Bank Millennium nie zwalnia tempa i przedstawia kolejną edycję promocji, którą tak pokochali nasi czytelnicy. Do zgarnięcia jest 360 złotych, z czego pierwsze 90 złotych otrzymasz za sam fakt otworzenia konta, zaznaczenie wymaganych zgód, aktywowanie aplikacji i wykonanie tylko jednej płatności kartą lub BLIK.

A jeśli chcesz zgarnąć cały bonus w wysokości 360 zł, to wystarczy poświęcić zaledwie kilkanaście minut więcej – decyzja będzie należeć do Ciebie.

Kto może wziąć udział w tej promocji?

Promocja trwa do 31.08.2022 i w zasadzie, aby móc wziąć udział w promocji wystarczy, że masz ukończone 18 lat oraz po 01.01.2019 r. nie posiadałeś konta osobistego w banku Millennium.

Konto założysz wypełniając formularz na tej stronie:

Dostępne są 3 metody otwierania konta:

  • Online (dostępne jeśli masz konto w ING, Alior, Santander, mBank, Pekao lub BNP Parbias) – wypełniasz tylko podstawowe dane, a później zalogujesz się do swojego obecnego banku, aby zatwierdzić zgodę na weryfikację tożsamości.
  • W oddziale – wypełniasz wniosek przez internet, a następnie idziesz do dowolnie wybranego oddziału, gdzie podpisujesz umowę.
  • Na selfie – wypełniasz przez internet wniosek o konto i przesyłasz swoje selfie do potwierdzenia tożsamości. Konto będzie aktywne szybciej, ale musisz podejść do placówki złożyć wzór podpisu i pokazać dowód osobisty (to niezbędny punkt, jeśli chcesz odebrać całą premię). Bank nie wskazuje konkretnej daty, jednak zaznacza, że wzór podpisu musi być złożony na dzień odbierania nagrody.

Składając internetowy wniosek o konto KONIECZNIE zaznacz poniższe rodzaje zgód:

  • na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne i telefon oraz nie odwołuj tej zgody do odebrania premii (wymaga tego regulamin promocji)
  • na świadczenie przez Goodie usługi „Zwroty za zakupy”. Usługa ta, nazywana również cashbackiem, jest całkowicie bezpłatna i w sumie to możesz na niej tylko zyskać. Jeśli chcesz dowiedzieć się o tym więcej, to zachęcam się do zapoznania się z tą stroną.

A oto co należy zrobić, aby po otwarciu konta zgarnąć pełne 360 zł:

Bonus #1 – 90 zł za otwarcie konta z kartą i jedną płatność

Do końca września:

  • zainstaluj na telefonie aplikację mobilną Banku Millennium i aktywuj ją logując się na swoje nowe konto
  • wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIK – chodzi o zwykłą płatność za zakupy w Internecie bądź sklepie. Nie będą brane pod uwagę płatności związane z grami hazardowymi ani przelewy na numer telefonu.

Wypłatę premii otrzymasz do końca października.

Bonus #2 – 270 zł za aktywności w 3 kolejnych miesiącach

We wrześniu, październiku i listopadzie:

  • zasil konto łącznie na sumę 500 zł – nie musi to być jednorazowo, może być to kilka mniejszych przelewów. Możesz nawet 5 razy przelewać w tę i z powrotem te same 100 zł. Może to być przelew z Twojego własnego konta w innym banku.
  • wykonaj min. 5 płatności kartą lub BLIK – obowiązują te same zasady, co przy pierwszym miesiącu. Nie zostawiaj płatności kartą na ostatni dzień miesiąca. Jeśli bank nie zdąży jej zaksięgować to nie zaliczy Ci promocji. Ja zawsze ustawiam sobie przypomnienie w połowie miesiąca.

Wypłatę tej części premii otrzymasz do końca grudnia.

Ile kosztuje konto osobiste w Banku Millennium?

Aby konto i karta były całkowicie bezpłatne, to w każdym miesiącu należy:

  • wykonać 5 płatności kartą lub BLIK na dowolną kwotę (inaczej karta kosztuje 11 zł)

Jeśli wybierzesz Konto Millennium 360 Student (dla osób 18-25lat), to prowadzenie konta będziesz miał bezwarunkowo bezpłatne. Pozostaje Ci tylko wykonanie raz w miesiącu minimum jednej płatności na jakąkolwiek kwotę kartą lub BLIKiem, aby mieć bezpłatną również kartę (inaczej 5 zł).

Dokumenty dotyczące promocji: