W tej edycji promocji Citi Handlowy do wzięcia jest rekordowe 500zł!

Dodatkowym plusem jest, że konto jest całkowicie i bezwarunkowo bezpłatne, więc nie musisz się martwić żadnymi opłatami. Po prostu zakładasz konto za 0 zł i możesz dodatkowo zyskać 500 zł. Warunki są obłędnie proste – sam się o tym przekonasz, kiedy przeczytasz opis promocji.

Kto może skorzystać z tej promocji?

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, a od 31 grudnia 2020 roku nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku, to możesz wziąć udział w tej promocji. 

Promocja trwa do 14 listopada 2023 roku, do godz. 23:59 lub do wyczerpania limitu 3000 kont. Jeśli strona rejestracji wciąż działa – to znaczy, że promocja jest aktywna:

A oto co należy zrobić, aby zgarnąć wszystkie bonusy:

Dostaniesz 25 zł za wyrażenie zgód marketingowych oraz 25zł za ich utrzymanie

Aby otrzymać tę część nagrody, należy podczas wypełniania formularza na  tej specjalnej stronie wyrazić zgody na przekazywanie informacji handlowych:

  • poprzez system bankowości elektronicznej,
  • sms,
  • e-mail,
  • powiadomienia w aplikacjach
  • oraz telefonicznie.

Jeśli zależy Ci na spokoju, to po prostu możesz pominąć zgody rezygnując z tego bonusu, choć moje doświadczenie pokazuje, że banki wcale nie są jakoś szczególnie uciążliwe, jeśli chodzi o ilość telefonów z ofertami. Częściej to jest jakiś sms, który łatwo zignorować.

Pierwszą część bonusu, czyli 25zł otrzymasz za utrzymanie zgód do końca miesiąca, w którym otwarłeś konto. Dostaniesz je najpóźniej do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym otworzyłeś konto.

Jeśli zgody Ci nie przeszkadzają, to za ich utrzymanie do końca trwania promocji, czyli do końca piątego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto, otrzymasz kolejne 25zł. Ta nagroda zostanie Ci wypłacona do końca kolejnego miesiąca.

Podpowiedź: Nasze doświadczenie oraz relacja czytelników pokazuje, że zakładanie konta „na selfie” w banku Citi Handlowy jest dość problematyczne. Aby uniknąć frustracji związanej z ciągłym odrzucaniem zdjęć dowodu i/lub twarzy, sugerujemy założenie konta z udziałem kuriera. Ten sposób jest naprawdę szybki i niezawodny.

Weź nawet 450 zł za aktywności na nowym koncie

Bank będzie nagradzał Twoje aktywności na nowym koncie przez 5 pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym otworzysz konto. Za każdy miesiąc możesz zdobyć 45zł lub 90zł – w zależności, który warunek spełnisz.

Aby w danym miesiącu dostać 90zł premii:

  • wykonaj min. 9 płatności bezgotówkowych na łączną kwotę 200zł – bank będzie brał pod uwagę płatności kartą w sklepach stacjonarnych, w internecie poprzez podanie danych z karty oraz płatności BLIK za zakupy przez podanie kodu.

Aby w danym miesiącu dostać 45zł premii:

  • wykonaj min. 5 płatności bezgotówkowych na łączną kwotę 100zł – bank będzie brał pod uwagę płatności kartą w sklepach stacjonarnych, w internecie poprzez podanie danych z karty oraz płatności BLIK za zakupy przez podanie kodu.

W zależności, które warunki będziesz spełniać, tak dużą premię możesz sobie wypracować – maksymalnie może to być aż 450zł.

Przykład: Jeśli konto otworzysz we wrześniu, to aktywności na koncie wykonuj w październiku, listopadzie, grudniu, styczniu i lutym. Jeśli do końca lutego utrzymasz również zgody marketingowe wyrażone podczas zakładania konta to na Twoje konto wpadnie łącznie 500zł premii.

Bonus za każdy miesiąc, w którym wykonasz wybrane aktywności, dostaniesz do końca kolejnego miesiąca.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dodatkowe podpowiedzi:

Jeśli masz jeszcze jakieś ostatnie wątpliwości przed skorzystaniem z promocji, przejrzyj poniższą listę najczęściej zadawanych pytań lub napisz do nas na pytania@banklovers.pl – z radością pomożemy.

1. Czy bank nie zaleje mnie telefonami reklamowymi?

ROZWIŃ

Przyznaję, że to jedna z najczęstszych obiekcji naszych czytelników. Każdy chyba ma jakieś swoje złe doświadczenia z nachalnymi sprzedawcami z callcenter. Jednak te czasy już minęły. Banki nie zaleją Cię masą telefonów. Częściej to będzie jakiś sms lub powiadomienie z aplikacji, które łatwo zignorować. Mam konta w 6 bankach i jakiś konsultant dzwoni do mnie może max. 1 lub 2 razy w miesiącu.

2. Czy jest tutaj jakiś haczyk?

ROZWIŃ

Doskonale rozumiem tę obiekcję. Czasem promocje bankowe sprawiają wrażenie, że to zbyt piękne, aby było prawdziwe. Jednak z pełną odpowiedzialnością odpowiadam – nie ma żadnego haczyka, bo nie może go być. Zabrania tego prawo bankowe, a wszystkie warunki promocji muszą być (i zawsze są) dokładnie sprecyzowane w regulaminie promoacji.

3. Co zrobić, aby nie zapomnieć o warunkach promocji?

ROZWIŃ

Dobrą metodą jest zapisanie warunków promocji od razu na jakąś kartkę, którą będziesz mieć pod ręką. Jeszcze lepszą metodą jest pobranie (i/lub wydrukowanie) naszej ściągi zawierającej listę wszystkich kroków – gotowej do odhaczania. Znajdziesz ją pod koniec każdego naszego opisu promocji.

4. Czy można zamknąć konto po odebraniu premii?

ROZWIŃ

Tak, nie ma tutaj żadnych długoterminowych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta. Bank liczy, że w czasie promocji, konto spodoba Ci się tak bardzo, że będziesz chciał zostać z nim na dłużej, ale nikt nie może Cię do tego zmusić.

5. Co jeśli zapomnę spełnić, któregoś warunku promocji?

ROZWIŃ

Jeśli już zdarzy Ci się jakiś błąd to zweryfikuj w regulaminie czy dyskwalifikuje Cię to z kolejnych etapów promocji. Bardzo często taki błąd powoduje utratę tylko części premii, a resztę możesz nadal zdobyć wykonując uważnie kolejne kroki.

Dokumenty dotyczące promocji: