Wow! Tak prostych warunków promocji połączonych z naprawdę wysokim bonusem dawno nie widziałam… Owszem, poprzednie promocje od BNP Paribas były bardzo dobre, ale ta bije je wszystkie na głowę łatwością warunków do spełnienia!

Jak siądziesz do komputera w celu wykonania tych kroków, to obiecuję, że nie zajmie Ci to więcej niż 10 minut!

Aktualizacja 26.08.2022r.: W poniższym artykule wkradł się błąd. Źle zinterpretowaliśmy warunek transakcji BLIK pisząc że przelew na numer telefonu również zostanie zaliczony. Na szczęście dzięki życzliwości banku i organizatora udało się wypracować porozumienie, w którym wszyscy postępujący zgodnie z poniższymi wskazówkami, otrzymają nagrodę w promocji.

W naprawdę prosty sposób możesz zgarnąć tutaj aż 440 zł:

 • Pierwsze 40 zł to będą vouchery do wydania w Żabce, już za samo założenie konta w BNP Paribas
 • Kolejne 400 zł otrzymasz przelewem na konto za wykonanie banalnych aktywności, o których piszę poniżej

Promocja trwa do 30 czerwca, jednak radzę się pospieszyć, bo jest mocno limitowana – obowiązuje limit 3000 wniosków. O tym, czy udało Ci się wziąć udział w promocji będziesz wiedział od razu – jeśli poniższy link działa, to znaczy że jesteś w garstce szczęśliwców:

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja jest bardzo atrakcyjna, więc wiadomo, że bank częściowo ograniczy grupę, która może z niej skorzystać. W tym wypadku należy spełniać (jednocześnie) te 2 proste warunki:

 • Być osobą pełnoletnią
 • W ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, ale nie masz konta osobistego – to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Krok #1: Załóż konto z kartą i odbierz 40 zł do Żabki

W promocji należy założyć Konto Otwarte na Ciebie na tej specjalnej stronie promocyjnej.

Najpierw formularz rejestracyjny, później kliknięcie w przycisk przekierowujący na szyfrowaną stronę banku, a w końcu otwarcie konta – wszystko zajmie Ci dosłownie kilka minut i zrobisz to bez wychodzenia z domu.

Do konta należy wziąć kartę płatniczą (wymaga tego regulamin). Sugeruję kartę o nazwie „Otwarta na Dzisiaj” – jest najtańsza.

A tak przedstawiają się parametry tego zestawu:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 5 zł)
 • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
 • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK – 5 zł)

Oznacza to, że osoby poniżej 26. roku życia mają konto i kartę za darmo, a pozostałym wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby wszystko było bezpłatne. Banalnie proste!

Czas na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty poprzez nadanie jej PIN-u masz czas do 14.07.2022 r.

Nagrodę w postaci 40 złotych do Żabki otrzymasz sms-em najpóźniej do 31 sierpnia 2022r. na podany przez Ciebie numer telefonu.

Krok #2: 400 zł w gotówce za aktywności w lipcu i sierpniu

W lipcu oraz sierpniu (w każdym z tych miesięcy) wykonaj poniższe aktywności:

 • min. 3 transakcje BLIK – możesz zapłacić BLIKiem za dowolne zakupy w sklepie lub internecie. Możesz również wykonać BLIKiem przelew na numer telefonu – zaliczone będzie nawet przelanie 3 razy po 1zł do znajomego lub rodziny. Łatwo spełnisz ten warunek również wspierając 3 akcje na zrzutka.pl – po 1zł każda i wybierając opcję BLIK. Bank wyklucza jednak kilka płatności szczególnych takich jak opłata za zakłady bukmacherskie itp.
 • przelej na nowe konto min. 400 zł – może być przelew z Twojego konta w innym banku, może być to zasilenie w kilku częściach, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.

I to tyle!

Mówiłam, że warunki to dosłownie 10 minut? Do tego nie trzeba pilnować warunków promocji przez wiele miesięcy, jak w innych promocjach i bonus dostaniesz o wiele szybciej! To jedna z najłatwiejszych promocji, jakie są obecnie dostępne!

Po spełnieniu lipcowych warunków promocji otrzymasz mail potwierdzający zdobycie premii (najpóźniej do 22 sierpnia), w którym również zostaniesz poproszony o zalogowanie się na wskazanej stronie i podanie numeru konta do przelewu nagrody.

Wykonaj ten krok najpóźniej do 28 sierpnia 2022 r. Pamiętaj też, żeby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę wraz z zakładką SPAM.

Nagrodę 200zł za aktywności w lipcu otrzymasz do 31.08.2022r., przelew na 200zł za aktywności w sierpniu wpłynie do Ciebie do 31.08.2022r, natomiast bon do Żabki, tak jak wspomniałam wcześniej otrzymasz najpóźniej do 31.08.2022 r.

Po odebraniu premii możesz zdecydować czy zachowasz sobie to konto na dłużej czy je zamkniesz – nie ma żadnych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta. Dokładnie sprawdziłam tabelę opłat!

Dokumenty dotyczące promocji: