W tej edycji promocji Citi Handlowy do wzięcia jest 400zł w podstawowej promocji banku plus 100zł w postaci 8000 punktów od Bezcennych Chwil.

Promocja Citi jest aktualna do 30 listopada, jednak jeśli chcesz zgarnąć cały bonus wraz z punktami z Bezcennych Chwil, musisz się pospieszyć, bo ta część promocji jest ważna jedynie do 31 października.

Dodatkowym plusem jest, że konto jest całkowicie i bezwarunkowo bezpłatne, więc nie musisz się martwić żadnymi opłatami. Po prostu zakładasz konto za 0 zł i możesz dodatkowo zyskać pół tysiąca złotych.

Kto może skorzystać z tej promocji?

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, a od 31 grudnia 2020 roku nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku, to możesz wziąć udział w tej promocji. 

Teoretycznie regulamin nie każe zakładać konta z kartą, niemniej jest ona całkowicie bezpłatna, więc polecam założyć konto z kartą. 

Promocja trwa do 30 listopada 2023 roku, do godz. 23:59 lub do wyczerpania limitu 4000 kont. Jeśli strona rejestracji wciąż działa – to znaczy, że promocja jest aktywna:

A oto co należy zrobić, aby zgarnąć wszystkie bonusy:

Nagroda #1 – 25 zł za „bycie w kontakcie”

Aby otrzymać tę część nagrody, należy podczas wypełniania formularza na  tej specjalnej stronie wyrazić zgody na przekazywanie informacji handlowych:

 • poprzez system bankowości elektronicznej,
 • sms,
 • e-mail,
 • powiadomienia w aplikacjach
 • oraz telefonicznie.

Jeśli zależy Ci na spokoju, to po prostu możesz pominąć zgody rezygnując z tego pierwszego bonusu, choć moje doświadczenie pokazuje, że banki wcale nie są jakoś szczególnie uciążliwe, jeśli chodzi o ilość telefonów z ofertami. Częściej to jest jakiś sms, który łatwo zignorować.

Dodatkowo warto wspomnieć, że ww. zgody musisz utrzymać jedynie do końca miesiąca, w którym otwarłeś konto. Pierwszego dnia następnego miesiąca możesz je od razu wycofać.

Podpowiedź: Nasze doświadczenie oraz relacja czytelników pokazuje, że zakładanie konta „na selfie” w banku Citi Handlowy jest dość problematyczne. Aby uniknąć frustracji związanej z ciągłym odrzucaniem zdjęć dowodu i/lub twarzy, sugerujemy założenie konta z udziałem kuriera. Ten sposób jest naprawdę szybki i niezawodny.

Po wykonaniu tych kroków, pieniądze (25zł) zostaną Ci przesłane na konto najpóźniej do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym otworzyłeś konto.

Nagroda #2 – 200 zł za aktywność

W każdym z czterech kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

 • wykonaj min. 5 transakcji kartą na łączną kwotę 200zł – mogą to być płatności w sklepach lub internecie. Bank nie zaliczy transakcji zwróconych

Za każdy miesiąc, w którym spełniłeś warunki otrzymasz 50zł, czyli w sumie maksymalnie 200zł. Bonus zostanie Ci przelany najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki.

Nagroda #3 – 175 zł za wpływ

W każdym z dwóch kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

 • zapewnij na swoje nowe promocyjne konto łączny wpływ w wysokości min. 2000 zł – może to być wpływ z Twojego konta w innym banku i może to być suma mniejszych wpływów. Możesz nawet to samo 200zł przelać dziesięciokrotnie aż do uzyskania wymaganej wysokości wpływu

Bonus w wysokości 175zł za ten krok zostanie Ci przelany najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym wykonałeś warunki z tych dwóch miesięcy.

Nagroda #4 – 8000 punktów od Bezcennych Chwil

Za tę część promocji odpowiedzialny jest Mastercard. Nie jest ona powiązana bezpośrednio z promocją Citi, więc i bonusy nie są od siebie zależne.

Do 31 października masz szansę zdobyć dodatkowe 100zł w postaci 8000 punktów, które wymienisz na jeden z voucherów dostępnych na stronie Bezcennych Chwil. A jest w czym wybierać!

Aby cieszyć się dodatkowym bonusem, w czasie obowiązywania promocji, to jest do 31 października 2023 roku musisz spełnić te dwa warunki:

✅ masz zarejestrowaną kartę Citi Banku w Bezcennych Chwilach bądź wykonasz to najpóźniej do końca trwania promocji (pospiesz się, bo w teorii Mastercard ma 14 dni roboczych na stworzenie konta w Bezcennych Chwilach)

✅ po rejestracji zrób zakupy kartą debetową na kwotę co najmniej 100zł w dwóch wybranych przez siebie sklepach z poniższej listy:

 • Empik
 • Carrefour
 • RTV EURO AGD
 • Homla
 • Decathlon

Możesz też zrobić zakupy w jednym wybranym sklepie, wtedy otrzymasz 4000 punktów, co da Ci 50zł premii.

Punkty zostaną przypisane do Twojego konta do 14 dni od spełnienia warunków. Będą ważne jedynie przez miesiąc, więc najlepiej od razu po ich przyznaniu wymień je na jeden z voucherów dostępnych na stronie Bezcenne Chwile.

Pula nagród wynosi 19 000. Co prawda wydaje się to dużo, ale z naszego doświadczenia wiemy, że potrafi się wyczerpać przed oficjalnym zakończeniem promocji. Organizator poinformuje o tym na swojej stronie z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem.

Poniżej dołączam instrukcję, w jaki sposób zarejestrować swoją kartę:

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: