Jesteśmy tutaj, aby poprowadzić Cię przez promocje bankowe – od startu, do odebrania nagrody. Nawet, jeśli po raz pierwszy słyszysz, że można coś dostać od banku za założenie konta…

Basia Kuklicz

„Rozkminiacz regulaminowy” basia@banklovers.pl

Dusza podróżniczki, która nie lubi latać samolotem. Kocha słońce i aktywne spędzanie czasu. Uważa, że dzień bez nauczenia się nowego słówka w obcym języku, jest dniem straconym. Mistrzyni excela. Talent do logicznego myślenia i przedstawiania trudnych zagadnień w prosty sposób sprawiają, ze jej teksty są przejrzyste i łatwe w odbiorze. W Banklovers przede wszystkim pisze artykuły i odpowiada na Wasze pytania. Marzy o tym, aby na emeryturze zamieszkać we Włoszech. Ogromna fanka serialu „Przyjaciele”.

Robert Wiliński

„Ogarniacz zadaniowy” robert@banklovers.pl

Przeczytał ponad 200 książek, a i tak „wie, ze nic nie wie”. Uczciwość i lojalność stawia zawsze na pierwszym miejscu. Wierzy w ludzi. Często bardziej niż oni sami w siebie. Każdy dzień zaczyna od spisania listy rzeczy do zrobienia. Pasjonuje się wydajnością osobistą i zarządzaniem zadaniami. W Banklovers pilnuje, aby wszystko było zrobione na czas. Niedawno spełnił swoje największe marzenie o zwiedzeniu Nowego Jorku i teraz zastanawia się o czym jeszcze mógłby zamarzyć… Ogromny fan serialu „Dom z Papieru”.

Oprócz naszej dwójki, w zespole są jeszcze Marcin i Michał, którzy nie lubią pokazywać się w internecie 🙂

Jesteśmy paczką przyjaciół, którzy sami korzystają z promocji bankowych

– zarówno tych z fizycznymi nagrodami, jak i tych pozwalających zdobyć gotówkę albo vouchery.

Fascynuje to nas tak bardzo, że postanowiliśmy zebrać się razem i stworzyć na ten temat stronę, aby ułatwić korzystanie z promocji bankowych również Tobie.

Kiedyś nawet – w wywiadzie dla gazeta.pl – powiedziałem, że „jesteśmy jak Ewa Chodakowska promocji bankowych” bo doprowadzamy ludzi do konkretnych efektów i lubimy chwalić się ich wynikami 😊

Tutaj możesz sprawdzić te wyniki >>

Codziennie przekopujemy internet w poszukiwaniu najlepszych okazji…

Odrzucamy wszystkie słabe, podejrzane oraz te, w których nagroda dla Ciebie nie jest gwarantowana regulaminem promocji. Nie znajdziesz u nas żadnych losowań, konkursów, ani propozycji od firm o wątpliwej reputacji.

Analizujemy regulaminy i tworzymy instrukcje, które mają krok po kroku przeprowadzić Cię przez promocje bankowe. Na końcu każdego tekstu, dodajemy ściągawkę PDF z listą kroków do odhaczenia w promocji, aby skorzystanie z niej było dla Ciebie jak najłatwiejsze.

Tak wygląda nasza przykładowa ściąga z promocji

Każdy tekst tworzony jest przez dwie osoby z naszej ekipy – jedna pisze, a druga go dla pewności sprawdza. W ten sposób dostarczamy Ci treści najwyższej jakości i możesz mieć pewność, że nic nie zostało pominięte.

Tutaj są aktualnie najlepsze oferty >>

Na Banklovers niczego nie sprzedajemy. Nie chcemy od Ciebie pieniędzy. Wręcz przeciwnie – chcemy pomóc Tobie zyskać je w okazjach bankowych które w ostatnim czasie pojawiają się coraz częściej…

Ale możesz się nam odwdzięczyć… Bez żadnego wysiłku i kosztów z Twojej strony.

Działa to tak, że niektóre banki udostępniają tzw. reflinki (linki polecające) oraz kody poleceń. Wstawiamy je do naszych tekstów, jeśli jest taka możliwość. Kiedy z nich skorzystasz, my dostaniemy od banku drobne wynagrodzenie. Możesz w ten sposób podziękować nam za pracę, jaką wkładamy w wyszukiwanie promocji i prześwietlanie regulaminów.

Ciebie to nic nie kosztuje, warunki promocji masz takie same, jak bez linka polecającego, a nam pozwala to zarabiać na utrzymanie strony.

Do tego co robimy podchodzimy długoterminowo. Nie namawiamy Cię, abyś już tu i teraz, jak najszybciej, wziął udział w promocji. Jeśli jeszcze nie czujesz się z tym pewnie, to dołącz do naszej społeczności na Facebooku i Instagramie, obejrzyj nasze filmy na YouTube i TikToku. Przekonaj się, że to naprawdę działa – Że Ty też możesz zyskiwać na promocjach bankowych.

Naszą misją jest…

…sprawiać, aby promocje bankowe stawały się dla Ciebie prostsze, przyjaźniejsze i łatwiejsze w korzystaniu. Chcemy pomagać i wszystko upraszczać, abyś po pierwszej udanej promocji wrócił do nas zadowolony, skorzystał, z drugiej, trzeciej i… dziesiątej!

No bo w końcu kto powiedział, że promocje bankowe nie mogą zostać Twoim nowym hobby? 🙂