Często czytelnicy pytają: „A gdzie promocje dla obecnych klientów?” I coś w tym jest, bo większość promocji jest dla nowych klientów.

Tym razem bank Citi Handlowy we współpracy z programem Bezcenne Chwile stworzył promocję zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów banku. Możesz w niej otrzymać 3400 punktów o równowartości 50 zł. Punkty wymienisz na różnego rodzaju nagrody lub vouchery do sklepów. Na rejestrację w promocji masz czas do 28 lutego 2021 r., ale organizator ustalił limit 8600 nagród.

Warunki promocji są niewiarygodnie proste, ale najpierw chcę zadać Ci jedno pytanie:

Czy obecnie posiadasz w Citi Handlowym konto osobiste lub kartę kredytową?

Jeśli tak, to przejdź od razu do akapitu dotyczącego warunków promocji. Jeśli jeszcze nie jesteś jeszcze klientem banku, to zalecam Ci, abyś otworzył konto lub kartę kredytową w jednej z obecnych promocji. Warto połączyć te promocje i wycisnąć z nich jak najwięcej!

Jeśli zdecydujesz się na kartę kredytową, to rekomenduję Ci promocję, w której możesz zyskać dodatkowo aż 300 zł do Biedronki:

Jeśli wolisz konta osobiste oraz lubisz zakupy w internecie, to warto skorzystać z tej poniżej, gdzie nagrodą jest 150 zł w gotówce oraz 10 przesyłek z Paczkomatów:

Jak zdobyć 50zł w postaci 3400 punktów?

Żeby wziąć udział w promocji, trzeba najpierw zarejestrować swoją kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile. Zrobisz to przechodząc na stronę programu.

Jak wspominałam wcześniej, organizator ustalił limit nagród, jednak jeśli pula nagród zacznie się wyczerpywać, to taka informacja zostanie podana na tej stronie

Mówiłam też, że warunki są bardzo przyjemne i proste. Wystarczy, że do końca lutego 2021 r wykonasz płatności na łączną kwotę 100 zł w co najmniej dwóch różnych sklepach z listy poniżej:

  • home&you
  • Decathlon
  • Intersport
  • RTV Euro AGD
  • Empik
  • Douglas
  • W. Kruk

Liczą się zarówno płatności w sklepach stacjonarnych jak i w sklepach internetowych.

Punkty otrzymasz do 45 dni od daty spełnienia warunków promocji i będą ważne 6 miesięcy od daty ich otrzymania. Następnie punkty te wymienisz na voucher o wartości 50zł do wybranego sklepu (również z powyższej listy).

Według mnie to bardzo kusząca propozycja: wydajesz 100 zł na jakieś przydatne rzeczy i zwraca Ci się połowa.

A jeśli przed wzięciem udziału w tej okazji, chcesz dowiedzieć się więcej o samym programie Bezcenne Chwile, to zapraszam Cię do przeczytania mojego wpisu na blogu – tam szczegółowo opisuję sposób jego działania:

Dokumenty dotyczące promocji: