Jeśli nie zdążyłeś załapać się na kwietniową promocję Santandera, to masz niepowtarzalną szansę, by to nadrobić. Promocja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, więc nie dziwne, że Bank postanowił zorganizować kolejną jej edycję.

Korzystając z okazji na tej specjalnej stronie promocyjnej, zyskać możesz 580 zł w gotówce i wartościowych voucherach.

Oto, jakie premie możesz zdobyć w ramach tej okazji:

👉 100 zł premii w gotówce za otwarcie konta i 1 płatność na min. 10 zł

👉 200 zł premii w gotówce za aktywności na koncie w kolejnych miesiącach

👉 80 zł do wydania u partnerów (Euro RTV AGD, Biedronka, Helios, Cinema City, Decathlon, Zalando) za wpisanie kodu polecenia i płatności kartą

👉 100 zł do wydania do Biedronki za zalogowanie do aplikacji i 1 przelew uwaga, oferta limitowana!

👉 100 zł w programie Bezcenne Chwile (8000 punktów zamieniasz na wybrane przez siebie vouchery do ulubionych sklepów np. Carrefour, RTVeuroAGD, Empik, Douglas, Diverse)

W ostatniej edycji dostawaliśmy od czytelników wiele pytań, czy można skorzystać tylko z wybranych bonusów – odpowiedź brzmi TAK! Do każdej z powyższych premii napisałam osobny punkt w instrukcji poniżej i możesz wybrać te premie, które są dla Ciebie najbardziej atrakcyjne.

Jedynie Premia #1 i Premia #2 są od siebie zależne – czyli musisz spełnić warunki odebrania 100zł żeby móc walczyć o kolejne 200zł.

Kto może skorzystać z tej okazji i odebrać 580zł premii?

Możesz wziąć udział w promocji jeśli po 1 maja 2021 roku nie posiadałeś ani współposiadałeś konta osobistego w Santanderze oraz po 1 kwietnia 2019 r. nie brałeś udziału w promocji konta w banku Santander.

Pamiętaj, że promocja jest ograniczona czasowo. Trwa do 31 maja 2022r. do godziny 23:59, ale nie ma na co czekać, bo voucher 100zł do Biedronki jest ograniczony do 2000 pierwszych rejestracji. O kolejności przyznawania vouchera decydować będzie kolejność złożenia wniosków.

Jeśli chodzi o punkty z Bezcennych Chwil, to jest to promocja tylko dla całkowicie nowych klientów, którzy nigdy wcześniej nie zarejestrowali żadnej karty w tym programie lojalnościowym.

Twoje dziecko może mieć założone promocyjne konto, jeśli na dzień 15 kwietnia 2022 r. nie posiadało innego konta w banku Santander

Premia #1 – Zgarnij 100 zł bonusu za założenie konta i 1 płatność

🔥 Wejdź na tę stronę promocji i otwórz w Santanderze konto z kartą (wymaga tego regulamin). Koniecznie wybierz kartę Mastercard, bo tylko taka bierze udział w programie Bezcenne Chwile! Wniosek wyślesz przez internet, a umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera lub na selfie. Umowę możesz podpisać do 10 czerwca 2022 r.

🔥 Zakładając konto wyraź zgody kontakt drogą elektroniczną i kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz zaznacz, że chcesz otrzymywać wyciągi i korespondencję od banku w postaci elektronicznej (EKK).

🔥 do 30 czerwca wykonaj min. 1 płatność kartą w sklepie lub w internecie na kwotę co najmniej 10zł

Nagrodę otrzymasz do 31 lipca 2022 r.

Premia #2 – Zgarnij 200 zł za dodatkowe aktywności na koncie

W każdym z tych trzech miesięcy lipiec, sierpień i wrzesień:

🔥Przelej na nowe konto w Santanderze min. 1000zł łącznego wpływu – może pochodzić z Twojego konta w innym banku lub od rodziny/znajomego. Może być sumą mniejszych przelewów, więc możesz nawet w tę i z powrotem przelewać te same 100zł. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas.

🔥Wykonaj min. 1 płatność kartą na kwotę co najmniej 10zł – Nie liczą się płatności BLIK. Nie zostawiaj tego na ostatni dzień miesiąca, aby uniknąć problemów z opóźnionym księgowaniem płatności.

🔥Minimum 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku.

Nagrodę w wysokości 200zł otrzymasz przelewem do 31 października 2022 r.

Premia #3 – Zgarnij 80 zł w bonie za użycie kodu polecającego i płatności kartą

🔥Gdy już założysz konto, zaloguj się do bankowości internetowej i w panelu wybierz opcję dołączenia do programu poleceń. Tam podaj poprawny kod polecającego (np. nasz: FCMMRF), a następnie do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł (nie są zaliczane płatności BLIK).

Regulamin wskazuje, że na przyłączenie się do programu poleceń masz czas do 30 dni od daty założenia konta, natomiast sugeruję zrobić to jak najszybciej – wtedy szybciej dostaniesz premię.

Bank dał do wyboru kilka nagród. Sam zdecydujesz, co wybierasz:

  • 80 zł do Biedronki
  • 80 zł do Decathlonu
  • 80 zł do RTV EURO AGD
  • 80 zł do Zalando
  • 4 bilety do kina Helios
  • 4 bilety do kina Cinema City

Bonus otrzymasz w bankowości internetowej w czasie 5 dni roboczych od dnia spełnienia warunków. Nagrodę należy wybrać w czasie 30 dni od udostępnienia, a wykorzystać w terminie 60 dni.

Premia #4 – Weź 100 zł do wydania do Biedronki za korzystanie z aplikacji mobilnej

W każdym z tych dwóch miesięcy październik i listopad:

🔥 Minimum 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku

🔥 Wykonaj min. 1 przelew z aplikacji na inne konto (może być Twoje konto w innym banku). Mogą to być zwykłe, standardowe przelewy oraz BLIK na telefon. Liczą się nawet przelewy do Urzędu Skarbowego czy ZUSu.

Nagrodę za wykonanie tych aktywności otrzymasz do 31 grudnia 2022 r. SMSem lub jako wiadomość w bankowości internetowej. Z vouchera możesz korzystać wielokrotnie.

Premia #5 – Dodatkowe 100 zł w programie Bezcenne Chwile

Po otrzymaniu karty płatniczej (najpóźniej do 30.06.2022r.) zarejestruj się w programie Bezcenne Chwile. Ważne, abyś był nowym uczestnikiem programu Bezcenne Chwile i dołączył do niego w ramach tej promocji.

Następnie w ciągu 30 dni od rejestracji wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 50zł. Muszą to być płatności kartą Santander – nie BLIK. Pamiętaj, że niektóre typy płatności są wykluczone z promocji (np. doładowanie Revoluta czy opłata za zakłady bukmacherskie), także zalecamy wykonanie zwyczajnych zakupów w sklepie.

Swoją premię otrzymasz po 30 dniach od wykonania tych płatności. Otrzymasz ją w panelu Bezcenne Chwile w postaci 8000 punktów, które następnie wymienisz na voucher o wartości 100zł do ulubionego sklepu np. Carrefour, Intersport, RTVeuroAGD, Empik, Douglas, Diverse ale również do stacji benzynowych CircleK czy jako doładowanie w SkyCash.

Co zrobić, aby konto i karta były w tej promocji darmowe?

W promocji możesz otworzyć Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (do 26 roku życia). Jeśli otworzysz Konto Jakie Chcę (to dla wszystkich), to wystarczy, że w każdym miesiącu:

  • wykonasz min. 1 płatność kartą lub BLIK
  • oraz zapewnisz przelew zasilający na min. 500 zł (może być z Twojego konta w innym banku)

W przypadku niespełnienia tego warunku opłata za konto wynosi 6 zł, a za kartę 8 zł.

Jeśli chodzi o Konto Jakie Chcę dla Młodych, to wystarczy jedynie wykonać jedną płatność kartą lub BLIK miesięcznie, aby uniknąć opłat (nie trzeba zapewniać wpływu).

Warunki te pokrywają się z warunkami jakie należy spełnić w promocji, także łatwiej być nie mogło. A jeśli konto będziesz chciał sobie zostawić na dłużej, to warunki utrzymania go bezpłatnego uważam za naprawdę proste i szybkie do spełnienia.

Dokumenty dotyczące promocji: