Zyskaj do 150 zł z Bankiem Pekao! Załóż konto, wykonaj aktywności i ciesz się gotówką

Nazwa promocji: "Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium na selfie i otrzymaj nagrodę 100 zł – edycja II"
Nazwa promocji: "Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium na selfie i otrzymaj nagrodę 100 zł – edycja II"

Weź od Banku Pekao do 150 zł za aktywne korzystanie z konta osobistego. 50 zł w postaci punktów otrzymasz już a samą rejestracji w Programie Bezcenne Chwile.

[RZADKOŚĆ] Zobacz, jak zdobyć 150 zł za założenie konta osobistego w Pekao S.A. i dodatkowe 250 zł za kartę kredytową

Nazwa promocji: " Zyskaj 200 zł za transakcje kartą kredytową z Kontem Przekorzystnym lub Kontem Świat Premium – edycja I"
Nazwa promocji: " Zyskaj 200 zł za transakcje kartą kredytową z Kontem Przekorzystnym lub Kontem Świat Premium – edycja I"

300 zł do zgarnięcia od banku Pekao, w tym 100 zł za założenie konta osobistego oraz 200 zł za założenie karty kredytowej. Wszystko na banalnych i szybkich warunkach. Wystarczy, że wykonasz kroki opisane w artykule…

50zł za samo założenie konta oraz 300zł w postaci 10% zwrotu za płacenie kartą od Pekao S.A.

Jestem pewien, że ta promocja przypadnie do gustu wszystkim osobom, które za większość zakupów płacą kartą, bo tutaj dostają żywą gotówkę za robienie tego samego co dotychczas. Wystarczy podczas zakupów wyciągać z portfela inną kartę 🙂

Prześwietlam nową promocję od Pekao S.A.: 150 zł w trzech krokach (+szansa na BMW i3)

Trwa do: 31 grudnia 2020. Nie masz konto w Pekao? To świetnie, bo teraz możesz je otworzyć otrzymując dodatkowo 150 złotych w bonusie za kilka aktywności na koncie. Jeśli jesteś już klientem banku, to możesz zarejestrować się w loterii i daj sobie szansę na wygranie samochodu.

Wielka okazja dla klientów Banku Pekao S.A.! Wygraj BMW i3 lub jeden z 3220 kodów po 50zł do Allegro

Nareszcie coś dla obecnych klientów banku Pekao – jeśli masz kartę debetową lub kredytową, to sprawdź, jak wziąć udział w loterii, gdzie nagrodą główną jest samochód BMW i3.

W zamian za przetestowanie konta banku Pekao S.A. odbierzesz 100 zł bonusu (+szansę na BMW i3)

Trwa do: 31 października 2020. Nie masz konto w Pekao? To świetnie, bo teraz możesz je otworzyć otrzymując dodatkowo 100 złotych w bonusie za kilka aktywności na koncie. Jeśli jesteś już klientem banku, to możesz zarejestrować się w loterii i daj sobie szansę na wygranie samochodu.

Zdobądź łatwe 150 zł za założenie konta w Pekao S.A i wykonanie tych kilku prostych aktywności

To bardzo korzystna promocja organizowanej przez bank Pekao. Możesz zdobyć 200 zł w gotówce oraz 50 zł na wydanie na Allegro za założenie konta oraz kilka przelewów i płatności kartą (na dowolną kwotę!).

Dziecinnie prosta promocja! 250 zł dla Ciebie i 50 zł dla Twojego dziecka za otwarcie konta w Pekao i spełnienie kilku warunków

Oto promocja skierowana do rodziców, którzy chcą wprowadzić swoje pociechy w świat finansów, a do tego przy okazji zgarnąć bonusy aż do 300 zł

150 zł za założenie konta + 3% na lokacie + do 1500 zł za polecenia od Banku Pekao

W tej promocji Bank Pekao proponuje bonus o wartości 150 zł za założenie konta i spełnienie kilku prostych warunków, a do tego otrzymasz możliwość założenia lokaty na 3% oraz dorobienia do 1500 zł za polecanie banku Pekao rodzinie i znajomym!

Jak w 2 krokach odebrać 200 zł od banku PEKAO S.A za założenie i testowanie ich konta osobistego?

Szczerze mówiąc dawno nie widziałem tak łatwej i korzystnej promocji organizowanej przez bank Pekao. Możesz zdobyć 200 zł w gotówce za założenie konta oraz kilka przelewów i płatności kartą (na dowolną kwotę!).