Ruszyła kolejna edycja promocji banku PKO BP, z tą różnicą, że możesz zyskać jeszcze więcej! Główną nagrodę, czyli 200 zł w bonie na Allegro może zgarnąć każdy, kto nie miał konta w PKO BP po 1 stycznia 2021 roku. Drugą część bonusu, czyli 200 zł do Allegro, możesz otrzymać za otwarcie konta swoim dzieciom (po 100 zł za każde dziecko). A jak to dokładnie wygląda?

 1. GŁÓWNY BONUS: 200 zł na Allegro za otwarcie dla siebie Konta za Zero z kartą oraz za wykonanie 10 płatności kartą lub BLIKiem przez 2 miesiące
 2. BONUS DODATKOWY dla dzieci do 13 r.ż: 100 zł na Allegro za otwarcie Konta dla Dziecka z kartą Junior oraz za wykonanie 2 płatności kartą przez 2 miesiące
 3. BONUS DODATKOWY dla dzieci od ukończonego 13 r.ż. do 18 r.ż: 100 zł na Allegro za otwarcie PKO Konto Pierwsze z kartą KP oraz za wykonanie 2 płatności kartą lub BLIKiem przez 2 miesiące

Możesz skorzystać tylko z jednej premii, dwóch albo otworzyć 2 konta dla dzieci zgarniając wszystkie trzy premie. Warunki są naprawdę banalne i opiszę je dokładnie w kolejnym akapicie.

W promocji możesz wziąć udział do 30 czerwca 2022r, ale trzeba się spieszyć bo liczba voucherów jest ograniczona – 4000 zestawów po 200 zł dla dorosłego oraz 3000 zestawów po 100zł za konta dla dzieci. Gdy któryś z limitów się zakończy, PKO poinformuje o tym na tej stronie.

Więc jeśli jesteś pełnoletni i nie posiadałeś lub współposiadałeś konta osobistego w PKO BP po 1 stycznia 2020 roku, to koniecznie czytaj dalej, bo masz przed sobą możliwość zrobienia dużych zakupów na Allegro płacąc za nie bonem od PKO BP. Jeśli posiadasz konto w Inteligo, to śmiało możesz wziąć udział w promocji! Ten sam warunek dotyczy kont dla dzieci.

Co powinieneś wiedzieć o bonach na Allegro?

 • Bony będą podzielone na części: 100 zł (maksymalnie 4 x 100 zł)
 • Bony są ważne do 31 grudnia 2022 roku
 • Aby je wykorzystać robisz normalnie zakupy na Allegro i po przejściu do płatności wpisujesz kod tutaj:
 • Bon obowiązuje na cały „koszyk” więc możesz zrobić zakupy u wielu sprzedawców, aż uzbiera się dana kwota
 • Nie można użyć dwóch bonów naraz
 • Bon nie pokrywa kosztów wysyłki
 • W przypadku płatności na kwotę mniejszą lub równą wartości kodu przy kosztach dostawy wynoszących 0 zł (łącznie z usługą Allegro Smart), naliczona zostanie kwota 1 zł w celu autoryzacji płatności.

„Konto Za Zero” – czy faktycznie jest za zero?

Zdarza się, że za pewne czynności banki naliczają opłaty, nawet gdy prowadzenie konta jest bezpłatne. Warto o tym wiedzieć. A ile zapłacisz za konto w PKO BP? Już odpowiadam:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta
 • 0 zł – przelewy internetowe autoryzowane kodem SMS lub w IKO
 • 0 zł – wypłata kartą w bankomatach PKO BP
 • 0 zł – wypłata gotówki BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł – opłata za kartę pod warunkiem wykonania min. 5 płatności w miesiącu (w przeciwnym wypadku 10 zł)

Jak widzisz wystarczy, że będziesz wypłacał gotówkę w bankomatach PKO BP lub poprzez BLIK oraz wykonasz min. 5 płatności kartą w miesiącu, a konto będzie dla Ciebie zupełnie darmowe.

Odbieram 200 zł do Allegro w dwóch prostych krokach – oto instrukcja:

Krok #1. Zarejestruj się w promocji i otwórz konto wraz z kartą

Najpóźniej do 30 czerwca 2022 roku wejdź na stronę promocji za pośrednictwem poniższego linka, zarejestruj się, a następnie załóż konto wraz z kartą:

Na stronie, promocyjnej, którą podałam powyżej znajdziesz takie oto pola:

Jak widzisz, już na samym wstępie określasz, czy otwierasz konto wyłącznie dla siebie, czy również dla dzieci – prawdopodobnie jest to im potrzebne, aby oszacować, ile jeszcze pozostało promocyjnych kont.

Ważne, żebyś założył konto ORAZ zarejestrował się w promocji.

To kilka sekund roboty, ale ważne żebyś nie ominął rejestracji – szkoda by było nie dostać przez to premii. Sugeruję więc zrobić to w takiej kolejności:

1. Przejdź na stronę promocyjną i najpierw zarejestruj się w promocji
2. A dopiero później, na tej samej stronie kliknij przycisk otwierający konto

Wtedy masz gwarancję, że niczego nie zapomnisz 🙂

Zakładanie konta trwa zaledwie kilka minut, a proces jest bardzo intuicyjny. Pola formularza są wyraźnie opisane, wiec na pewno dasz sobie radę. A w razie czego możesz zawsze napisać do nas na e-mail pytania@banklovers.pl lub poprzez wiadomość na fanpage.

W tej promocji regulamin wymaga zaznaczenia zgód marketingowych. Będziesz mógł je wycofać, ale pamiętaj by to zrobić dopiero po odebraniu nagrody. Wystarczy, że zaznaczysz pierwszą zgodę – tę dotyczący wyłącznie kontaktu ze strony banku. Nie trzeba zaznaczać zgód na kontakt innych podmiotów.

Krok #2. Wykonaj tę jedną aktywność

W każdym z 2 kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

 • wykonaj 10 płatności kartą lub BLIKiem na dowolną kwotę – możesz zrobić zakupy zarówno w internecie jak i zapłacić za zakupy w sklepie.

Tak naprawdę warunki spełnisz łatwo w ciągu jednego dnia. Wystarczy osobno zapłacić za 10 bułek kartą lub BLIKiem (lub za zakupy w internecie). Nie liczą się wypłaty/wpłaty z bankomatów oraz przelewy (BLIK i standardowe).

Możesz też zapłacić za bilety do kina, paliwo, restaurację – za co chcesz. Jeśli płacisz za zakupy w internecie pamiętaj, aby wybierać opcję „karta”, w której podajesz numer karty i kod zabezpieczający z jej odwrotu (jeśli wybierzesz „szybki przelew”, to płatność nie zaliczy się na poczet spełnianych warunków promocji).

Pamiętaj! Liczba nagród w promocji jest ograniczona. Bank przewidział 4000 nagród za spełnienie warunków na Koncie za Zero oraz 3000 nagród za spełnienie warunków dodatkowych na promocyjnych kontach dla dzieci.

Dodatkowy bonus za konta dla dzieci

Jeśli miałeś w zamyśle otwarcie konta dla swojego dziecka/swoich dzieci, to jest to możesz skorzystać z dodatkowej premii. Wystarczy, że do 30 czerwca 2022 r. otworzysz jedno ze wskazanych przez bank kont:

 • Konta dla Dziecka z kartą Junior lub/oraz (dla dzieci, które nie ukończyły jeszcze 13 r.ż)
 • PKO Konto Pierwsze z kartą KP (dla nastolatków, które ukończyły 13 r.ż. oraz nie ukończyły jeszcze 18 r.ż.)

Możesz otworzyć maksymalnie dwa takie konta promocyjne i za każde z nich otrzymasz 100 zł, jeśli w każdym z dwóch kolejnych miesięcy następujących po miesiącu, w którym otworzyłeś dziecku konto:

 • dla Konta dla Dziecka dokonasz min. 2 płatności kartą
 • dla PKO Konto Pierwsze dokonasz min. 2 płatności kartą lub BLIKiem

Możesz otworzyć 2 Konta dla Dziecka, dwa Konta Pierwsze lub po jednym z każdego rodzaju – to nie ma dla banku znaczenia.

Kiedy i jak otrzymasz swój bon na Allegro?

Tak jak wspomniałam, bonus będzie podzielony na części, a każdy e-kod otrzymasz najpóźniej do końca kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków.

Nagrodę będziesz mógł odebrać poprzez bankowość internetową iPKO w sekcji „poczta”.

Pamiętaj, aby do czasu odbioru nagrody mieć aktywne konto, kartę i w czasie wydawania nagrody mieć aktywną aplikację IKO. Nie wycofuj również zgód marketingowych.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: