Nigdy wcześniej nie widziałam tak prostych warunków za które można otrzymać tak duży bonus!

Wystarczy, że wykonasz 10 płatności kartą VISA dołączoną do nowego, promocyjnego konta Pekao i staniesz się właścicielem vouchera na kwotę 250 zł do wybranego partnera promocji: Biedronki, Allegro lub 4F

To tak jakby dawali Ci 25zł za każde użycie karty! 🙃 Ale musisz się spieszyć:

Bony do wybranego przez siebie sklepu otrzymasz w 3 częściach:

  • pierwszy o wartości 50 złotych już za samo otwarcie konta
  • drugi o wartości 100 zł za 5 płatności na dowolną kwotę w styczniu
  • trzeci o wartości 100 zł za 5 płatności na dowolną kwotę w lutym

Nie trzeba robić nic więcej!

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji udział wziąć mogą – co naturalne – przede wszystkim nowi klienci banku. Jednak, jeśli miałeś już kiedyś konto w PEKAO S.A. lub lokatę terminową, ale zamknąłeś je przed 1 maja 2021 r. to również możesz wziąć udział.

Teoretycznie promocja trwa do 31 grudnia, jednak tutaj trzeba się spieszyć, bowiem nagrody są limitowane. Obowiązuje limit 2800 kont otwartych w promocji. Po wyczerpaniu limitu linki w tym artykule przestaną działać.

Bonus #1 – 50 zł za otwarcie konta Przekorzystnego wraz z kartą Visa Debit FX

Aby wziąć udział w promocji należy najpóźniej do 31 grudnia 2021 r. założyć Konto Przekorzystne wraz z kartą Visa Debit FX (czerwoną z logo VISA) na tej specjalnej stronie promocyjnej:

Podczas wypełniania wniosku o konto, wybierz nagrodę wpisując właściwy kod promocji:

  • CZTERYF – gdy wybierasz sieć sklepów 4F
  • ALLEGRO – gdy wybierasz Allegro
  • BIEDRONKA – gdy wybierasz sieć sklepów Biedronka

Szukaj pola, które wygląda tak:

To jest jedyny moment, w którym możesz wybrać nagrodę, później już nie będziesz mógł tego zmienić ani dodać. Dlatego tak ważne jest, aby nie ominąć tego pola.

Nagrodę za ten etap otrzymasz najpóźniej do 1 marca 2022 r.

Bonus #2 – 100 zł za 5 płatności w styczniu

W styczniu:

  • Wykonaj min. 5 płatności kartą Visa Debit FX lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę w sklepie lub przez internet (BLIK nie jest brany pod uwagę)

Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 1 kwietnia 2022 r.

Bonus #3 – 100 zł za 5 płatności w lutym

W lutym:

  • Wykonaj min. 5 płatności kartą Visa Debit FX lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę w sklepie lub przez internet (BLIK nie jest brany pod uwagę)

Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 29 kwietnia 2022 r.

Kilka słów o nagrodach

W tej promocji to Ty wybierasz, co będzie Twoim bonusem, jednak każda z nich trafi do Ciebie w taki sam sposób – poprzez wiadomość e-mail oraz jako wiadomość w bankowości elektronicznej Pekao24.

E-kod do Biedronki będzie ważny przez 12 miesięcy od dnia jego aktywacji. E-kod do sklepu 4F lub do Allegro będzie ważny do 31 grudnia 2022 r.

Podsumowanie

Mówiłam, że będzie łatwo? Domyślam się, że nie spodziewałeś się, że aż tak… ale zdradzę Ci tajemnicę – ja też się tego nie spodziewałam!

Dlatego z zapałem i werwą czym prędzej opisałam tę promocję, żebyś jak najszybciej mógł z niej skorzystać. Otwierasz konto, robisz 10 płatności kartą i bogacisz się o 250 zł do wydania w wybranym sklepie.

To na pewno jeden z najlepszych układów, jakie możesz jeszcze zawrzeć w tym roku 🙂

Dokumenty dotyczące promocji: