Tego jeszcze nie było! To promocja, której nie znajdziesz na innych stronach. Została zorganizowana wyłącznie dla czytelników Banklovers.pl przy naszej współpracy z BNP Paribas!

W bardzo prosty sposób (który Ci za chwilę pokażę) dostaniesz w niej aż 450 zł przelewem na konto!

Mało tego… Pierwsze 70 zł otrzymasz już za samo otwarcie konta w BNP Paribas i nadanie PIN-u do karty!

To jest najlepsza promocja, jaka jest obecnie dostępna na rynku i BNP Paribas zagwarantował nam, że w marcu lepszej promocji już nie wypuści – nie masz na co czekać, czytaj dalej i dowiedz się jak zgarnąć ten pokaźny bonus.

Nie masz jeszcze konta w BNP Paribas? To teraz masz okazję!

Kasa, którą otrzymasz za spełnienie warunków jest gwarantowana i nie ma co do tego wątpliwości. Sprawdź jedynie, czy w ogóle możesz wziąć udział w promocji!

Jak czytamy w regulaminie, aby się skutecznie zarejestrować, należy spełnić (jednocześnie) te 2 proste warunki:

✅ być osobą pełnoletnią

✅ w ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Nie będę Ci pisać o zaletach tego konta. Sam sprawdzisz jak działa i czy Ci pasuje. Tutaj skupię się na warunkach, jakie musisz spełnić, aby otrzymać od BNP Paribas przelew na 450 zł.

Czy to dużo zachodu? Czyli premia 450 zł w 3 krokach

W promocji w promocji nie ma żadnych zobowiązań, a cały proces zakładania konta jest banalnie prosty. Później zwyczajnie wykonasz kilka aktywności wymaganych regulaminem i tyle.

Za to bank zapłaci Ci aż 450 zł. Jak to zrobić po kolei? Oto moja instrukcja:

💰 Do 21 marca 2022:

✅ otwórz konto osobiste wraz z karta debetową. Bez tego ani rusz! Zrobisz to tylko tutaj:

Na założenie konta masz czas teoretycznie do 21 marca 2022, ale nie czekałabym do ostatniej chwili. Jakiś miesiąc temu BNP Paribas ogłosił podobną promocję. Limit kont promocyjnych wyczerpał się już po kilku dniach. 

Tym razem bank przygotował TYLKO 1000 kont promocyjnych i są to konta wyłącznie dla naszych czytelników. Może się tak stać, że zanim skończysz czytać ten tekst, będzie już za późno. Wiec zamiast czekać i zastanawiać się, czy warto, po prostu działaj i zarejestruj się jak najszybciej.

Co Ci szkodzi? Nic nie tracisz, wszystkie warunki spełnisz w niecały kwadrans, a 450 zł w portfelu zawsze się przyda! Zwłaszcza w niepewnych czasach!

Lepiej sprawdź od razu, czy ta strona promocyjna działa i zarezerwuj swoje miejsce w promocji. Potem będziesz miał sporo czau na spełnienie warunków.

Wypełnij krótki formularz i otwórz konto wraz z kartą płatniczą. Zajmie Ci to nie więcej niż 5 minut.

Zdążyłeś? UFF! Dobra nasza. Teraz możemy się skupić na spełnieniu kolejnych warunków promocji. 

Skoro masz już otwarte konto i kartę płatniczą, to koniecznie podpisz umowę z bankiem (papiery przyjdą kurierem lub zrobisz to przed kod sms) do 4 kwietnia 2022. PIN do karty nadaj w ciągu 7 dni od otrzymania karty– wymaga tego regulamin promocji.

Nadając PIN do karty spełniłeś właśnie pierwszy warunek promocji! Spodziewaj się informacji od banku o przyznaniu Ci pierwszej części premii! Przyjdzie mailem, do 19 maja 2022r.

Wraz z wiadomością bank prześle Ci instrukcję uzupełnienia numeru konta, aby wiadomo było, gdzie bank ma przelać Ci nagrodę. Wypełnij numer konta najpóźniej do 25 maja 2022r.

🔥 Za ten krok, najpóźniej do 31 maja 2022, otrzymasz 70 zł w gotówce.

💰 W kwietniu 2022:

✅ wykonaj min. 7 płatności kartą na dowolną kwotę. Możesz płacić w sklepach, na stacjach benzynowych, w restauracjach. Bank wykluczył operacje PayU czy Dotpay oraz niektóre rodzaje płatności, jak np. za zakłady bukmacherskie. Do tej kwoty nie będą zaliczone również płatności BLIK oraz wypłaty z bankomatów.

🔥 Ten krok jest wart 150 zł i po wykonaniu go otrzymasz pieniądze najpóźniej do 31 maja 2022.

💰 W maju i czerwcu 2022:

✅ zasil swoje konto kwotą min. 1000 zł. Może to być przelew z Twojego konta w innym banku, może być to zasilenie w kilku częściach, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.

✅ wykonaj min. 7 płatności kartą na dowolną kwotę. Najlepiej wykonaj normalne płatności w sklepach. Bank wykluczył operacje PayU czy Dotpay oraz niektóre rodzaje płatności, jak np. za zakłady bukmacherskie. Do tej kwoty nie będą zaliczone również płatności BLIK oraz wypłaty z bankomatów.

🔥 Po spełnieniu tych warunków otrzymasz 230 zł przelewem najpóźniej do 31 lipca 2022 roku.

To WSZYSTKO!

Pewnie spodziewałeś się nie wiadomo jak trudnych warunków przy takiej premii! Ale nie. Promocja jest mega prosta, zasady jasne. W ogóle BNP Paribas słynie z fajnych ofert i bonusów wypłacanych co do dnia. Zero reklamacji, upominania czy proszenia się.

Spełniasz warunki, dostajesz bonus. Proste. Sama jakiś czas temu wzięłam udział w promocji BNP Paribas. Bonus przyszedł jak w zegarku, a konta używam do dzisiaj – tak bardzo mi się spodobało…

Poza świetnymi promocjami BNP Paribas daje Ci też dobre konto. Takie, którego chce się używać! Jak zerkniesz sobie do Tabeli Opłat i Prowizji, zorientujesz się, dlaczego tak mówię.

Jeśli masz poniżej 26 lat, to jesteś zwolniony z opłaty za konto oraz za kartę. Wszystko jest dla Ciebie darmowe.

Z kolei jeśli masz 26 lat lub więcej to wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby dla Ciebie też wszystko było bezpłatne. Możesz nawet zapłacić trzy razy w miesiącu, za jedną bułkę w piekarni i wtedy odbierzesz premię w promocji nie ponosząc żadnych kosztów.

Poniżej przedstawiam jak się wszystko prezentuje dla tego konta:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 5 zł)
  • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
  • 0 zł – za płatności BLIK (bezwarunkowo)
  • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

A na koniec..

Sprawdź koniecznie, czy limit się jeszcze nie wyczerpał. Jeśli strona promocyjna działa, to znaczy, że zdążyłeś!

Dokumenty dotyczące promocji: