Nadszedł czas na drugą edycję promocji banku Pekao, gdzie możesz w sumie zdobyć 272 zł, a składa się na to:

  • 100 zł za kilka aktywności na koncie
  • do 72 zł za Pakiet Komfort (wyjaśniam to w dalszej części)
  • do 100 zł (do 10% zwrotu za płatności wykonane w pierwszych 3 miesiącach)

Do promocji możesz przystąpić do 31 października 2021 r

Sprawdź, kto może wziąć udział w promocji

W promocji udział wziąć mogą – co naturalne – przede wszystkim nowi klienci banku. Jednak, jeśli miałeś już kiedyś konto w PEKAO S.A. lub lokatę terminową, ale zamknąłeś je przed 1 stycznia 2019 r. to również możesz wziąć udział.

Bonus #1 – do 72 zł za Pakiet Komfort

Aby wziąć udział w promocji należy założyć Konto Przekorzystne wraz z kartą Mastercard Debit FX (tą czerwoną) na tej specjalniej stronie promocyjnej:

Wypełniając formularz złóż również dyspozycję aktywacji Pakietu Komfort, który tak naprawdę jest kolejnym bonusowym dodatkiem w tej promocji.

Dzięki temu otrzymasz Pakiet o wartości nawet 72 zł, ponieważ przez pierwsze pół roku będzie on dla Ciebie zupełnie darmowy. Jak obliczyłam tę kwotę? Otóż będziesz miał do wyboru 3 rodzaje Pakietów:

Ubezpieczycielem jest firma PZU S.A. Jak widzisz, najdroższy i najbardziej wypasiony pakiet to koszt 12 zł miesięcznie. Skoro będziesz go miał za darmo przez 6 miesięcy, to oznacza zaoszczędzone 72 zł.

A może zaoszczędzisz o wiele więcej – np. korzystając z pomocy specjalisty, który za darmo (w ramach ubezpieczenia) naprawi popsutą pralkę.

W skład pakietów wchodzą takie zakresy ubezpieczenia:

Pakiet ten musisz mieć aktywny do momentu wypłaty bonusu. Dzień po odebraniu bonusu możesz z niego zrezygnować.

Z uwagi na sposób weryfikacji sugerujemy korzystanie z promocji bezpośrednio na telefonie, ale możesz też rozpocząć wniosek na komputerze, wtedy Bank na pewnym etapie poprosi o przejście na urządzenie mobilne.

Jeśli jednak z jakichś przyczyn nie będziesz w stanie dokończyć rejestracji (np. wyłączy Ci się telefon), to wtedy spokojnie będziesz mógł dokończyć wniosek w oddziale i promocja nadal będzie Cię dotyczyć.

Bonus #2 – 100 zł za proste aktywności w 3 miesiącach

W listopadzie, grudniu oraz styczniu:

  • Wykonaj min. 1 płatności kartą lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę (BLIK nie jest brany pod uwagę)
  • Przelej na nowe konto jednorazowo min. 500 zł (bank nie uwzględnia wpłat gotówkowych i przelewów wewnętrznych pomiędzy swoimi rachunkami, jednak spokojnie może to być wpływ z Twojego konta w innym banku)
  • nagrodę otrzymasz najpóźniej do 28 lutego 2022 r.

Bonus #2 – do 100 zł w ramach cashbacku

  • Aby zgarnąć cały bonus w wysokości 100 zł, należy w listopadzie, grudniu oraz styczniu wydać łącznie 1000 zł promocyjną kartą lub aplikacją PeoPay (promocji nie są objęte płatności w aptekach, drogeriach, kasynach, hurtowaniach alkoholu, barach, klubach oraz płatności BLIKiem)
  • nagrodę otrzymasz najpóźniej do 28 lutego 2022 r

Potwierdź tożsamość w banku

Tego kroku nie musisz wykonywać od razu, jednak jest on niezbędny do otrzymania nagrody. Aby otrzymać premię należy podejść do najbliższej placówki banku najpóźniej do do 31 stycznia 2022 r. i złożyć wzór podpisu oraz okazać dokument tożsamości w w celu weryfikacji.

Podsumowanie

Warunki nie mogłyby być już prostsze, ponieważ te opisane w promocji (czyli min. 1 płatność i wpływ 500 zł na konto) są również warunkami darmowego utrzymania konta. W związku z tym biorąc udział w promocji i spełniając jej wymogi również od razu zapewniasz sobie całkowicie darmowe konto. Osoby poniżej 26 rż mają o tyle łatwiej, że po otrzymaniu nagrody nadal nie muszą nic robić, aby konto było dla nich bezpłatne (jest bezwarunkowo darmowe).

Dokumenty dotyczące promocji: