Kliknąłem w link na Facebooku i wtedy się zaczęło…

Ja, aktualnie

Był rok 2015. Marzec.

Mój ulubiony bloger finansowy opublikował nowy tekst:

„Zakładasz bezpłatne konto, nie musisz wpłacać pieniędzy i odbierasz 55zł premii”

Pierwszy raz usłyszałem, że można coś dostać od banku za założenie konta…

Początkowo byłem sceptyczny ale kliknąłem.

Dokładnie przeczytałem instrukcję, założyłem reklamowane konto i wtedy wszystko się zaczęło…

Odebrałem swoje pierwsze 55zł. Ależ byłem szczęśliwy!

Potem było drugie konto, potem trzecie, czwarte…

W rok uzbierałem prawie 2000 zł z promocji bankowych. Szok

A było to dawno temu.

Dziś rekordziści dobijają do 5000-6000 zł w 12 miesięcy.

Nawet, jeśli początkowo są sceptyczni:

Tutaj jest więcej opinii i komentarzy >>

Ja też po drodze, przeżywałem różne wątpliwości. Od zawsze miałem główne konto w mBanku i zastanawiałem się po co mi drugie albo trzecie, jak i tak nie będę z niego korzystał…

Dziś wiem, jak bardzo się myliłem.

Kilka moich kart.

Aktualnie mam otwartych 7 kont promocyjnych w różnych bankach i wiem, że kilka z nich zostanie ze mną na dłużej. Wiem, że nie ma banku idealnego. Każdy kusi klienta innymi korzyściami.

Warto z nich korzystać. To po prostu się sprawdza.

Regularnie zamykam też konta, które mi nie pasują. Zazwyczaj wystarcza kilka kliknięć.

Masz łatwiej niż kiedykolwiek…

Zazdroszczę osobom, które teraz zaczynają.

Kiedyś bonusy były o wiele niższe. 100-200zł premii to były rekordowe kwoty.

Dzisiaj banki przelewają po 500, 600, 700zł.

Samo zakładanie kont też jest o wiele szybsze i prostsze. 9 lat temu czekałem nawet tydzień na kuriera, a teraz w wielu bankach można założyć konto przez selfie w 15 minut i już za to dostać pieniądze.

Cały proces jest lepszy.

Nawet nie trzeba mieć już 'plastiku’, bo czasem wystarczy karta wirtualna w aplikacji.

…i nie jesteś sam

Wtedy, w 2015, natychmiast zrozumiałem, że chcę zająć się promocjami bankowymi, że chcę je nagłaśniać – żeby więcej osób mogło czuć tę radochę, kiedy bonus od banku wpływa na konto.

Dziś, prowadzę z ekipą (Basia, Michał i Marcin – poznaj nas) stronę Banklovers.pl. Dzielimy się tutaj swoimi wskazówkami i przedstawiamy promocje bankowe z najlepszymi bonusami.

Dostajesz na tacy prostą instrukcję, jak odebrać pieniądze od danego banku i dodatkowo ściągę PDF z listą kroków do odhaczenia w promocji.

Tak wygląda nasza przykładowa ściąga

Od lat prześwietlamy regulaminy, aby zupełnie nic Cię nie zaskoczyło, a Ty z tego korzystasz i zgarniasz bonusy od banków. Chcemy pomagać i wszystko upraszczać, abyś po pierwszej udanej promocji wrócił do nas zadowolony, skorzystał, z drugiej, trzeciej i… dziesiątej!

No bo w końcu kto powiedział, że promocje bankowe nie mogą zostać Twoim nowym hobby? 🙂

Zainteresowany taką dodatkową gotówką?

W takim razie, obejrzyj krótkie video wprowadzające:

Dowiedz się też: „Dlaczego banki płacą za otwarcie konta i jak im się to opłaca?”

A tutaj znajdziesz aktualnie najlepsze promocje >>

Przeczytaj 5 komentarzy

 1. Natalia pisze:

  Lubię Banklovers bo jako nieliczni ( a może i jedyni) udostępniają ściągę z promocji w pdf. To bardzo ułatwia zadanie szczególnie gdy bierze się udział w kilku akcjach na raz a często nawet pomagając w tym czasie zdobyć bonusy rodzicom czy teściom. (tak w pewnym momencie „doglądalam” 10 kont w promocji jednocześnie)
  Poza tym akcje promocyjne opisują w sposób łatwy do zrozumienia.
  Najbardziej lubię banki z krótkim okresem karencji bo wtedy można częściej wziąć udział. Banklovers dobrze wyróżnia w tekstach to wymaganie kto może skorzystać. Korzystam jeszcze z 2 innych stron poświęconych zarabianiu na bankach ale do Banklovers zaglądam najwięcej i najczęściej.
  Najtrudniej jest zacząć…..potem to wciąga:)

 2. Anna pisze:

  Dzięki Banklovers nieco ponad rok temu zainteresowałam się tematem promocji bankowych i w sumie zarobiłam na tym już 5295 zł (ogarniając kilka promocji jednocześnie), także bardzo polecam 🙂 Podobają mi się rzetelne opisy promocji, krok po kroku, a także dodatkowe wskazówki. Stworzyłam do kontroli excela na wzór tego Basi, co jest bardzo pomocne 🙂 Obecnie ostatnie 2 promocje mi się kończą, mam okres karencji w większości banków, ale zaglądam czasem na stronę, żeby sprawdzić czy pojawiło się coś nowego.
  Dzięki, robicie świetną robotę!

 3. Karol pisze:

  Bylem sceptyczny ale przekonalem sie jakos pod wplywem chwili. Bardzo przekonala mnie sciaga w pdf gdzie mozna zaznaczac co sie zrobilo itd. Zawsze staram sie miec dwie oferty aktywne w tym samym czasie. Wychodzi jakies 300-500 zl miesięcznie jak sie skumuluje wlasnie kilka ofert na raz. A moj wklad jest w sumie zerowy bo używam kont normalnie placac po prostu w sklepach. Fajne jest zakladanie konta na selfie a po skonczonej promocji kasujemy konto i szukamy następnej oferty.

 4. JUSTYNA pisze:

  Tak mnie to wciągnęło, że mam już od listopada 2023 dzięki Wam założone 4 konta, przy czym w citi 2 źródła pozyskiwania kaski (karta kredytowa + konto bankowe). No i mam jako piąte swoje stare konto. To proste, wystarczy dobra logistyka i można poradzić sobie. Dla ułatwienia prowadzę sobie zestawienie wszystkich kont w Excelu. Spełniam warunki danego konta i kartę odkładam do szuflady i tak z każdym kontem po kolei. Dzięki bardzo.

 5. Ewelina pisze:

  Polecam banklovers, z promocji korzystam od około roku, co pozwala mi na zdobycie co miesiąc fajnej sumy 👍w pracy większość jak o tym mówię podchodzi do tego sceptycznie, ja natomiast polecam 100% bo wpływy na konto zawsze powodują uśmiech na mojej twarzy, jak skończą się promocje z kontami (chodzi o wykorzystanie wszystkich banków) bd pora na karty kredytowe jako wyższy level 🤣 i tak można w kółko 👍polecam