Wow! Wystartowała kolejna edycja świetnej promocji od banku Pekao S.A.! Teraz, na tej stronie promocyjnej możesz zdobyć w banalnie łatwy sposób 400zł – jeśli masz 1 dziecko, 500zł – jeśli masz dwójkę dzieci, albo nawet 600zł i więcej – jeśli masz więcej dzieci w wieku od 0 do 17lat (włącznie).

Wszystko co należy zrobić w tej promocji to jedynie założyć konta osobiste w Pekao S.A. dla siebie oraz dla swoich dzieci i wykonać kilka prostych aktywności, które dokładnie rozpiszę w dzisiejszym artykule!

Rodzice, którzy mają już konta w Pekao S.A. również mogą zgarnąć bonus dla swoich pociech, jednak bonus dla rodzica przysługuje tylko nowym klientom banku.

To jedna z najlepszych promocji, jaką widziałem do tej pory w Pekao S.A. ale trwa ona tylko do końca 22 maja 2022r., więc musisz się spieszyć ze skorzystaniem.

Odzew rodziców w marcowej edycji był niesamowity:

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji 300zł dla rodzica – mogą wziąć udział nowi klienci banku, którzy teraz otworzą konto w Pekao S.A.. Jeśli jednak miałeś już kiedyś konto w PEKAO S.A. lub lokatę terminową, ale zamknąłeś je przed 1 stycznia 2020 r. to również możesz wziąć udział. Rodzic konto musi założyć na tej specjalnej stronie promocyjnej. Konta założone w oddziale lub w inny sposób nie biorą udziału w promocji.

Z kolei 100zł dla dziecka przysługuje na każde dziecko w wieku od 0 do 17 lat (włącznie), które po 1 stycznia 2021r. nie posiadało konta w Pekao S.A. i nie brało udziału w poprzednich promocjach banku z kontami dla dzieci. Konto „Przekorzystne dla młodych” wraz z dodatkowym kontem oszczędnościowym „Mój Skarb” należy otworzyć dla każdego dziecka osobno przed 22.05.2022r. Można zrobić to poprzez bankowość internetową lub w placówkach banku (posiadając już otwarte wcześniej konto rodzica).

Bonus #1 – 50 zł dla rodzica za otwarcie konta Przekorzystnego wraz z kartą Mastercard Debit FX

Jak już wiesz, aby wziąć udział w promocji należy założyć Konto Przekorzystne dla rodzica najpóźniej do 22 maja 2022 r. (najlepiej wcześniej, aby zdążyć z założeniem kont dla dzieci) .

Aby zdobyć pełną premię 300zł konto dla rodzica należy założyć wraz z kartą płatniczą Mastercard Wielowalutową (zwaną również Mastercard Debit FX) – musisz wybrać dokładnie tę kartę, a nie domyślną Visa.

Po wypełnieniu pierwszego formularza rejestracyjnego, zainstaluj aplikację mobilną banku Pekao S.A. (nazywa się PeoPay) i zaloguj się podanymi wcześniej danymi. Tam dokończysz zakładanie konta robiąc zdjęcie dowodu osobistego i wysyłając selfie na potwierdzenie tożsamości.

Regulamin wymaga, aby konto założyć właśnie w ten sposób ale jeśli napotkasz na problemy techniczne to możesz dokończyć wniosek w oddziale banku i będzie to zaliczone – najważniejsze, żeby rozpocząć go internetowo.

Zgodnie z regulaminem promocji pierwsze 50zł otrzymasz na konto w Pekao S.A. do końca następnego miesiąca po otwarciu konta.

Bonus #2 – dla rodzica: 150zł za 15 płatności kartą

W każdym z trzech kolejnych miesiącach po miesiącu założenia konta:

  • Wykonaj min. 5 płatności kartą lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę w sklepie lub przez internet (BLIK nie jest brany pod uwagę)

Przykład: Jeśli założysz konto w kwietniu to wykonaj min. 5 płatności w maju, min. 5 płatności w czerwcu oraz min. 5 płatności w lipcu.

Nagrodę w wysokości 150zł za wykonanie tych 15 płatności kartą podzielonych na 3 miesiące, otrzymasz najpóźniej do końca następnego miesiąca po wykonaniu aktywności.

Bonus #3 – Kolejne 100zł dla rodzica – tym razem za rejestrację w programie Bezcenne Chwile i płatności kartą

Po otrzymaniu karty płatniczej (najpóźniej do 30.06.2022r.) zarejestruj się w programie Bezcenne Chwile. Ważne, abyś był nowym uczestnikiem programu Bezcenne Chwile i dołączył do niego w ramach tej promocji.

Następnie w ciągu 30 dni od rejestracji wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 50zł. Muszą to być płatności kartą Pekao S.A. – nie BLIK.

Płatności dla bonusów #2 i #3 będą się sumować.

100zł premii za te aktywności otrzymasz po 30 dniach od ich wykonania. Otrzymasz je w panelu Bezcenne Chwile w postaci 8000 punktów, które następnie wymienisz na voucher o wartości 100zł do ulubionego sklepu np. Carrefour, Intersport, RTVeuroAGD, Empik, Douglas, Diverse ale również CircleK czy jako doładowanie w SkyCash.

Bonus #4 – Pierwsze 50zł dla dziecka za założenie mu konta osobistego i oszczędnościowego

Pierwszy bonus dla dziecka w wysokości 50zł zdobędziesz jeśli:

  • Do 22.05.2022r. założysz dla dziecka konto „Przekorzystne dla dziecka” oraz dodatkowy rachunek oszczędnościowy „Mój Skarb”.

Konto dziecku założysz łatwo w panelu bankowości internetowej lub w oddziale banku. Pamiętaj tylko aby zaznaczyć oświadczenia o przystąpieniu do promocji i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celu niezbędnym do uczestnictwa w promocji (wymaga tego regulamin).

Premia 50 zł wpłynie na konto dziecka do 31.07.2022r.

Bonus #5 – Kolejne 50zł dla dziecka za aktywności na koncie

Kolejne 50zł wpłynie na konto dziecka po wykonaniu na jego koncie dodatkowych aktywności:

  • jeśli dziecko ma poniżej 13 lat to należy zadbać o to, aby na jego koncie oszczędnościowym „Mój Skarb” do 30.06.2022r. znalazła się kwota minimum 50,01zł (po tej dacie można wypłacić środki).
  • jeśli jednak dziecko ma 13 lat lub więcej to najpóźniej do 30.06.2022r. dziecko musi wykonać co najmniej 3 płatności kartą wydaną do konta lub BLIK (na dowolną kwotę). Płatności można wykonać w sklepach i/lub internecie, ale nie liczą się wpłaty i wypłaty gotówki.

Po spełnieniu tych warunków kolejna premia 50zł wpłynie na konto dziecka również do 31.07.2022r.

Ile kosztują konta w Pekao S.A.?

Konto dla rodzica oraz karta do niego są bezwarunkowo bezpłatne, jeśli masz mniej niż 26 lat. Jeśli masz 26 lat lub więcej to w każdym miesiącu musisz wykonać min. 1 płatność kartą i mieć wpływ na konto min. 500zł (może być to przelew z Twojego konta w innym banku), aby konto i karta były dla Ciebie bezpłatne.

Konto dla dziecka, karta do niego oraz konto oszczędnościowe „Mój Skarb” są bezwarunkowo darmowe, więc nie musisz obawiać się żadnych ukrytych haczyków.

Podsumowanie

Jak już wspomniałem na początku – to jedna z najkorzystniejszych promocji, jaką kiedykolwiek widziałem od Pekao S.A. (a promocjami zajmuję się już 7 lat!). Jestem mocno podekscytowany faktem, że wielodzietne rodziny mogą przy tej okazji zgarnąć naprawdę okrągłą sumkę w wysokości 500zł, 600zł, 700zł albo nawet więcej…

Z promocji najlepiej skorzystać od razu, aby zdążyć z założeniem konta dla dzieci przed 22.05.2022r.

Dokumenty dotyczące promocji: