To już kolejna taka akcja Banku BNP Paribas, która, mam nadzieję, będzie cieszyć się tak samo dużą popularnością co poprzednia.

Tym razem bank BNP Paribas oferuje aż 300 złotych na Allegro za założenie karty kredytowej i spełnienie jednego warunku. Nie będzie on trudny, jeśli po prostu zamiast płacić za codzienne zakupy dotychczasową kartą, zdecydujesz się użyć tej opisywanej w dzisiejszej promocji.

W dodatku, przez pierwszy rok użytkowania karta kredytowa będzie dla Ciebie całkowicie bezpłatna!

Ale to nie wszystko! Dodatkowo możesz zdobyć aż 11200 punktów w programie lojalnościowym mamBonus. A te punkty oznaczają tyle, że będziesz sobie mógł wybrać jedną z nagród wypisanych na stronie programu np. Jeden z przyborów kuchennych z Duki czy matę do fitnessu Spokey.

Nie chcę płacić za posiadanie karty kredytowej…

I słusznie, bo w końcu chodzi o to, żeby coś zyskać na promocjach bankowych a nie ponosić opłaty. Biorąc udział w tej promocji sugeruję wybrać kartę Mastercard Standard (regulamin dopuszcza jeszcze kartę Mastercard Gold), ponieważ jest najtańsza i najłatwiejsza w utrzymaniu jej darmowej. Wystarczy, że zastosujesz się do tych wskazówek:

  • nie daj się ponieść fantazji i korzystaj z limitu tak, abyś mógł go łatwo spłacić;
  • pamiętaj o spłacie w czasie okresu bezodsetkowego (masz na to 26 dni od momentu otrzymania wyciągu) – dzięki temu unikniesz odsetek (inaczej 12,14%)
  • kiedy zadzwoni do Ciebie pracownik banku zaznacz, że chcesz otrzymać kartę pocztą (jest to bezpłatna opcja)
  • unikaj transakcji szczególnych (np. doładowanie karty Revolut czy płatność za zakłady bukmacherskie);
  • nie wypłacaj gotówki za pomocą karty kredytowej.

Za transakcje szczególne, przelewy oraz wypłaty gotówki bank pobiera prowizję w wysokości 4,9% lecz nie mniej niż 10 złotych, a do tego nie dotyczy ich okres bezodsetkowy. Karty kredytowe stworzone są do płatności bezgotówkowych i nie warto wykorzystywać ich w inny sposób.

Dodatkowo nie rezygnuj z karty kredytowej w pierwszych 6 miesiącach jej posiadania, bo bank naliczy za to opłatę 25 złotych. W pierwszym roku i tak jest dla Ciebie całkowicie bezpłatna, więc po spełnieniu warunków możesz po prostu nawet ją schować do szuflady i nastawić sobie przypomnienie, aby w odpowiednim czasie z niej zrezygnować.

W następnych latach karta będzie dla Ciebie bezpłatna po wykonaniu płatności na łączną kwotę 1000 zł miesięcznie (w innym wypadku będzie to 9 zł/m-c).

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji karty kredytowej może wziąć udział każda osoba pełnoletnia, która od 1 listopada 2019 r nie posiadała karty kredytowej w banku BNP Paribas. Oznacza to, że promocja skierowana jest zarówno do całkowicie nowych klientów, ale również do tych, którzy postanowili powrócić i raz jeszcze skorzystać z usług tego banku.

Z promocji nie wyklucza Cię posiadanie innych produktów tego banku, dlatego możesz równolegle skorzystać również z promocji na konto osobiste w BNP Paribas.

Promocja trwa do 30 czerwca 2021 roku, ale im szybciej spełnisz warunki, tym szybciej otrzymasz swój bonus w postaci voucherów do Allegro.

Wykluczone są wszystkie osoby, które mają negatywną historię kredytową w BIK, jak również osoby z komornikiem i utrzymujące się z zasiłków.

Co zrobić, żeby wziąć udział w promocji? Już odpowiadam w kilku krokach. Przeczytaj je uważnie, a nic Cię nie zaskoczy.

KROK #1 Wypełnij formularz kontaktowy

Przejdź na tę specjalną stronę promocyjną i wypełnij formularz swoimi danymi. Do kilku dni skontaktuje się z Tobą pracownik banku i wypełni z Tobą wniosek o kartę kredytową. Na podpisanie umowy masz czas do 30 czerwca 2021 r.

KROK #2 Wykonaj tę 1 aktywność przez 3 miesiące

Zaczynając od pełnego miesiąca po miesiącu, w którym podpisałeś umowę, w każdym z 3 następnych miesięcy wykonuj transakcje kartą na łączną sumę 1000 złotych.

Celowo napisałam transakcje, a nie płatności, bo bank uznaje również wypłaty z bankomatu czy przelewy. Jednak pamiętaj, że są to transakcje obarczone dodatkowymi opłatami, dlatego jednak sugeruję spełnić ten warunek używając karty po prostu do codziennych zakupów. Być może masz w planach jakiś większy wydatek, to będzie to też idealna pora na jego realizację.

Oczywiście nie musi to być jedna płatność, możesz więc spokojnie „zbierać” cały miesiąc. Pamiętaj tylko, by nie zostawiać tego na koniec miesiąca, ponieważ transakcje potrzebują trochę czasu, by zostały zaksięgowane (najczęściej ok 1 dnia roboczego).

Warto również wiedzieć, że bank nie weźmie pod uwagę płatności za rachunki, doładowań wirtualnych portfeli ani płatności za kupony loteryjne i zakłady bukmacherskie.

Jeśli nie spełnisz warunku w jednym z miesięcy, to nie przepada Ci cały bonus. Po prostu otrzymasz odpowiednio mniejszy bonus w myśl: każdy miesiąc, w którym spełniłeś warunki = 100 zł do Allegro.

Bonus będzie czekał na Ciebie na stronie www.mambonus.pl. Zarejestrujesz się na tej stronie za pomocą identyfikatora klienta (znajdziesz go na miesięcznym wyciągu lub może zostać podany przez konsultanta telefonicznego) oraz 8 pierwszych cyfr Twojego numeru PESEL.

Bank zobowiązał się do wydania bonusu najpóźniej do 60 dni roboczych licząc od dnia, w którym spełniłeś warunki. Pamiętaj, że na dzień wydania bonu karta kredytowa musi być aktywna.

KROK #3 Dodatkowe 11200 punktów w programie mamBonus

To fajny dodatek i płacąc kartą w celu spełnieniu warunków promocji, dodatkowo będziesz zbierał punkty w programie mamBonus, które to potem będziesz mógł wymienić na ciekawe nagrody.

Za każdą wydaną złotówkę otrzymasz 2 punkty.

Dodatkowo możesz skorzystać z obecnej promocji „5000 punktów na start„. Wystarczy, że w ciągu 60 dni od zawarcia umowy wykonasz minimum 4 transakcje kartą, każda na minimum 50 zł. Punkty te zostaną Ci naliczone najpóźniej w ciągu kolejnego miesiąca rozpoczynającego się po miesiącu wykonania czwartej transakcji.

Za rejestrację w programie w okresie promocji i wykonanie warunków opisanych w kroku 2 otrzymasz od banku pozostałe 6200 punktów. Katalog nagród, na które można wykorzystać zebrane punkty jest obszerny i taka ilość punktów pomoże Ci w szybszym zdobyciu wybranego bonusu.

Jak wykorzystać vouchery do Allegro?

Aby wszystko było dla Ciebie w tej promocji łatwe i przejrzyste przygotowałem dokładną instrukcję, jak będziesz mógł skorzystać z voucherów do Allegro, które zdobędziesz w tej promocji.

Otrzymany od banku kod należy wpisać podczas robienia zakupów – po wybraniu produktów i metod dostawy, na dole, w okienku „Masz kod lub kartę podarunkową?”. Po prostu klikasz i wpisujesz otrzymany od banku kod.

A oto wszystkie szczegóły dotyczące vouchera:

  • otrzymasz go po zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl
  • każdy bon wartości 100 zł jest jednorazowy, a niewykorzystana kwota przepada, wiec zaplanuj od razu zakupy za całą kwotę e-bonu
  • obniża wartość całego koszyka, wiec możesz zrobić zakupy u wielu sprzedawców
  • będzie ważny do końca 2022 roku, więc nie musisz się spieszyć z zakupami
  • otrzymana nagroda jest zwolniona z podatku, więc otrzymujesz pełne 300zł

A na koniec małe podsumowanie

Podsumowanie ma postać PDF-a, dzięki któremu wszystkie najważniejsze warunki oraz daty masz dosłownie na jednej kartce.

Zachęcam Cię do wypróbowania go, ponieważ dostajemy naprawdę dużo wiadomości od naszych czytelników, że jest on nieocenioną pomocą w korzystaniu z promocji bankowych.

Poniżej znajdziesz plik PDF z listą kroków do odhaczenia. Dzięki niemu nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe związanym z tą promocją i z powodzeniem odbierzesz bonus. Plik najlepiej służy wydrukowany i trzymany pod ręką w widocznym miejscu.

O autorze:

Basia Kuklicz – dusza podróżniczki, która nie lubi latać samolotem. Zakochana we włoskich klimatach. Nasza firmowa mistrzyni excela i wszelkiej maści tabelek. Talent do logicznego myślenia i przedstawiania trudnych zagadnień w prosty sposób sprawiają, ze jej teksty są przejrzyste i łatwe w odbiorze.

Dokumenty dotyczące promocji:

Dane organizatora:

BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie
przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa
NIP 526-10- 08-546
tel. 22 134 00 00