Promocje od Citi Handlowy z walizką w tle zawsze robiły furorę. Zawsze są mocno ograniczone ilością zgłoszeń i nie inaczej jest teraz.

W dzisiejszej promocji możesz zgarnąć cały pakiet bonusów:

  • voucher wartości 329zł na walizkę firmy Vip Collection
  • 250zł przelewem za płatności z konta osobistego
  • 20zł za wyrażenie zgód marketingowych
  • 4000 punktów (o wartości 50zł) w Bezcennych Chwilach za założenie karty kredytowej

Jeśli chcesz skorzystać z ostatniego bonusu, to koniecznie połącz go z promocją, w której dostajesz 900zł za założenie karty kredytowej Citibanku (bonusy się sumują):

Tutaj zdobędziesz 900zł za kartę kredytową >>

Ale wracając do promocji konta osobistego: tym razem również obowiązuje limit – 1000 uczestników, więc warto się pospieszyć, mimo że promocja trwa aż do 18 maja 2024r.

Czy to opcja dla każdego?

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, a od 31 grudnia 2021 roku nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku, to możesz wziąć udział w tej promocji. 

Po #1. Załóż konto osobiste z kartą i opcjonalnie zaznacz zgody

Skorzystaj z tego linka, wypełnij krótki formularz. Jeśli promocja będzie nadal aktualna to doradca Citibanku oddzwoni do Ciebie i pomoże Ci otworzyć konto wraz z kartą:

Aby otrzymać dodatkowe 20zł, należy podczas wnioskowania o konto, wyrazić zgody na przekazywanie informacji handlowych:

  • poprzez system bankowości elektronicznej,
  • sms,
  • e-mail,
  • powiadomienia w aplikacjach
  • oraz telefonicznie.

Jeśli zależy Ci na spokoju, to po prostu możesz pominąć zgody rezygnując z tego pierwszego bonusu, choć moje doświadczenie pokazuje, że banki wcale nie są jakoś szczególnie uciążliwe, jeśli chodzi o ilość telefonów z ofertami. Częściej to jest jakiś sms, który łatwo zignorować.

Po wykonaniu tych kroków, premia 20zł zostanie do Ciebie przesłana na konto najpóźniej do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym otworzyłeś konto.

Po #2. Zasil konto kwotą min. 2000 zł

W dwóch kolejnych miesiącach (w każdym z nich) następujących po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

Jeśli mogę Ci coś zasugerować, przelej kwotę 2100 lub 2050 zł. Dla bezpieczeństwa. Zaraz po zaksięgowaniu możesz te pieniądze przelać z powrotem na swoje własne konto. Nie muszą leżeć w Citibanku żaden określony czas. Pamiętaj tylko, że wpływ nie może pochodzić z konta osobistego prowadzonego przez Citibank Handlowy

CitiHandlowy przekaże Ci informacje o nagrodzie poprzez wiadomość w usłudze bankowości internetowej, najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu w którym spełniłeś wszystkie warunki.

Walizki do odebrania będą na stronie: https://vip-collection.pl/301-citibank

Po #3. Płać kartą za zakupy

W pięciu kolejnych miesiącach (w każdym z nich) następujących po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

Za każdy miesiąc w którym spełnisz ten warunek dostaniesz 50zł, czyli łącznie masz do zdobycia 250zł. Nagrody dostaniesz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji.

Dodatkowy bonus: 4000 punktów w Bezcennych Chwilach (o wartości 50zł) za założenie karty kredytowej

Tak jak wspomniałam wcześniej osobiście polecam skorzystać dodatkowo z całkowicie osobnej promocji, gdzie bonus sięga 900zł. Jeśli chodzi o bonus w postaci 4000 punktów, to wystarczy, że do 31 lipca 2024 zawrzesz umowę o kartę kredytową i będziesz pamiętać, żeby od 6-go do 10-go miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta Twoja umowa o kartę kredytową i umowa o konto osobiste były aktywne.

Za każdy taki miesiąc otrzymasz 800 punktów, czyli łącznie 4000 punktów. Wymienisz je na m.in. voucher o wartości 50zł.

Jak odebrać walizkę?

Bank, w ramach nagrody udostępni Ci kod vouchera, który cenę walizki zmniejszy z 329zł na 1 grosz 🙂 A to są kroki, które należy wykonać, aby walizka trafiła pod Twoje drzwi:

✅ wejdź na stronę internetową https://vip-collection.pl/301-citibank,

✅ wybierz interesującą Cię walizkę podróżną oraz dodaj ją do „Koszyka” (tylko tę jedną walizkę),

✅ w miejscu „Kod Rabatowy” wpisz numer vouchera, który otrzymałeś w wiadomości na swoim profilu w Citibank Online, cena zostanie obniżona do 1 grosza.

✅ wypełnij formularz dostawy oraz potwierdź zakup płacąc tylko 1 grosz za walizkę 🙂

Voucher jest ważny przez 180 dni od momentu otrzymania informacji o przyznaniu nagrody.

Podsumowanie

To fajna i szybka promocja. Jeśli walizka Ci się nie przyda, zawsze możesz ją sprzedać i wydać tę kasę na to, co lubisz! W Citibanku, konto osobiste i karta płatnicza są bezwarunkowo bezpłatne, więc niczym nie ryzykujesz – możesz tylko zyskać!

To jak, podejmiesz wyzwanie walizkowe?

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: