Dawno nie widziałam tak przyjaznych warunków promocji! W tej dziecinnie prostej promocji możesz zgarnąć aż 450zł od BNP Paribas. Obiecuję Ci, że warunki w każdym miesiącu nie zajmą Ci więcej niż 10 minut. Co zasługuje na uwagę to fakt, że już za samo założenie konta otrzymasz 50 zł. To się nazywa łatwa kasa 😉

Nie ma w tym żadnej tajemnej wiedzy – po prostu będziesz robić to samo co teraz (płatności kartą i BLIKiem), tylko tym razem skorzystasz z bezpłatnego konta od BNP Paribas, a przy okazji zgarniesz bonus.

Promocja trwa do 7 kwietnia, jednak radzę się pospieszyć, bo jest mocno limitowana – obowiązuje limit 2000 wniosków.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja jest bardzo atrakcyjna, więc wiadomo, że bank częściowo ograniczy grupę, która może z niej skorzystać. W tym wypadku należy spełniać (jednocześnie) te 2 warunki:

 • Być osobą pełnoletnią
 • W ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, ale nie masz konta osobistego – to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Krok #1 – Otwórz konto w BNP Paribas

W promocji należy założyć Konto Otwarte na Ciebie na tej specjalnej stronie internetowej.

Najpierw zobaczysz formularz rejestracyjny, później jest kliknięcie w przycisk przekierowujący na szyfrowaną stronę banku, a w końcu otwarcie konta.

Do konta należy wziąć kartę płatniczą (wymaga tego regulamin). Sugeruję kartę o nazwie „Otwarta na Dzisiaj” – jest najtańsza.

A tak przedstawiają się parametry tego zestawu:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 5 zł)
 • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
 • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Oznacza to, że osoby poniżej 26. roku życia mają konto i kartę za darmo, a pozostałym wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby wszystko było bezpłatne.

Wysłać wniosek o konto możesz najpóźniej do 7 kwietnia 2022r do godziny 23.59, a czas na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty poprzez nadanie jej PIN-u masz do 21.04.2022 r. PIN należy nadać w ciągu max. 7 dni od otrzymania karty.

Właśnie zapewniłeś sobie pierwszą część nagrody – 50 zł przelewem na nowe konto!

KROK #2 – Spełnij warunki w kwietniu i weź 175zł przelewem

W kwietniu:

 • wykonaj min. 1 płatność BLIK na dowolną kwotę – najłatwiej wybrać jakąś akcję na zrzutka.pl i użyć opcji BLIK ale mogą to być też zwykłe zakupy w sklepie lub internecie
 • wykonaj min. 3 płatności kartą na dowolną kwotę  – najlepiej jakby to były płatności normalnie w sklepach bo bank wykluczył internetowych pośredników płatności jak PayU czy Dotpay oraz niektóre rodzaje płatności, jak np. za zakłady bukmacherskie. Do tej puli nie będą zaliczone również płatności BLIK oraz wypłat z bankomatów.

Po spełnieniu kwietniowych warunków promocji otrzymasz mail potwierdzający zdobycie premii (najpóźniej do 19 maja), w którym również zostaniesz poproszony o zalogowanie się na wskazanej stronie i podanie numeru konta do przelewu nagrody.

Wykonaj ten krok najpóźniej do 25 maja 2022 r. Pamiętaj też, żeby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę wraz z zakładką SPAM.

Bonus 50zł za otwarcie konta oraz bonus 175zł za aktywności w kwietniu otrzymasz najpóźniej do 31 maja 2022r.

KROK #3 – Spełnij warunki w maju i czerwcu i weź 225zł przelewem

W maju i czerwcu (w każdym z tych miesięcy):

 • wykonaj min. 1 płatność BLIK na dowolną kwotę – najłatwiej wybrać jakąś akcję na zrzutka.pl i użyć opcji BLIK ale mogą to być też zwykłe zakupy w sklepie lub internecie
 • wykonaj min. 10 płatności kartą na dowolną kwotę  – najlepiej jakby to były płatności normalnie w sklepach bo bank wykluczył internetowych pośredników płatności jak PayU czy Dotpay oraz niektóre rodzaje płatności, jak np. za zakłady bukmacherskie. Do tej puli nie będą zaliczone również płatności BLIK oraz wypłat z bankomatów.

Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 31 lipca 2022r.

I to tyle!

Do tego wszystkiego, warunki promocji nakładają się z warunkami bezpłatności karty, co oznacza, że o tych drugich już nie musisz nawet myśleć.

A warunki tej promocji (czyli płatności kartą i BLIKiem) możesz sobie ułatwić jednym z tych sposobów:

 • możesz po prostu na jakiś czas zamienić swoją główną kartę do płatności na tę od BNP Paribas i po prostu płacić nią w sklepach a raz wyciągnąć telefon i zapłacić BLIKiem
 • możesz też (tak jak ja to robię) każdego wyznaczonego przez siebie dnia miesiąca (u mnie jest to zawsze początek miesiąca) wejść na taką stronę jak siepomaga.pl lub ratujemyzwierzaki.pl i wybrać płatność kartą, a potem BLIKiem. Dzięki temu pieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu – pomagasz i sam wypracowujesz sobie premię z banku. Ten sposób działa i jest niezawodny (mimo, że akceptuje się regulamin PayU jako pośrednika, to bank liczy ją na poczet warunków promocji). To naprawdę nie muszą być duże kwoty – możesz przelewać po 1zł/2zł.

Dzięki tym trickom w ostatnich miesiącach dwie osoby z mojej rodziny zgarnęły po 900zł w promocjach. A tak potem wygląda historia kont otwartych by zgarniać bonusy:

Dokumenty dotyczące promocji: