Oto mamy kolejne zaskoczenie w tym miesiącu! Tym razem od banku Pekao S.A. Premia pozostała nadal rekordowo wysoka, jak na ten bank, za to zostały znacznie ułatwione zasady jej zdobycia.

Koniecznie przeczytaj mój dzisiejszy artykuł, w którym wyjaśniam cały mechanizm zdobycia premii i podpowiadam jak wszystko sobie ułatwić.

W sumie zdobyć 272 zł, a składa się na to 200 zł w gotówce za kilka aktywności na koncie oraz do 72 zł za Pakiet Komfort (wyjaśniam to w dalszej części).

Do promocji możesz przystąpić tylko do 30 listopada 2021 r, do godziny 23:59.

Oto kto może wziąć udział w promocji:

W promocji udział wziąć mogą – co naturalne – przede wszystkim nowi klienci banku. Jednak, jeśli miałeś już kiedyś konto w PEKAO S.A. lub lokatę terminową, ale zamknąłeś je przed 1 stycznia 2019 r. to również możesz wziąć udział.

Bonus #1 – do 72 zł za Pakiet Komfort

Aby wziąć udział w promocji należy założyć Konto Przekorzystne wraz z kartą Mastercard Debit FX (czerwoną) na tej specjalniej stronie promocyjnej:

Wypełniając formularz złóż również dyspozycję aktywacji Pakietu Komfort, który tak naprawdę jest kolejnym bonusowym dodatkiem w tej promocji.

Dzięki temu otrzymasz Pakiet o wartości nawet 72 zł, ponieważ przez pierwsze pół roku będzie on dla Ciebie zupełnie darmowy:

Ubezpieczycielem jest firma PZU S.A. Jak widzisz, najdroższy i najbardziej wypasiony pakiet to koszt 12 zł miesięcznie. Skoro będziesz go miał za darmo przez 6 miesięcy, to oznacza zaoszczędzone 72 zł.

A może zaoszczędzisz o wiele więcej – np. korzystając z pomocy specjalisty, który za darmo (w ramach ubezpieczenia) naprawi popsutą pralkę.

W skład pakietów wchodzą takie zakresy ubezpieczenia:

Pakiet ten musisz mieć aktywny do momentu wypłaty bonusu. Dzień po odebraniu bonusu możesz z niego zrezygnować.

Z uwagi na sposób weryfikacji sugerujemy korzystanie z promocji bezpośrednio na telefonie, ale możesz też rozpocząć wniosek na komputerze, wtedy Bank na pewnym etapie poprosi o przejście na urządzenie mobilne.

Jeśli jednak z jakichś przyczyn nie będziesz w stanie dokończyć rejestracji (np. wyłączy Ci się telefon), to wtedy spokojnie będziesz mógł dokończyć wniosek w oddziale i promocja nadal będzie Cię dotyczyć.

Bonus #2 – 200 zł za proste aktywności

W grudniu, styczniu oraz lutym:

  • Wykonaj min. 5 płatności kartą lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę (BLIK nie jest brany pod uwagę)
  • Przelej na nowe konto jednorazowo min. 500 zł (bank nie uwzględnia wpłat gotówkowych i przelewów wewnętrznych pomiędzy swoimi rachunkami, jednak spokojnie może to być wpływ z Twojego konta w innym banku)

Bonus zostanie wypłacony nie później niż do 31.03.2022 r.

Pamiętaj, aby w wolnej chwili potwierdzić tożsamość w banku

Tego kroku nie musisz wykonywać od razu, jednak jest on niezbędny do otrzymania nagrody.

Aby otrzymać premię należy podejść do najbliższej placówki banku najpóźniej do do 28 lutego 2022 r. i złożyć wzór podpisu oraz okazać dokument tożsamości w w celu weryfikacji.

Weź udział w loterii

A gdy już będziesz klientem Pekao, to będziesz mógł wziąć udział w loterii, w której główna nagroda to Audi Q4 e-tron. Nie będziesz musiał nic więcej robić, jak tylko zarejestrować się i aktywnie płacić kartą. Szczegóły tej loterii znajdziesz w tym artykule:

Podsumowanie

Warunki nie mogłyby być już prostsze, ponieważ te opisane w promocji (min. 5 płatności i wpływ 500 zł na konto) pokrywają się z warunkami darmowego utrzymania konta (czyli min. 1 płatność i wpływ 500 zł na konto).

W związku z tym biorąc udział w promocji i spełniając jej wymogi również od razu zapewniasz sobie całkowicie darmowe konto.

W dodatku nie ma żadnych długoterminowych zobowiązań… Możesz zamknąć konto w dowolnym momencie po odebraniu bonusów.

Dokumenty dotyczące promocji: