Promocje od Santander Bank Polska

Spójrz na poniższą listę wszystkich promocji organizowanych przez Santander Bank Polska. Obserwując ten bank możesz korzystać z różnorodności promocji i bonusów.

Choć promocje w Santanderze pojawiają się nieregularnie to możesz mieć pewność, że prędzej czy później znajdziesz tutaj coś dla siebie. Największą szansę masz oczywiście upolować bonus dla nowych klientów za założenie konta osobistego.

Money Mania 23: Tym razem 200 zł (lub 250 zł) od banku Santander za założenie konta osobistego

Czas trwania: do 31 maja 2020 r. Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekalismy! Ruszyła kolejna edycja Money Manii! Do zgarnięcia jest 200 zł – wystarczy, że założysz konto osobiste w Santander Banku i wykonasz naprawdę kilka banalnych warunków, które zajmą Ci mniej czasu, niż przeczytanie tego artykułu!

200 zł od Santander Bank Polska za otwarcie konta osobistego i spełnienie trzech prostych warunków

Właśnie zobaczyłam, jak kolejne bonusy z promocji bankowych wpadają mi na konto. Jeśli też tak chcesz, to wystarczy założyć konto Jakie Chcę w Santander banku, przejść przez 3 proste kroki i zgarnąć 200 zł. Sam sprawdź jakie to proste.

HIT! Santander przeleje Ci nawet 1 150 zł za testowanie ich bezpłatnego konta [opis krok po kroku jak odebrać maksymalną premię]

Trwa do 29 lutego 2020 roku. To jedna z najłatwiejszych promocji dostępnych obecnie na rynku. Spełnienie warunków trwa zaledwie kilkanaście minut, a możesz zgarnąć nawet 1150zł.