Czasami aż trudno nadążyć za promocjami od BNP Paribas! Tym razem dają aż 400 złotych do wydania w sklepie Biedronka! To najwyższy bonus, jaki kiedykolwiek oferował ten bank w promocji zwykłego konta osobistego!

Promocja trwa do 6 września, ale obowiązuje również limit 3000 osób. Po jego wyczerpaniu dołączenie do promocji i otwarcie konta nie będzie możliwe.

Co dokładnie należy zrobić? Wszystkiego dowiesz się już za chwilę, bo opiszę kroki bardzo dokładnie, żebyś nie miał żadnych wątpliwości ani na początku ani na końcu korzystania z tej promocji.

W skrócie jednak wygląda to tak: trzeba wykonać kilka przelewów, zapewnić wpływ na konto i wykonać niewielki obrót na koncie – czyli nic nadzwyczajnego, wszystko to, co robimy na co dzień. Do tego warunki rozbite są na dłuższy okres czasu tak, byś mógł się oswoić z kontem na spokojnie – nie trzeba się spieszyć z niczym poza otwarciem konta (ze względu na limit w promocji).

Pamiętaj, że na naszej stronie nie znajdziesz żadnych opisów konkursów czy też losowania nagród. Te 400 złotych do Biedronki, o których piszę w tym artykule to premia całkowicie gwarantowana. Wystarczy, że spełnisz warunki promocji, a regulamin zagwarantuje Ci otrzymanie bonów do Biedronki na taką kwotę.

Najważniejszym krokiem podczas wejścia w świat promocji bankowych jest zrozumienie sposobu ich działania. Jeśli stanie się to dla Ciebie jasne to automatycznie zrozumiesz dlaczego bank płaci nam za zakładanie konta osobistego. Oto małe wprowadzenie:

Dlaczego BNP Paribas rozdaje pieniądze?

Co prawda, moje doświadczenie pokazuje, że promocje bankowe są idealnym zaprzeczeniem stwierdzenia „w życiu nie ma nic za darmo”, jednak łatwo się domyślić, że bank ma swój interes w takim zachęcaniu praktycznie darmowymi nagrodami na start.

I wcale nie chodzi o „mały druczek” i „ukryte haczyki” bo takich tutaj nie ma – ani w regulaminie promocji, ani w tabeli opłat i prowizji.

Myślę, że bankom takie promocje (bo nie tylko BNP Paribas je organizuje) opłacają się przynajmniej z kilku powodów:

 1. Nagrody najczęściej (w tym wypadku też) są tylko dla nowych klientów. Banki chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na dłużej.
   
 2. Zapewne liczą, że skorzystasz później z innych – płatnych już produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście skorzysta np. z kredytu hipotecznego w banku, który już zna z promocji.
   
 3. Przypuszczam, że w niektórych wypadkach będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników. Choć moja praktyka w promocjach pokazuje, że wcale nie jest to często stosowane przez banki.
   
 4. I moim zdaniem najważniejsze: Reklamowanie się w radiu i telewizji potrafi kosztować nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując takie promocje, banki nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie je polecają. Mają w ten sposób napływ klientów nie wydając ani złotówki na reklamę. Część tak zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci nagród i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz radia i telewizji 🙂

Jestem zdania, że to wystarczające argumenty, aby przyznać, że w długim terminie bankom opłaca się organizować takie promocje bankowe i dawać coś za darmo na start. I wcale nie muszą zapisywać nic „drobnym druczkiem”.

Banki chcą zdobyć lojalnych klientów i wiedzą, że ukrywając jakieś opłaty (czego z resztą zakazuje prawo bankowe) tylko zrażą do siebie ludzi. Poza tym, w dzisiejszych czasach, chyba już nikt się na takie „drobne druczki” nie nabiera.

To naprawdę takie proste! Wszystko opiera się na obopólnych korzyściach – bank zyskuje zaangażowanego klienta, a Ty zapoznajesz się z jego produktem i zgarniasz za to bonus.

A jeśli nam nie chcesz wierzyć na słowo, to uwierz naszym czytelnikom, którzy już nam zaufali:

Nie masz pojęcia jaką radość całemu zespołowi sprawiają takie komentarze i ogrom wiadomości prywatnych z informacjami, że odebrano bonusy. To nas pozytywnie nakręca i chcemy pisać jeszcze więcej docierając do jeszcze większej liczby osób!

Ale wracając do konkretów… Przyjrzyjmy się, jak regulamin tej promocji definiuje osoby, które mogą z niej skorzystać:

Kto może wziąć udział w promocji?

Regulamin zawsze konkretnie określa grupę docelową osób, które mogą wziąć udział w promocji. W tym przypadku należy spełniać (jednocześnie) te 2 proste warunki:

 • Być osobą pełnoletnią
 • W ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Na dokonanie rejestracji masz czas do 6 września 2021 r. ale pamiętaj, że ta promocja jest mocno limitowana – bank dopuszcza 3 000 kont założonych w ramach promocji.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie?

Konto które otwierasz w promocji to „Konto Otwarte na Ciebie”. Bank zaproponuje Ci do wyboru jedną z kart debetowych – Kartę Otwartą na Dzisiaj, Kartę Otwartą na Świat lub Kartę Otwartą na eŚwiat. Pierwsza z nich jest najtańsza – dlatego polecam Ci właśnie Kartę Otwartą na Dzisiaj.

Czego dokładnie możesz się spodziewać? Prześwietlam dla Ciebie najważniejsze opłaty:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 5 zł)
 • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
 • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Jeśli masz poniżej 26 lat, to jesteś zwolniony z opłaty za konto oraz za kartę. Wszystko jest dla Ciebie darmowe.

Z kolei jeśli masz 26 lat lub więcej to wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby dla Ciebie też wszystko było bezpłatne. Możesz nawet zapłacić raz w miesiącu, za jedną bułkę w piekarni i wtedy odbierzesz premię w promocji nie ponosząc żadnych kosztów.

KROK #1 – Zarejestruj się w promocji i otwórz konto z kartą płatniczą

Pierwszy krok jest niezwykle prosty… Po prostu przejdź na stronę promocyjną i zarejestruj się w promocji. Masz czas do 6.09.2021 r.

Sprawa jest o tyle istotna, że konta założone w inny sposób oraz te które zostaną założone przed zarejestrowaniem się w promocji, nie biorą w niej udziału. Należy podać swoje prawdziwe dane, które później podasz w banku. Tylko tak będzie on wiedział, że należy Ci się premia.

Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego zobaczysz przycisk [otwórz konto], który przeniesie Cię na szyfrowaną stronę BNP Paribas, na której otworzysz konto z kartą płatniczą..

Wszystko zrobisz przez internet, bez wychodzenia z domu na jeden z dwóch sposobów:

 • Kurierem – wypełniasz przez internet wniosek o konto, a kilka dni później przyjeżdża kurier z dokumentami do podpisania.
 • Online – wypełniasz przez internet wniosek o konto, wybierasz weryfikację tożsamości przez selfie, w których pokazujesz swoją twarz z różnych stron. Później wszystkie dokumenty zamiast kurierem, przyjdą na e-mail.

Warto tutaj podkreślić, że na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty poprzez nadanie jej PIN-u masz czas do 20.09.2021 r.

KROK #2 – Wykonaj te aktywności w tych 3 miesiącach i zgarnij 400 zł do Biedronki

Za aktywności wykonane we wrześniu otrzymasz bon o wartości 50 zł, za październik 150 zł, a za listopad 200 zł. Warunki są naprawdę przyjemne – wszystko to czynności, które wykonujesz na co dzień, z tą różnicą, że tym razem dostaniesz za nie bonus. Oto one:

We wrześniu:

 • wykonaj min. 1 przelew na dowolne konto używając aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej (mają to być standardowe przelewy, nie BLIK)

W październiku:

 • zapewnij łączny wpływ na swoje nowe konto min. 1000 zł (może być przelew z Twojego konta w innym banku, może być to zasilenie w kilku częściach, ale nie liczą się wpłaty gotówkowe. Pieniądze możesz następnego dnia zwrócić na swoje główne konto w innym banku, nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas)
 • wykonaj min. 5 płatności kartą, na dowolną kwotę (możesz płacić kartą fizycznie w sklepach (moja rekomendacja) ORAZ możesz płacić też w internecie. Upewnij się tylko wtedy, że nie korzystasz z płatności za pośrednictwem BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, BlueMedia itp. Płatności poprzez takich pośredników nie są zaliczane do promocji)

W listopadzie:

 • wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 300 zł (najlepiej płatności fizycznie w sklepie, bo bank wykluczył płatności internetowe robione poprzez pośredników płatności takich jak np. BLIK oraz kilka płatności szczególnych takich jak opłata za zakłady bukmacherskie)
 • zapewnij łączny wpływ na swoje nowe konto min. 1000 zł (na tych samych warunkach co w październiku)

Krok #3 – Czekaj na swoje 400 zł do Biedronki 🙂

To naprawdę tyle! Pozostanie Ci czekać na wypłatę premii, która wygląda następująco:

 • za warunki spełnione we wrześniu otrzymasz e-bon o wartości 50 zł. Informację o jego przyznaniu otrzymasz na maila maksymalnie do 26 października 2021, a sam e-bon dostaniesz na numer telefonu podany podczas rejestracji do końca tego miesiąca
 • za warunki spełnione we wrześniu i październiku otrzymasz e-bon o wartości 150 zł. Informację o jego przyznaniu otrzymasz na maila maksymalnie do 25 listopada 2021, a e-bon przyjdzie do końca tego miesiąca
 • analogicznie do poprzednich miesięcy: za warunki spełnione we wrześniu, październiku i listopadzie otrzymasz e-bon o wartości 200 zł. Informację o jego przyznaniu otrzymasz na maila maksymalnie do 23 grudnia 2021, a e-bon przyjdzie do Ciebie najpóźniej ostatniego dnia tego roku

Jak działają vouchery (e-kody) do Biedronki?

Poniżej przekazuję wszystkie szczegóły dotyczące tego vouchera:

 • dostajesz w sumie 3 vouchery (e-kody) o wartości 50zł, 150zł, 200 zł
 • vouchery otrzymasz SMSem. Będzie to ciąg 13 cyfr oznaczający unikalny numer vouchera.
 • voucher możesz używać wielokrotnie, aż do wykorzystania pełnej kwoty
 • będą one ważne do 30 listopada 2023 r.
 • skorzystasz z nich podając kasjerowi, po zeskanowaniu ostatniego produktu, indywidualny 13-cyfrowy numer vouchera
 • w każdej chwili możesz sprawdzić, ile zostało Ci środków na voucherze, wchodząc na stronę www.kartypodarunkowe.biedronka.pl

Pomocny PDF

Warunków nie ma dużo i są proste, jednak doskonale zdajemy sobie sprawę, że pomocnych wskazówek nigdy za wiele, dlatego w Twoje ręce składam PDF-a z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. To narzędzie pomogło już wielu naszym czytelnikom.

Wydrukuj go sobie w widocznym miejscu i systematycznie zakreślaj to, co już zostało zrobione. Zobaczysz, jaką satysfakcję poczujesz przy zakreśleniu punktu o odbiorze premii.

Pamiętaj również, że zawsze jesteśmy chętni pomóc, doradzić i odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania czy wątpliwości. Możesz napisać do nas na messangerze, możesz tutaj w komentarzu pod artykułem lub bezpośrednio na skrzynkę mailową pytania@banklovers.pl

A jeśli masz chrapkę na więcej promocji jednocześnie, to polecam Ci zapoznać się z naszym excelem, który pomaga w ogarnięciu wielu warunków naraz:

Jak się nie pogubić biorąc udział w kilku promocjach jednocześnie?

Pamiętanie o warunkach wielu promocji jednoczesnie, może przyprawiać o ból głowy. Łatwo pominąć jakiś szczegół i stracić okazję na premię od banku.

Aby rozwiązać ten problem, zaprojektowaliśmy specjalny plik Excel. Wpisujesz do niego parametry promocji i wszystko masz w jednym miejscu. To proste i niebywale skuteczne. Teraz możesz pobrać go za darmo, oszczędzając ok. 2 godziny swojej pracy.

.

Moja opinia o tej promocji

Bank BNP Paribas znany jest ze świetnych promocji i imponujących premii. Cały zespół z naszej redakcji brał udział w różnych promocjach tego banku… Za każdym razem premia wpłynęła na czas bez żadnych, najmniejszych nawet kłopotów.

Po odebraniu premii możesz zdecydować czy chcesz zamknąć to konto w czy zachować je sobie na dłużej. Nie ma żadnych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta.

Warunki są naprawdę proste – a premia wysoka. Takie 400 zł przyda się po wakacjach, kiedy kieszenie często są wydrenowane po wakacyjnym wypoczynku. W sam raz na jesienne zakupy!

Dokumenty dotyczące promocji: