Promocje oznaczone jako „ZDOBĄDŹ GOTÓWKĘ”

Poniżej znajdziesz wszystkie promocje oznaczone przez nas jako „ZDOBĄDŹ GOTÓWKĘ” – czyli takie w których dostajesz pieniądze na swoje konto. I choć jest to najpopularniejszy typ promocji, jakie pojawiają się w Polsce, to wcale nie oznacza, że nie można na nich naprawdę dobrze zarobić.

 

Najczęściej pojawiają się premie rzędu od 100 zł do 200 zł za założenie konta osobistego, jednak znacznie wyższe kwoty np. 400 zł też możesz upolować jeśli będziesz obserwował tę zakładkę i pojawiające się na niej nowe promocje.

Na co wydasz 300 zł od BNP? Przeczytaj instrukcję jak w 2 krokach odebrać 300 zł do wydania na Allegro

Czas trwania promocji: do 26 kwietnia. Promocja limitowana: 3000 kont. Jeśli chcesz załapać się na jedno z promocyjnych kont, dzięki którym praktycznie bez wysiłku otrzymasz 200 zł w gotówce lub 250 zł na Allegro, to wystarczy, że przejdziesz przez 2 banalne kroki opisane w artykule i premia wyląduje u Ciebie.

Money Mania 23: Tym razem 200 zł (lub 250 zł) od banku Santander za założenie konta osobistego

Czas trwania: do 31 maja 2020 r. Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekalismy! Ruszyła kolejna edycja Money Manii! Do zgarnięcia jest 200 zł – wystarczy, że założysz konto osobiste w Santander Banku i wykonasz naprawdę kilka banalnych warunków, które zajmą Ci mniej czasu, niż przeczytanie tego artykułu!

BNP Paribas płaci 200 zł za testowanie ich bezpłatnego konta osobistego…

Czas trwania promocji: do 17 maja. Promocja limitowana: 3000 kont. Jeśli chcesz załapać się na jedno z promocyjnych kont, dzięki którym praktycznie bez wysiłku otrzymasz 200 zł w gotówce, to wystarczy, że przejdziesz przez 2 banalne kroki opisane w artykule i premia wyląduje u Ciebie.