic nie kosztuje, warunki promocji masz takie same, jak bez linka polecającego, a nam pozwala to zarabiać na utrzymanie strony.

Do tego co robimy podchodzimy długoterminowo. Nie namawiamy Cię, abyś już tu i teraz, jak najszybciej wziął udział w promocji, jeśli nie czujesz się z tym jeszcze pewnie. Zapisz się do naszego newslettera albo dołącz do społeczności na Facebooku i Instagramie, obejrzyj nasze filmy na YouTube i TikToku. Przekonaj się, że to naprawdę działa. Że Ty też możesz zyskiwać na promocjach bankowych.

Naszą misją jest…

…sprawiać, aby promocje bankowe stawały się dla Ciebie prostsze, przyjaźniejsze i łatwiejsze w korzystaniu. Chcemy pomagać i wszystko upraszczać, abyś po pierwszej udanej promocji wrócił do nas zadowolony, skorzystał, z drugiej, trzeciej i… dziesiątej!

No bo w końcu kto powiedział, że promocje bankowe nie mogą zostać Twoim nowym hobby? 🙂