Oto bank, który oferuje jedne z najlepszych promocji na rynku. Łatwe aktywności i wysoki bonus idą tutaj w parze.

W najnowszej odsłonie promocji Santander daje 400 zł bonusu. Ale dzięki naszej współpracy z tym bankiem, bonus dla naszych czytelników wynosi o 100 zł więcej (razem 500 zł). To sprawia, że korzystając z linków na tej stronie zyskasz 100 zł ekstra.

Musisz się jednak spieszyć, ponieważ obowiązuje limit 1000 kont z tak wysokim bonusem. Później strona promocyjna przestanie działać. Jednocześnie, niezależnie od limitu, promocja zostanie wyłączona 30.04.2024r. o godzinie 23:59:

W związku z tym ograniczeniem, nie tracimy czasu i od razu przechodzimy do konkretów i instrukcji jak skorzystać z tej okazji:

Kto może skorzystać z tej okazji?

To ważne! W tej promocji, mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie, które są nowym lub powracającym klientem, który po 1 stycznia 2021 roku nie posiadał ani nie współposiadał konta osobistego w Santanderze.

Jeśli spełniasz ten warunek, to możesz działać dalej:

Najpierw załóż konto z kartą i wyraź odpowiednie zgody

Pierwsze kroki, jakie powinieneś wykonać na drodze do zdobycia wspomnianego bonusu są takie:

Konto możesz otworzyć klasycznie poprzez podpisanie dokumentów przy kurierze albo metodą „na selfie”, w której bank potwierdzi Twoją tożsamość na podstawie zdjęć dokumentu i twarzy (wtedy konto będzie otwarte szybciej).

Czas na wysłanie wniosku o konto masz do 30.04.2024r., a ostateczne podpisanie umowy powinno nastąpić do 10 maja 2024r. Pamiętaj, że konto, karta płatnicza i zgody udzielone przy zakładaniu konta muszą być aktywne aż do odebrania ostatniej nagrody.

Pierwszy raz zakładasz konto metodą „na selfie”? Rozwiń po podpowiedzi:

ROZWIŃ

Podpowiedź: Konto metodą „na selfie” najlepiej zakładać przy świetle dziennym. Możesz stanąć przy oknie, aby twarz była lepiej oświetlona.

Jeśli zakładasz konto po zmroku, polecam zapalić mocne światło, które nie będzie rzucało cienia na twarz czy dowód osobisty. Często, dobrze sprawdza się w tym celu światło w łazience.

Pamiętaj, aby podczas robienia zdjęcia, nie było innych ludzi i luster za Twoimi plecami – w przeciwnym wypadku weryfikacja zostanie automatycznie odrzucona.

Podpowiedź: Jeśli będziesz miał problemy z weryfikacją na Selfie, złóż wniosek ponownie i wybierz opcję Kuriera – wtedy też dostaniesz pełny bonus.

BONUS #1 – Dostaniesz 150zł za aktywności w maju i czerwcu

Pierwszą premię zdobędziesz za wykonanie w maju i czerwcu (w każdym z tych miesięcy):

Przelew może pochodzić z Twojego konta w innym banku ale najlepiej jakby to był jednorazowy przelew całej kwoty, ponieważ bank w regulaminie mówi o wpływie, a nie o wpływach. Aktywność tę należy wykonać w maju i czerwcu – w każdym z tych miesięcy osobno.

W kwestii płatności kartą/BLIK, bank nie uwzględnia wypłat i wpłat gotówki kartą, przelewów na telefon oraz wypłat z bankomatu za pomocą BLIK.

💰 Po wykonaniu tych aktywności w obydwu miesiącach otrzymasz premię 150zł przelewem na konto w Santanderze do 31 lipca 2024r.

BONUS #2 – Dostaniesz 150zł za aktywności w lipcu i sierpniu

Druga premia należy się wszystkim osobom, które w lipcu i sierpniu (w każdym z tych miesięcy) wykonają poniższe aktywności:

💰 Po wykonaniu tych aktywności w obydwu miesiącach, otrzymasz premię 150zł przelewem na konto w Santanderze do 30 września 2024r.

BONUS #3 – Zaangażowani czytelnicy Banklovers.pl dostaną dodatkowe 100zł

Aby zdobyć tę dodatkową premię w wysokości 100zł, należy w maju i czerwcu (w każdym z tych miesięcy) wykonać następujące aktywności:

Płatności te będą zaliczały się na poczet zadań z poprzednich bonusów.

💰Po wykonaniu powyższych aktywności, te 100zł wpłynie na Twoje konto w Santanderze do 31 lipca 2024r.

BONUS #4 – Kolejne 100zł za wpisanie kodu poleceń i płatności kartą

W tym kroku, należy maksymalnie do 30 dni od otwarcia konta:

Tam podaj poprawny kod polecającego. Będzie mi bardzo miło jeśli wpiszesz nasz kod polecający:

43B6ZW

💰 Za te działania otrzymasz voucher o wartości 100zł do wybranego sklepu np. do Biedronki. Nagroda ta będzie dostępna w zakładce program poleceń w czasie 5 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków i należy odebrać ją w czasie 30 dni od jej udostępnienia, później przepadnie.

BONUS #5 – 6% na koncie oszczędnościowym

Dodatkową korzyścią konta w Santanderze jest obecnie promocyjne oprocentowanie dla nowych środków do kwoty 100 tys. złotych na Twoim Koncie Multi Oszczędnościowym. Promocja trwa od dnia przystąpienia przez Ciebie do promocji do 29.06.2024r.

Konto oszczędnościowe otworzysz w placówce, przez Santander Internet lub przez telefon. W ten sposób przystąpisz do promocji.

Zgodnie z regulaminem nowe środki na koncie bank będzie liczył wszystkie wpływy po 20.03.2024r. włącznie ale skoro zakładasz teraz nowe konto to wszystkie wpłacone pieniądze będą zaliczały się do promocyjnego oprocentowania.

Przypilnuj, żeby na koncie oszczędnościowym w żadnym momencie trwania promocji nie znalazło się więcej niż 100 tys zł. Jeśli tak się stanie, to bank zastosuje standardowe oprocentowanie do całej kwoty (czyli nie skorzystasz z promocyjnego oprocentowania). Jeśli dysponujesz wysokimi oszczędnościami warto przelać na to konto oszczędnościowe kilka tysięcy mniej, aby mieć pewność, że nie przekroczysz maksymalnej kwoty po dopisaniu odsetek w którymś z nadchodzących miesięcy.

Jak nie płacić za konto i za kartę?

Jeśli masz mniej niż 26 lat, to w Santanderze konto masz bezwarunkowo bezpłatne, a warunkiem bezpłatności karty jest wykonanie min. 1 płatności kartą lub BLIK-iem (inaczej 9zł za kartę).

Osoby starsze, aby ominąć wszystkie opłaty w Banku Santander, muszą w każdym miesiącu wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300zł miesięcznie (inaczej zapłacą 6zł za konto i 9zł za kartę).

Aktualizacja 11.03.24 r.: Przelewy natychmiastowe w Santander są za 0 zł. W innych bankach z reguły +5 zł za przelew. Przelew natychmiastowy oznacza, że Twoje środki do innego banku dotrą często po minucie 🔥 Konto polecane w tym wpisie zawiera nieograniczony pakiet przelewów natychmiastowych.

Dokumenty dotyczące promocji: