Jesteśmy tutaj, aby poprowadzić Cię za rękę przez promocje bankowe – od startu, aż do odebrania nagrody. Nawet, jeśli po raz pierwszy słyszysz, że można coś dostać od banku za założenie konta…

Nie jesteśmy bankiem. Nie poprosimy o Twoje dane osobowe. Nie będziemy Cię namawiać na wysyłanie smsów kosztujących 20zł…

Jesteśmy paczką przyjaciół, która regularnie zarabia na promocjach bankowych – zarówno tych z fizycznymi nagrodami jak głośnik JBL Flip 4, jak i tych pozwalających zdobyć gotówkę (od 100 zł do nawet 750 zł).

Fascynuje to nas tak bardzo, że postanowiliśmy zebrać się razem i stworzyć na ten temat stronę, aby ułatwić korzystanie z promocji bankowych również Tobie.

Nie wiesz od czego zacząć?

Kliknij w poniższy link i przejdź na stronę, na której wyjaśniamy czym są promocje bankowe, skąd się wzięły oraz jak na nich skutecznie zarabiać:

OD CZEGO ZACZĄĆ

W skrócie mówiąc…

Codziennie przekopujemy internet w poszukiwaniu najlepszych okazji. Odrzucamy wszystkie słabe, podejrzane oraz te, w których nagroda dla Ciebie nie jest gwarantowana regulaminem promocji. Nie znajdziesz u nas żadnych losowań, konkursów, ani propozycji od firm o wątpliwej reputacji.

Analizujemy regulaminy i tworzymy instrukcje, które mają krok po kroku przeprowadzić Cię przez promocje bankowe oraz sprawić by korzystanie z nich było jak najłatwiejsze.

Każdy tekst tworzony jest przez dwie osoby z naszej ekipy – jedna pisze, a druga sprawdza. W ten sposób dostarczamy Ci treści najwyższej jakości i możesz mieć pewność, że nic nie zostało pominięte.

Poznaj nasz zespół:

Basia Kuklicz

"Rozkminiacz regulaminowy"

Dusza podróżniczki, która nie lubi latać samolotem. Kocha słońce i aktywne spędzanie czasu. Uważa, że dzień bez nauczenia się nowego słówka w obcym języku, jest dniem straconym.

Mistrzyni excela. Talent do logicznego myślenia i przedstawiania trudnych zagadnień w prosty sposób sprawiają, ze jej teksty są przejrzyste i łatwe w odbiorze. W Banklovers przede wszystkim pisze artykuły i odpowiada na Wasze pytania.

Marzy o tym, aby na emeryturze zamieszkać we Włoszech. Ogromna fanka serialu "Przyjaciele".

Robert Wiliński

"Ogarniacz firmowy"

Przeczytał ponad 200 książek, a i tak "wie, ze nic nie wie". Uczciwość i lojalność stawia zawsze na pierwszym miejscu. Wierzy w ludzi. Często bardziej niż oni sami w siebie.

Każdy dzień zaczyna od spisania listy rzeczy do zrobienia. Pasjonuje się wydajnością osobistą i zarządzaniem zadaniami. W Banklovers pilnuje, aby wszystko było zrobione na czas.

Niedawno spełnił swoje największe marzenie o zwiedzeniu Nowego Jorku i teraz zastanawia się o czym jeszcze mógłby zamarzyć... Ogromny fan serialu "Dom z Papieru".

Ewelina Drela

"Propagowacz promocyjny"

Choć z wykształcenia jest ekonomistką, to nie lubi siedzieć z nosem w tabelkach. Kocha teatr ale z chęcią zamienia go na wędrówkę w polskie góry lub na narty.

Serce na dłoni i ogromna empatia pozwalają jej pisać teksty idealnie odpowiadające na potrzeby czytelników. Pasjonatka socialmediów. W Banklovers opiekuje się fanpage i sprawia, że nasze analizy promocji bankowych docierają na krańce internetu.

Marzy, aby w przyszłości pojechać w Alpy i wejść na Mont Blanc. Ogromna fanka serialu "Lucyfer".

Na Banklovers niczego nie sprzedajemy. Nie chcemy od Ciebie pieniędzy. Wręcz przeciwnie – chcemy pomóc Tobie zdobyć pieniądze w okazjach bankowych które w ostatnim czasie pojawiają się coraz częściej…

To już nasza praca etatowa… Możemy poświęcać na to 8-10 godzin dziennie, dzięki temu, że banki do wielu promocji udostępniają reflinki – linki polecające, które pozwalają nam zarabiać na tym co robimy. Takie linki, mówią bankowi, że to z naszej strony przyszedł uczestnik promocji i za to dostajemy drobną prowizję.

Jednocześnie to na maxa uczciwy model zarabiania, ponieważ zazwyczaj dostajemy swoją prowizję dopiero w momencie, kiedy Ty spełnisz warunki promocji i dostaniesz nagrodę.

Oznacza to, że – nawet pomijając naszą wewnętrzną potrzebę uczciwości – nie opłaca się nam czegokolwiek zatajać albo koloryzować. Mówimy jak jest i co dokładnie masz zrobić, aby odebrać bonus od banku. Tylko będąc prawdziwie pomocnymi zarobimy pieniądze na utrzymanie naszych rodzin i opłacenie rat kredytu za mieszkanie… I bardzo nam ten układ pasuje!

To dla nas pomysł na życie, a może nawet szansa na zyskowny biznes w przyszłości. Taki oparty na zaufaniu – zaufaniu, na które chcemy sobie u Ciebie zapracować…

Do tego co robimy podchodzimy długoterminowo. Nie namawiamy Cię, abyś już tu i teraz, jak najszybciej wziął udział w promocji, jeśli nie czujesz się z tym jeszcze pewnie. Dołącz do naszej społeczności na facebooku, poobserwuj nas i przekonaj się, że to naprawdę działa. Że nie masz się czego obawiać.

Naszą misją jest sprawiać, aby promocje bankowe stawały się dla Ciebie prostsze, przyjaźniejsze i łatwiejsze w korzystaniu. Chcemy wszystko upraszczać, abyś po pierwszej udanej promocji wrócił do nas zadowolony, skorzystał, z drugiej, trzeciej i… dziesiątej!

No bo w końcu kto powiedział, że zarabianie na promocjach bankowych nie może zostać Twoim nowym hobby?

NA NAS MOŻESZ LICZYĆ!
POMOŻEMY CI ZARABIAĆ NA BANKACH