Nie ukończyłeś jeszcze 26 lat? Nie posiadasz konta w PKO BP? No to się dobrze składa 🙂 Teraz możesz założyć tam konto korzystając z promocji i dostać słuchawki Logitech G435.

Według regulaminu, słuchawki mają wartość rynkową 349 zł. Sprawdziliśmy realną wartość i wychodzi na to, że cena oscyluje w granicach 270-350 zł. Cena ta zależy oczywiście od portalu, ale również w dużej mierze od koloru sprzedawanych słuchawek. Niemniej można założyć, że 270zł to taka dolna granica wartości nowych słuchawek.

Ale! Musisz się spieszyć, bo jest tylko 370 takich nagród. To bardzo mało, jednak dobre jest to, że nie otworzysz konta w ciemno. Jeśli wyczerpie się ich limit, to bank poinformuje Cię na stronie rejestracji w promocji.

Poświęć dosłownie 3 minuty na przeczytanie tego artykułu i sam zobacz, jakie to proste. Wszystko dokładnie w nim wyjaśniam.

Czy ktoś już z tego korzystał?

ROZWIŃ

W sierpniu zeszłego roku bonus 200 zł do wydania na Allegro cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych czytelników:

Ty masz teraz możliwość zgarnięcia o 50 zł więcej na jeszcze łatwiejszych warunkach.

Promocja trwa do 24 lipca, jednak pamiętaj o dostępnej puli nagród. Jest naprawdę duże prawdopodobieństwo, że limit wyczerpie się wcześniej, dlatego najpierw sprawdź czy rejestracja w promocji jest nadal dostępna. jeśli tak, to wróć do artykułu i postępuj według dalszych wskazówek.

Sprawdzam dostępność nagród >>

Kto dokładnie może wziąć udział w promocji?

Jak już wspomniałam, ta promocja przeznaczona jest dla osób, które nie ukończyły jeszcze 26 rż. Dodatkowo nie możesz posiadać konta osobistego (nie dotyczy kont Inteligo) w PKO po 1 stycznia 2021 roku.

Co zrobić, żeby wziąć udział w promocji?

Maksymalnie do 24 lipca 2022 roku przejdź na tę specjalną, promocyjną stronę i załóż konto wraz z kartą Mastercard:

W tej promocji regulamin wymaga zaznaczenia zgód na marketing elektroniczny. Będziesz mógł je wycofać, ale pamiętaj by to zrobić dopiero po odebraniu nagrody.

Wystarczy, że zaznaczysz pierwszą zgodę – tę dotyczący wyłącznie kontaktu ze strony banku. Nie trzeba zaznaczać zgód na kontakt innych podmiotów. Sugeruję zaznaczyć ją od razu podczas wypełniania formularza, bo w późniejszym czasie może Ci to umknąć. Nie odwołuj zgody aż do otrzymania nagrody!

Koniecznie pamiętaj również, aby zarejestrować się w promocji.

Teoretycznie masz na to czas również do 24 lipca, natomiast, jak wspominałam wcześniej, ilość słuchawek jest mocno ograniczona. Warto to zrobić jak najszybciej, żeby mieć pewność, że weźmiesz udział w promocji. Zrobisz to na tej stronie, a formularz wygląda tak:

To kilka sekund roboty, ale ważne żebyś tego nie ominął rejestracji – szkoda by było nie dostać przez to premii.

Co zrobić, żeby odebrać nagrodę?

Wystarczy, że w następnych 2 miesiącach kalendarzowych po otwarciu konta:

  • wykonasz min. 5 płatności kartą lub BLIK – nie liczą się wypłaty/wpłaty z bankomatów oraz przelewy (BLIK i standardowe). Nie liczą się również płatności za zakłady bukmacherskie i loterie.

Pamiętaj, aby nie wykonywać płatności na ostatni dzień miesiąca, bo zazwyczaj potrzebują one minimum jednego dnia na zaksięgowanie.

Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 31.10.2022r. Słuchawki zostaną wysłane kurierem na adres podany podczas rejestracji.

Ile kosztuje Konto dla Młodych w PKO BP?

Zdarza się, że za pewne czynności banki naliczają opłaty, nawet gdy prowadzenie konta jest bezpłatne. Warto o tym wiedzieć. A ile zapłacisz za konto w PKO BP? Już odpowiadam:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta
  • 0 zł – przelewy internetowe
  • 0 zł – wypłata gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł – opłata za kartę pod warunkiem wykonania min. 4 płatności w miesiącu kartą lub BLIKiem (w przeciwnym wypadku 5 zł)

Jak widzisz, aby konto i karta były bezpłatne trzeba po prostu wykonać 4 płatności kartą lub BLIK miesięcznie na dowolną kwotę czyli… po prostu spełnić warunki promocji 🙂

Bierz udział póki możesz!

Dawno nie widziałam tak banalnych warunków względem naprawdę fajnego, wysokiego bonusu. Bierz udział póki czas, bo ja już niestety, według PKO, nie jestem młoda 🙂 A szkoda, bo chętnie bym skorzystała!

Dokumenty dotyczące promocji: