Od 9 lat tworzę opisy promocji bankowych i choćbym nie wiem jak się starał i tak, spośród tysięcy osób, z sukcesem uczestniczących w promocji, trafi się kilka, które czegoś nie doczytają, które coś przeoczą, które zinterpretują moje słowa na opak.

Za każdym razem, kiedy tak się dzieje, jest mi przykro. Zwyczajnie smutno.

Jako ludzie potrafimy popełnić błąd na milion różnych sposobów ale te poniżej przewijają się w komentarzach i wiadomościach prywatnych najczęściej, wiec chcę Cię na nie uczulić…

…aby Ciebie nigdy nie spotkała przykrość przegapionej nagrody w promocji bankowej.

Ignorowanie karencji

W tym roku zdarzyło się to już dwa razy: Wiadomość e-mail, prośba o pomoc w wyjaśnieniu nieotrzymanej premii, reklamacja do banku i klops…

W promocji mogły wziąć udział tylko osoby, które zamknęły konto dalej jak 3 lata temu – nie sprawdziłeś, nie spełniłeś tego wymogu i cała uwaga poświęcona na wykonywanie aktywności poszła na marne.

Takie przypadki są szczególnie przykre, bo pozostałe wymienione dziś błędy mogą pozbawić Cię części premii ale błąd dotyczący grupy osób uprawnionych do udziału, dyskwalifikuje Cię ze wszystkich nagród w promocji. Dostajesz okrągłe zero 🙁

W każdym artykule na Banklovers.pl wstawiamy osobną sekcję mówiącą kto może skorzystać z danej promocji. Wszyscy wyjadacze, wiedzą żeby od niej zaczynać czytanie tekstu – bierz z nich przykład.

Wykonywanie płatności w ostatni dzień miesiąca

Ten błąd najczęściej spotyka osoby roztrzepane albo zwyczajnie zabiegane, które na koniec miesiąca przypominają sobie o warunkach promocji i chcą je natychmiast nadgonić, aby ze wszystkim zdążyć.

Muszę Cię zmartwić – jeśli wykonasz płatności w ostatni dzień miesiąca, a szczególnie jeśli jeszcze trafi się weekend, płatności te mogą zostać zaksięgowane w banku dopiero następnego dnia roboczego i spowodować przesunięcie Twoich aktywności zaliczanych do promocji.

Najlepiej od razu ustawić sobie przypomnienie w telefonie, aby spełniać warunki promocji na początku miesiąca, mieć nad wszystkim kontrolę i święty spokój, że wszystko pójdzie po Twojej myśli.

Udział w kilku promocjach naraz

To może być dla Ciebie zaskakujące ale odradzam czytelnikom korzystanie z wielu promocji na raz. Mimo, że zarobiłbym na tym więcej.

Odradzam szczególnie, kiedy ktoś jest początkujący i jeszcze nie wie na co się pisze.

Ludzie są różni. Jednemu spełnianie warunków promocji będzie sprawiać ogromną frajdę, a drugi będzie rwał włosy z głowy, jak to wszystko spamiętać.

Na szczęście na Banklovers.pl do każdej promocji bankowej dołączamy ściągę PDF, która ładnie układa i podsumowuje kroki, które należy wykonać w promocji. Czytelnicy mówią, że to dużo ułatwia. Jednocześnie nadal sugeruję brać udział w promocjach jedna po drugiej.

Szkoda byłoby, żeby pomieszały Ci się na którymś etapie warunki promocji i żeby wizja o pokaźnej kumulacji bonusów, stała się rozczarowaniem.

Zanim się pożegnamy

Zanim każde z nas pójdzie we własną stronę, polecam Twojemu zainteresowaniu poniższą promocję. To aktualnie najłatwiejsza promocja na rynku, która jest idealnym wstępem do tego świata dla wszystkich osób początkujących i łatwym kąskiem dla wszystkich osób zainteresowanych (sam z niej korzystałem parę miesięcy temu i konto mam otwarte do dzisiaj).

Na dziś to tyle ode mnie, daj znać w komentarzu co myślisz o moich przestrogach i podziel się z innymi czytelnikami swoimi doświadczeniami i wskazówkami dla początkujących. Na pewno będą wdzięczni.