Jak w marcu odebrać 300 zł od Banku Santander za założenie i testowanie ich konta osobistego? Tylko 3 kroki!

Czasy są niepewne, nie wiadomo, co wydarzy się za miesiąc czy pół roku. Jeśli masz okazję zgarnąć kasę, po prostu ją bierz. W tej promocji tylko 3 kroki dzielą Cię od odebrania premii 300zł od banku Santander.

Jak w 3 prostych krokach odebrać 300 zł od Banku Santander za założenie i testowanie ich konta osobistego?

Czasy są niepewne, nie wiadomo, co wydarzy się za miesiąc czy pół roku. Jeśli masz okazję zgarnąć kasę, po prostu ją bierz. A jeśli się zastanawiasz, czy to znaczy, że masz za dużo i nie potrzebujesz?

Jak w 5 krokach odebrać nawet 250 zł od Banku Santander za założenie i testowanie ich konta osobistego

Lubisz zakupy? Teraz 150 lub 200 zł do wydania w Biedronce, Decathlonie lub RTV Euro AGD oferuje Santander za założenie konta osobistego i spełnienie kilku warunków. Ilość nagród ograniczona!

Analiza promocji: 250 zł za założenie „Konta Jakie Chcę” w Santanderze

Trwa do: 30 listopada 2020.
Santander zaskakuje nową promocją. Na bardzo łatwych warunkach odbierzesz nawet 300 zł premii! Chętny? Sprawdź jak odebrać!

Weź te 200zł, 250zł albo nawet 400zł premii od banku Santander (sam wybierasz)

No wreszcie! Wreszcie wróciła wyczekana promocja od Santandera. Teraz premia jest jeszcze wyższa i odbierasz nawet 300 zł premii!

Wolisz 200 zł czy 250 zł za przetestowanie DARMOWEGO konta od Santandera? Sam wybierz!

No wreszcie! Wreszcie wróciła wyczekana promocja od Santandera. Teraz premia jest jeszcze wyższa i odbierasz 200zł lub 250zł do wyboru!

Odbierz 200 zł za testowanie w 100% DARMOWEGO konta osobistego od banku Santander. Nie musisz nawet wychodzić z domu…

No wreszcie! Wreszcie wróciła wyczekana promocja od Santandera, w której odbierasz 200 zł za założenie konta oraz wykonanie kilku prostych aktywności. Będziesz robić to co dotychczas – przelewy i płatności kartą.

Money Mania 23: Tym razem 200 zł (lub 250 zł) od banku Santander za założenie konta osobistego

Czas trwania: do 31 maja 2020 r.
Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekalismy! Ruszyła kolejna edycja Money Manii! Do zgarnięcia jest 200 zł – wystarczy, że założysz konto osobiste w Santander Banku i wykonasz naprawdę kilka banalnych warunków, które zajmą Ci mniej czasu, niż przeczytanie tego artykułu!

200 zł od Santander Bank Polska za otwarcie konta osobistego i spełnienie trzech prostych warunków

Właśnie zobaczyłam, jak kolejne bonusy z promocji bankowych wpadają mi na konto. Jeśli też tak chcesz, to wystarczy założyć konto Jakie Chcę w Santander banku, przejść przez 3 proste kroki i zgarnąć 200 zł. Sam sprawdź jakie to proste.

HIT! Santander przeleje Ci nawet 1 150 zł za testowanie ich bezpłatnego konta [opis krok po kroku jak odebrać maksymalną premię]

Trwa do 29 lutego 2020 roku. To jedna z najłatwiejszych promocji dostępnych obecnie na rynku. Spełnienie warunków trwa zaledwie kilkanaście minut, a możesz zgarnąć nawet 1150zł.