Po kilku dniach przerwy Bank Millennium wrócił ze świetną promocją konta osobistego. Z tą różnicą, że teraz warunki promocji są jeszcze łatwiejsze!

W promocji nie ma żadnych długoterminowych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta. Jeśli konto Ci się nie spodoba, będziesz mógł zamknąć je w najłatwiejszy możliwy sposób – przez bankowość elektroniczną. Szybko i bezproblemowo.

W gruncie rzeczy nie ryzykujesz nic, a tylko możesz zyskać. To co? Chcesz zobaczyć, co trzeba zrobić, żeby zgarnąć kasę? Zaczynajmy!

Kto może wziąć udział w tej promocji?

Promocja trwa do 31.07.2022 i w zasadzie, aby móc wziąć udział w promocji wystarczy, że masz ukończone 18 lat oraz po 01.01.2019 r. nie posiadałeś konta osobistego w banku Millennium.

Konto biorące udział w promocji wraz z kartą (wymaga tego regulamin promocji) założysz wypełniając formularz na tej specjalnej stronie:

Dostępne są 3 metody otwierania konta:

  • Online (dostępne jeśli masz konto w ING, Alior, Santander, mBank, Pekao lub BNP Parbias) – wypełniasz tylko podstawowe dane, a później zalogujesz się do swojego obecnego banku, aby zatwierdzić zgodę na weryfikację tożsamości.
  • W oddziale – wypełniasz wniosek przez internet, a następnie idziesz do dowolnie wybranego oddziału, gdzie podpisujesz umowę.
  • Na selfie – wypełniasz przez internet wniosek o konto i przesyłasz swoje selfie do potwierdzenia tożsamości. Konto będzie aktywne szybciej, ale musisz podejść do placówki złożyć wzór podpisu i pokazać dowód osobisty (to niezbędny punkt, jeśli chcesz odebrać całą premię). Bank nie wskazuje konkretnej daty, jednak zaznacza, że wzór podpisu musi być złożony na dzień odbierania nagrody.

Składając internetowy wniosek o konto KONIECZNIE zaznacz poniższe rodzaje zgód:

  • na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne i telefon oraz nie odwołuj tej zgody do odebrania premii (wymaga tego regulamin promocji)
  • na świadczenie przez Goodie usługi „Zwroty za zakupy”. Usługa ta, nazywana również cashbackiem, jest całkowicie bezpłatna i w sumie to możesz na niej tylko zyskać. Jeśli chcesz dowiedzieć się o tym więcej, to zachęcam się do zapoznania się z tą stroną.

A oto co należy zrobić, aby po otwarciu konta zgarnąć pełne 360 zł:

Bonus #1 – 180 zł za otwarcie konta z kartą i jedną płatność

Do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto z kartą:

  • zainstaluj na telefonie aplikację mobilną Banku Millennium i aktywuj ją logując się na swoje nowe konto.
  • wykonaj min. 1 płatność kartą lub BLIK – chodzi o zwykłą płatność za zakupy w sklepie lub internecie. Nie będą brane pod uwagę płatności związane z grami hazardowymi ani przelewy na numer telefonu.

Wypłatę premii otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po wykonaniu tych aktywności.

Bonus #2 – 180 zł za aktywności w 3 kolejnych miesiącach

W każdym z 3 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

  • zasil konto łącznie na sumę 500 zł – nie musi to być jednorazowo, może być to kilka mniejszych przelewów. Możesz nawet 5 razy przelewać w tę i z powrotem te same 100 zł. Może to być przelew z Twojego własnego konta w innym banku lub od kogoś znajomego.
  • wykonaj min. 5 płatności kartą lub BLIK – obowiązują te same zasady, co przy pierwszym miesiącu. Nie zostawiaj płatności kartą na ostatni dzień miesiąca. Jeśli bank nie zdąży jej zaksięgować to nie zaliczy Ci promocji. Ja zawsze ustawiam sobie przypomnienie w połowie miesiąca.

Wypłatę premii 180zł otrzymasz do końca kolejnego miesiąca po wykonaniu tych aktywności.

Ile kosztuje konto osobiste w Banku Millennium?

Aby konto i karta były całkowicie bezpłatne, to w każdym miesiącu należy:

  • wykonać 5 płatności kartą lub BLIK na dowolną kwotę (inaczej karta kosztuje 11 zł)

To banalnie proste warunki utrzymania konta bezpłatny, które sprawią, że nawet po okresie promocyjnym będzie ono dla Ciebie wygodne i przyjazne.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: