W tej edycji promocji do zgarnięcia jest w sumie 580 złotych, a dokładnie to:

👉 100 zł w promocji podstawowej za samo otwarcie konta i wyrażenie zgód marketingowych.

👉 200 zł w promocji podstawowej za aktywności na koncie w kolejnych miesiącach.

👉 80 zł w programie poleceń do wydania u partnerów (Euro RTV AGD, Biedronka, Helios, Cinema City, Decathlon, Zalando) za wpisanie kodu polecenia i płatności kartą – wyjaśnię jak to zrobić i jaki wpisać kod.

👉 100 zł w punktach od Bezcennych Chwil za płatności na łączną kwotę 50zł

👉100 zł przelewem za każde otwarte Konto Jakie Chcę dla Młodych w wieku 13-17 lat 

W ostatniej edycji dostawaliśmy od czytelników wiele pytań, czy można skorzystać tylko z wybranych bonusów – odpowiedź brzmi TAK! Do każdej z powyższych premii napisałam osobny punkt w instrukcji poniżej i możesz wybrać te premie, które są dla Ciebie najbardziej atrakcyjne i najwygodniejsze do zdobycia.

Jedynie Premia #1 i Premia #2 ,czyli bonusy w promocji podstawowej, są od siebie zależne – musisz spełnić warunki odebrania 100zł żeby móc walczyć o kolejne 200zł.

Co więcej… Podczas spełniania warunków promocji konto i karta w Santanderze będą dla Ciebie całkowicie darmowe ponieważ warunki promocji pokrywają się z warunkami bezpłatności. Nie ma żadnych ukrytych haczyków, ani długoterminowych zobowiązań!

Kto może skorzystać z tej okazji i odebrać 580zł premii?

Możesz wziąć udział w promocji jeśli po 1 września 2021 roku nie posiadałeś ani współposiadałeś konta osobistego w Santanderze oraz po 1 kwietnia 2019 r. nie brałeś udziału w promocji konta w banku Santander.

Pamiętaj, że promocja jest ograniczona czasowo. Trwa do 30 września 2022r. do godziny 23:59.

Premia #1 – Zgarnij 100 zł bonusu za założenie konta i zgody marketingowe

🔥 Wejdź na tę stronę promocji i otwórz w Santanderze konto z kartą (wymaga tego regulamin). Jeśli wybierzesz kartę z logiem Mastercard, to w będziesz mógł skorzystać ze wszystkich bonusów, łącznie z punktami Programu Bezcenne Chwile.

Wniosek wyślesz przez internet, a umowę podpiszesz wygodnie za pośrednictwem kuriera – bez wychodzenia z domu i czekania w kolejkach do placówki.

Wniosek o konto musisz wysłać do końca września, a umowę przy kurierze możesz podpisać do 10 października 2022 r.

🔥 Zakładając konto wyraź zgody na kontakt banku drogą elektroniczną i kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz zaznacz, że chcesz otrzymywać wyciągi i korespondencję od banku w postaci elektronicznej (EKK).

🔥Następnie do końca października minimum 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku.

Po wykonaniu tych kroków, pierwszą nagrodę w wysokości 100zł otrzymasz do 30 listopada 2022 r.

Premia #2 – Zgarnij 200 zł za dodatkowe aktywności na koncie

W każdym z tych trzech miesięcy: listopad, grudzień, styczeń:

🔥 Przelej na nowe konto w Santanderze min. 1000zł łącznego wpływu – może pochodzić z Twojego konta w innym banku lub od rodziny/znajomego. Może być sumą mniejszych przelewów, więc możesz nawet w tę i z powrotem przelewać te same 100zł. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.

🔥 Wykonaj min. 1 płatność kartą na kwotę co najmniej 10zł – Nie liczą się płatności BLIK. Nie zostawiaj tego na ostatni dzień miesiąca, aby uniknąć problemów z opóźnionym księgowaniem płatności.

🔥 Minimum 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku.

Drugą nagrodę w wysokości 200zł otrzymasz za te aktywności do 28 lutego 2023 r.

Premia #3 – Zgarnij voucher na 80 zł za użycie kodu polecającego i płatności kartą

🔥 Gdy już założysz konto, zaloguj się do bankowości internetowej i w panelu wybierz opcję dołączenia do „programu poleceń”. Tam podaj poprawny kod polecającego.

Jeśli uznasz, że ten artykuł jest dla Ciebie pomocny i będziesz chciał odwdzięczyć się za pracę jaką włożyłam w jego napisanie, to będę wdzięczna, jeśli wpiszesz nasz kod poleceń zamieszczony poniżej (wtedy my też dostaniemy 80zł):

DEZ5G5

🔥 Następnie do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł (nie są zaliczane płatności BLIK).

Regulamin wskazuje, że na przyłączenie się do programu poleceń masz czas do 30 dni od daty założenia konta, natomiast sugeruję zrobić to jak najszybciej – wtedy szybciej dostaniesz premię.

Bank dał do wyboru kilka nagród. Sam zdecydujesz, co wybierasz:

 • 80 zł do Biedronki
 • 80 zł do Decathlonu
 • 80 zł do RTV EURO AGD
 • 80 zł do Zalando
 • 4 bilety do kina Helios
 • 4 bilety do kina Cinema City

Bonus otrzymasz w bankowości internetowej w czasie 5 dni roboczych od dnia spełnienia warunków. Nagrodę należy wybrać w czasie 30 dni od jej udostępnienia, więc po wykonaniu płatności, najlepiej co kilka dni zaglądaj do zakładki „Program Poleceń”.

Ale nie ma co się stresować, bo jak Ty o tym zapomnisz, to Santander przypomni Ci SMS-em o nieodebranej nagrodzie i mijającym czasie na jej odebranie. Takiego właśnie SMS-a dostałam, biorąc udział w poprzedniej edycji promocji:

No i dzięki temu cieszyłam się darmowymi zakupami w Biedronce 🙂

Premia #4 – 8000 punktów wartości 100zł od Bezcennych Chwil

Aby zgarnąć 8000 punktów, które będziesz mógł zamienić na vouchery o wartości 100zł, należy najpóźniej do 9 października zarejestrować kartę nowo otwartego konta w Santanderze.

Następnie w ciągu 30 dni od rejestracji wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 50 zł.

Warto się pośpieszyć, bo ilość pakietów jest ograniczona. Organizator przewidział 30 670 nagród. Na szczęście na 7 dni przed szacowanym wyczerpaniem nagród na stronie Bezcennych Chwil podana zostanie informacja o szacowanym terminie wyczerpania puli nagród.

Punkty zostaną Ci przyznane najpóźniej 45 dni od dnia spełnienia warunku promocji. Będą na Ciebie czekać przez 2 miesiące od przyznania, po zalogowaniu się do konta na stronie Bezcennych Chwil. Ważne, by o tym pamiętać, bo po tym czasie punkty przepadną.

Premia #5 – 100 zł za Konto Jakie Chcę dla Twojego dziecka w wieku 13-17 lat

Aby wziąć udział w tej części promocji Twoje dziecko nie może posiadać ani nigdy wcześniej nie posiadało żadnego konta osobistego w Banku Santander. Udział w tej części promocji możesz wziąć najpóźniej do 30 września.

Ty, jako rodzic:

 • na tej stronie wypełnij formularz rejestracyjny
 • najpóźniej do 30.09.2022r zawnioskuj o konto z kartą oraz usługami Santander online dla swojego dziecka w wieku 13-17 lat – do tego będzie Ci potrzebny jego dowód osobisty
 • w imieniu swojego dziecka wyraź zgodę na kontakt w celach marketingowych i zgodę na EKK
 • dopilnuj, aby Twoje dziecko najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po miesiącu, w którym otworzyło konto, przynajmniej raz zalogował się do aplikacji bankowej oraz wykonało min. 1 płatność na jakąkolwiek kwotę kartą lub BLIKiem (dotyczy również wypłat z bankomatu, ale nie dotyczy płatności zbliżeniowych BLIK)

Wniosek o konto dla dziecka wyślesz logując się do swojej bankowości internetowej. Przejdź w zakładkę „Oferta banku” i wybierz „Konto dla dziecka”.

Nagroda zostanie przekazana przez bank najpóźniej do końca następnego miesiąca po wykonaniu warunków promocji.

Co zrobić, aby konto i karta były w tej promocji darmowe?

Warunki promocji pokrywają się w tym wypadku z warunkami bezpłatności konta, więc wszystko będzie dla Ciebie całkowicie bezpłatne. W kolejnych miesiącach (jeśli zechcesz zachować to konto na dłużej) wystarczy, że w każdym miesiącu:

 • wykonasz min. 1 płatność kartą lub BLIK
 • oraz zapewnisz przelew zasilający na min. 500 zł (może być z Twojego konta w innym banku)

W przypadku niespełnienia tego warunku opłata za konto wynosi 6 zł, a za kartę 8 zł.

Dokumenty dotyczące promocji: