Taka oto świąteczna kumulacja bonusów od Pekao przyszła nam do opisania. Podstawowym bonusem jest 200 zł za kilka prostych aktywności na koncie, które opisuję w poniższych krokach. Pozostałe bonusy mają już bardziej specyficzne warunki, jak np. możliwość założenia konta swojemu dziecku w konkretnym przedziale wiekowym.

Niezależnie od tej drugiej części, 200 złotych może zgarnąć od Pekao każdy, kto nie posiadał konta osobistego ani lokaty terminowej w tym banku po 1.01.2019 r. Warto tutaj podkreślić, że 100 zł dostajesz już za samo założenie konta i zapewnienie jednego wpływu.

A jak wygląda premia, jeśli chciałbyś ją zgarnąć w całości? No tak:

 • 100 zł za samo założenie konta oraz zapewnienie 1 wpływu
 • 100 zł za aktywności w styczniu, lutym i marcu
 • 100 zł za polecenie konta znajomemu (możesz wykonać 15 takich bonusowych poleceń)
 • 100 zł za otwarcie konta dziecku w wieku 6-12 lat
 • 100 zł za otwarcie konta dziecku w wieku 13-17 lat

Jeśli nie spełniasz warunków z 2 lub 3 ostatnich punktów (nie masz dzieci lub nie masz/nie chcesz polecać nikomu konta), to polecamy skorzystać z łatwiejszej promocji banku Pekao, która również trwa do końca grudnia, a gdzie zdobędziesz o 50 zł więcej i warunki są zdecydowanie łatwiejsze i szybsze do wykonania:

Tę promocję również możesz połączyć z Programem Poleceń.

Bonus #1 Odbierz 100 zł za założenie konta i wpływ

Aby wziąć udział w promocji i odebrać pierwsze 100 zł bonusu należy najpóźniej do 31 grudnia 2021 r.:

 • założyć Konto Przekorzystne wraz z kartą Mastercard Debit FX (koniecznie ta) oraz aplikacją mobilną PeoPay na tej specjalnej stronie promocyjnej
 • zapewnić wpływ na min. 500 zł – możesz wykonać przelew ze swojego konta w innym banku, ale ważne, żeby było to 500 zł przelane jednorazowo, a nie np. 5 x 100zł. Za to możesz je przelać z powrotem zaraz po zaksięgowaniu ich w systemie bankowości i wykonaniu płatności kartą. Nie liczą się wpłaty gotówki oraz wpływy z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub udzielonych kredytów i pożyczek
 • nagrodę otrzymasz najpóźniej do 28.02.2022 r

Jeśli nie uda Ci się dokończyć wniosku przez internet ze względu na problemy z weryfikacją tożsamości, możesz podejść do banku i dokończyć tam wniosek – nadal będziesz brał udział w promocji (tylko przypilnuj by dokończyli wniosek internetowy, a nie otwierali nowy).

Bonus #2 Odbierz 100 zł za aktywności w 3 miesiącach

Aby odebrać kolejne 100 zł bonusu należy w styczniu, lutym i marcu (w każdym z tych trzech miesięcy):

 • wykonać 5 płatności kartą debetową wydaną do konta lub aplikacją mobilną PeoPay na dowolną kwotę w sklepie lub przez internet (BLIK nie jest brany pod uwagę)
 • nagrodę za te aktywności otrzymasz najpóźniej do 30.04.2022 r.

Dodatkowy bonus #3 Odbierz 100 zł za polecenie Konta Przekorzystnego

Program poleceń pozwala polecić aż do 15 osób, co oznacza, że daje Ci możliwość zarobienia do 1500 złotych za polecenia.

Aby wziąć udział w programie poleceń „Polecam Przekorzystnie – edycja VII”, należy do 31 grudnia 2021 roku zarejestrować się na tej stronie www.pekao.com.pl/mgm i wyrazić wszystkie niezbędne zgody wraz ze zgodą na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i informacji o charakterze marketingowym drogą telefoniczną.

Bank wygeneruje dla Ciebie kod polecający, który przekażesz znajomemu.

Jak to w takich programach bywa, jest kilka warunków, które osoba, której polecisz konto musi spełnić w styczniu, lutym i marcu:

 • min. 500 zł jednorazowego wpływu
 • wykonanie min. 4 płatności aplikacją PeoPay
 • wizyta w oddziale banku najpóźniej do 31.03.2022r. w celu złożenia wzoru podpisu oraz okazania dokumentu tożsamości

Osoba polecana ma dodatkowo jeszcze do wykonania jeden warunek, który Ty spełniłeś na początku. Nowy klient musi również zarejestrować się jako nowy klient na stronie www.pekao.com.pl/mgm, zaznaczyć wszystkie niezbędne zgody wraz ze zgodą na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i informacji o charakterze marketingowym drogą telefoniczną. Musi również pamiętać, aby wypełniając formularz o otwarcie konta osobistego podać Twój kod poleceń.

Nagrodę (po 100 zł dla każdego) otrzymacie najpóźniej do 30.04.2022 r.

Dodatkowy bonus #4 Odbierz do 100 zł za założenie konta dziecku w wieku 6-12 lat

Aby zgarnąć tę część nagrody:

 • najpóźniej do 2 stycznia 2022 r otwórz dziecku Pakiet PeoPay KIDS (czyli Konto Przekorzystne dla Młodych, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb i aplikację PeoPay KIDS) oraz wyraź wszystkie niezbędne zgody potrzebne do wzięcia udziału w promocji
 • najpóźniej do 10 stycznia 2022r. pomóż dziecku zalogować się do aplikacji PeoPay KIDS
 • przypilnuj, by dziecko miało na Koncie Przekorzystym lub Moim Skarbie ponad 10 zł na 10 stycznia 2022 r. (bank nie sumuje sald obu kont)
 • nie zamykaj żadnego produktu z pakietu do momentu wypłaty bonusu
 • nagrodę otrzymacie na Konto Przekorzystne dla Młodych najpóźniej do 24 stycznia 2022 r.

Dodatkowy bonus #5 Odbierz do 100 zł za założenie konta dziecku w wieku 13-17 lat

W tej części promocji możesz wziąć udział, jeśli Twoje dziecko nie posiadało wcześniej konta osobistego w Pekao (od 01.01.2019r) oraz nie brało udziału w poprzednich edycjach promocji.

Aby zgarnąć tę część nagrody:

 • najpóźniej do 31 grudnia 2021 r. otwórz dziecku Konto Przekorzystne dla Młodych i rachunek oszczędnościowy Mój Skarb oraz wyraź wszystkie niezbędne zgody potrzebne do wzięcia udziału w promocji
 • przypilnuj, by najpóźniej do 31 stycznia 2022 r. Twoje dziecko wykonało min. 3 płatności kartą lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę (liczą się również płatności BLIK)
 • nie zamykaj żadnego produktu z pakietu do momentu wypłaty bonusu
 • 50 zł otrzymacie na Konto Przekorzystne dla Młodych najpóźniej do 24 stycznia 2022 r, a drugie 50 zł zostanie przelane najpóźniej 24 lutego 2022 r.

Jak widzisz jest wiele możliwości, choć warunki są specyficzne i nie dla każdego osiągalne. Tak jak zaznaczyłam na wstępie, równolegle aktualna jest inna akcja banku Pekao, więc na szczęście sam możesz wybrać, która bardziej odpowiada Tobie.

Dokumenty dotyczące promocji: