Ostatnimi czasy już totalnie nie ogarniam szybkości zmian cen na półkach sklepowych. Mam wrażenie, że za każdym razem kupując podobne zakupy płacę coraz więcej i końca nie widać. Też tak czujesz? A co byś powiedział, gdyby jedne takie solidniejsze zakupy zasponsorował bank BNP Paribas? tej prostej promocji możesz zgarnąć aż 400zł przelewem oraz 50 zł do Biedronki. Warunki są naprawdę proste i obiecuję Ci, że jesteś w stanie spełnić je przy okazji codziennych czynności.

Nie ma w tym żadnej tajemnej wiedzy – po prostu będziesz robić to samo co teraz (płatności kartą i BLIKiem), tylko tym razem skorzystasz z bezpłatnego konta od BNP Paribas, a przy okazji zgarniesz bonus.

Promocja trwa do 31 maja, jednak radzę się pospieszyć, bo jest limitowana – obowiązuje limit 3000 wniosków.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja jest bardzo atrakcyjna, więc wiadomo, że bank częściowo ograniczy grupę, która może z niej skorzystać. W tym wypadku należy spełniać (jednocześnie) te 2 warunki:

 • Być osobą pełnoletnią
 • W ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, ale nie masz konta osobistego – to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Krok #1 – Otwórz konto w BNP Paribas wraz z kartą

W promocji należy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą na tej specjalnej stronie internetowej.

Najpierw zobaczysz formularz rejestracyjny, później jest kliknięcie w przycisk przekierowujący na szyfrowaną stronę banku, a w końcu otwarcie konta.

Do konta należy wziąć kartę płatniczą (wymaga tego regulamin). Sugeruję kartę o nazwie „Otwarta na Dzisiaj” – jest najtańsza.

A tak przedstawiają się parametry tego zestawu:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 5 zł)
 • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
 • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Oznacza to, że osoby poniżej 26. roku życia mają konto i kartę za darmo, a pozostałym wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby wszystko było bezpłatne.

Wysłać wniosek o konto możesz najpóźniej do 31 maja 2022r do godziny 23.59, a czas na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty poprzez nadanie jej PIN-u masz do 14.06.2022 r. PIN należy nadać w ciągu max. 7 dni od otrzymania karty.

KROK #2 – Spełnij warunki w czerwcu i weź 100zł przelewem

W czerwcu wystarczy, że:

 • zapewnisz wpływ na konto na łączną kwotę min. 300 zł – może to być wpływ z Twojego konta w innym banku, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas

Po spełnieniu czerwcowych warunków promocji otrzymasz mail potwierdzający zdobycie premii (najpóźniej do 20 lipca), w którym również zostaniesz poproszony o zalogowanie się na wskazanej stronie i podanie numeru konta do przelewu nagrody.

Wykonaj ten krok najpóźniej do 26 lipca 2022 r. Pamiętaj też, żeby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę wraz z zakładką SPAM.

Bonus 100zł za otwarcie konta oraz wpływ otrzymasz najpóźniej do 31 lipca 2022r.

KROK #3 – Spełnij warunki w lipcu i weź 150zł przelewem

W lipcu:

 • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł – może to być wpływ z Twojego konta w innym banku, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.
 • wykonaj płatności BLIKiem na łączną kwotę min. 250 zł – część transakcji jest wyłączona z promocji (jak zakłady bukmacherskie czy opłata za media w urzędach pocztowych), więc proponuję użycie BLIKa podczas zwykłych zakupów spożywczych w sklepie lub zakupów w internecie, wtedy będziesz mieć pewność, że zaliczą się na poczet warunków promocji.

Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 31 sierpnia 2022r.

KROK #4 – Spełnij warunki w sierpniu i weź 150zł przelewem

W sierpniu:

 • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł – może to być wpływ z Twojego konta w innym banku, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.
 • wykonaj płatności kartą do konta na łączną kwotę min. 250 zł – dokłądnie tak, jak było to przy warunkach w lipcu, część transakcji jest wyłączona z promocji (jak zakłady bukmacherskie czy opłata za media), więc proponuję użycie karty podczas zwykłych zakupów spożywczych w sklepie lub zakupów w internecie.

Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 30 września 2022r.

KROK #5 – Spełnij wszystkie warunki i weź za to 50zł do Biedronki

To bonus dla tych najwytrwalszych, którzy spełnią wszystkie warunki z krotków 1-4. Wystarczy, że na dzień 30 września będziesz miał aktywne konto, kartę i dostęp do bankowości elektronicznej, a najpóźniej 31 października otrzymasz voucher do Biedronki na kwotę 50zł.

Pomocne rady

A warunki tej promocji (czyli płatności kartą i BLIKiem) możesz sobie ułatwić jednym z tych sposobów:

 • możesz po prostu na jakiś czas zamienić swoją główną kartę do płatności na tę od BNP Paribas i po prostu płacić nią w sklepach a raz wyciągnąć telefon i zapłacić BLIKiem
 • możesz też (tak jak ja to robię) każdego wyznaczonego przez siebie dnia miesiąca (u mnie jest to zawsze początek miesiąca) wejść na taką stronę jak siepomaga.pl lub ratujemyzwierzaki.pl i wybrać płatność kartą, a potem BLIKiem. Dzięki temu pieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu – pomagasz i sam wypracowujesz sobie premię z banku. Ten sposób działa i jest niezawodny (mimo, że akceptuje się regulamin PayU jako pośrednika, to bank liczy ją na poczet warunków promocji)
 • sprawdź, czy podczas opłacania rachunku przez internet nie masz przypadkiem dostępnej opcji płacenia BLIKiem. Ja tak opłacam co miesiąc prąd, co prawda po prostu z wygody, ale do tych warunków promocji to opcja jak znalazł! Najlepiej później jeszcze sprawdź na wyciągu czy zakwalifikowała Ci się ta płatność jako standardowa płatność BLIKiem

Dokumenty dotyczące promocji: