No i doczekaliśmy się kolejnej okazji dla stałych klientów banku Pekao S.A.. Co prawda nie jest to typowo opisywana przez nas promocja bankowa, ale myślę, że posiadając już kartę w tym banku, warto spróbować swojego szczęścia tutaj. Niczym nie ryzykujesz i nie musisz robić nic dodatkowego…

Wszystkie szczegóły tej loterii znajdziesz na stronie https://loteriapekao.pl oraz w regulaminie. Albo możesz przeczytać do końca ten artykuł, w którym dokładnie rozpisuję wszystkie wymagane kroki 🙂

Niestety nagroda nie jest gwarantowana…

Zawsze powtarzamy w tekstach, że bonus jest gwarantowany i nie jest to loteria, tak tutaj wręcz nawet podkreślę: to jest loteria i niestety (choć bardzo byśmy chcieli) nie zagwarantujemy Ci, że wylosujesz samochód czy elektryczny rower.

Możemy jednak bardzo mocno trzymać za Ciebie kciuki oraz przedstawić Ci sposób działania loterii – no i tricki, jak mieć większą szansę na wygraną.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Pekao S.A, to najwyższy czas nadgonić tę zaległość, bo teraz możesz je założyć korzystając z promocji bankowej i zyskać dodatkowe 272 zł (ono jest gwarantowane przez regulamin 😉 )

Aby dowiedzieć się jak je zdobyć kliknij w poniższy link:

Warunki udziału w loterii

Jeśli jesteś pełnoletni, mieszkasz w Polsce, masz konto osobiste lub firmowe w Pekao S.A. wraz z co najmniej jedną kartą płatniczą Mastercard lub Maestro (debetową lub kredytową), to możesz wziąć udział w loterii.

Formularz zgłoszeniowy możesz znaleźć w kilku miejscach:

  • w wiadomości na Pekao24
  • wiadomości push w aplikacji PeoPay
  • lub w postaci banera w bankowości internetowej

Jeśli nie widzisz formularza, oznacza to, że nie masz wyrażonej zgody na kontakt marketingowy ze strony banku i otrzymywanie od nich informacji handlowej drogą elektroniczną.

Wyrażenie takiej zgody to konieczność, by wziąć udział w loterii. Gdy już wyrazisz zgodę, to maksymalnie do 5 dni powinno pojawić Ci się zaproszenie do udziału w loterii.

Swój udział możesz zgłosić rejestrując się do 31 grudnia 2021 roku, ale im szybciej to zrobisz, tym więcej czasu masz na zebranie losów. Jeśli masz więcej kart, to wystarczy, że zarejestrujesz jedną, a pozostałe automatycznie wezmą również udział.

Co zrobić, aby zbierać losy?

Płać kartami, o których mowa wyżej za zakupy w sklepie i internecie. Do płatności premiowanych zaliczają się również płatności Google Pay i Apple Pay.

Udział w losowaniu biorą wszystkie płatności, które zostały wykonane dzień po rejestracji karty w loterii aż do 1 stycznia 2022 roku. Nie są brane pod uwagę transakcje zwrócone i anulowane oraz te, które zostały dokonane w celu zasilenia portfeli elektronicznych lub zakupu biletów w biletomatach.

Za każdą płatność kartą debetową Mastercard lub Maestro otrzymasz 1 los.

Za każdą płatność kartą kredytową otrzymasz 5 losów.

W ten sposób im więcej wykonasz płatności, tym więcej zdobędziesz losów, które zwiększają Twoją szansę na wygraną.

Zyskaj nawet 200 dodatkowych losów

Bank przewidział również punkty bonusowe za poniższe aktywności:

  • 100 losów jeśli jesteś zarejestrowany lub zarejestrujesz się do programu Bezcenne Chwile
  • 100 losów jeśli w okresie 12.10.2021 – 01.01.2022 zawrzesz nową umowę o pożyczkę ekspresową

Oczywiście nie rekomendujemy brania pożyczki tylko po to, by zyskać dodatkowe losy, ale jeśli akurat miałeś taki zamiar, to dobrze się składa i być może jeden z tych losów będzie tym szczęśliwym.

O co grasz?

Nagroda główna jest naprawdę wartościowa (jak to zazwyczaj w losowaniach bywa), ponieważ jest nią elektryczny samochód marki Audi Q4 Sportback 35 e-tron 125 kW (170 KM) w kolorze białym o wartości 226 862,00 zł brutto. Dodatkowo będzie można wygrać jeden z 36 elektrycznych rowerów FUNBIKE EVO Mo wartości 4.998,72 zł brutto.

Większość losowań dotyczących rowerów odbędzie się w każdy piątek licząc od 22 października do 7 stycznia. Jest kilka wyjątków, w których losowanie jest przeniesione na najbliższy poniedziałek (12 listopada, 24 grudnia, 31 grudnia).

Właściciela samochodu organizatorzy wylosują 21 stycznia 2022 roku. I nie trzeba bać się podatku za samochód – zwycięzcy przyznawana jest dodatkowa nagroda pieniężna, która przeznaczona zostanie na pokrycie podatku dochodowego od osób fizycznych.

Jeśli używasz tych kart regularnie, to nic nie tracisz biorąc udział w tej loterii. Losy zbierasz przy okazji zwykłych, codziennych płatności, więc w sumie czemu nie?

Nie musisz ciągle o tym pamiętać, ważne, że będziesz sprawdzał regularnie pocztę w bankowości internetowej, bo to na nią organizator wyśle wiadomość o ewentualnej wygranej i będziesz miał 72 godziny, żeby na tę wiadomość odpowiedzieć. Życzę Ci powodzenia i trzymam mocno kciuki!

Dokumenty dotyczące loterii: