Bank Pekao S.A. rusza z III edycją popularnej już promocji, w której za parę kilkuminutowych aktywności otrzymasz od banku okrągłą stówkę. 100zł to może nie jest wygórowana kwota, ale zawsze lepiej mieć stówę niż jej nie mieć…

Do tego bank Pekao S.A dorzucił jeszcze jedną fajną okazję – udział w loterii, w której można wygrać BMW i3 robiąc te same rzeczy, które i tak robisz już na co dzień.

Robert z naszej redakcji w oddziale zweryfikował warunki tej promocji…

Jeśli obserwujesz naszą stronę już od jakiegoś czasu, to doskonale wiesz, że mocno podkreślamy fakt, że promocje bankowe nie polegają na losowaniu nagród ani że nie jest to żaden konkurs.

Tak samo jest i w tym przypadku, jeśli chodzi o bonus w wysokości 100 złotych – wykonując opisane przez nas kroki, masz GWARANCJĘ ich wypłaty, ponieważ gwarantuje Ci to regulamin załączony na końcu artykułu. Losowanie dotyczy BMW i3, a 100zł jest gwarantowane dla KAŻDEGO kto wykona kroki opisane w tym artykule.

Potwierdzając to nasi czytelnicy regularnie korzystający z promocji bankowych (bo nie tylko Pekao S.A. je organizuje):

Mimo, że nie mogę zagwarantować Ci wygrania samochodu, to jest to fajna, dodatkowa opcja i szkoda po prostu nie wziąć udziału. W końcu nie musisz robić nic dodatkowego… (o czym dokładnie napiszę później)

Prawda jest taka, że sama nie do końca byłam przekonana do tych loterii, do momentu, gdy moja przyjaciółka odebrała telefon z ING, że wygrała najnowszego Samunga Galaxy. To był szok! Wtedy uwierzyłam…

Także trzymam za Ciebie kciuki i jeśli wygrasz, to koniecznie się nam pochwal zdobyczą 🙂

A teraz przejdźmy do konkretów. Poświęć dosłownie kilka minut i sprawdź kto bierze udział w promocji, jak uniknąć jakichkolwiek opłat za konto i kartę, jakie są warunki otrzymania bonusu 100 zł i kiedy zostanie on wydany. Na końcu napiszę kilka słów o samej loterii.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji z bonusem 100zł może skorzystać każda osoba pełnoletnia, która w okresie od 1 stycznia 2019 r nie była posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego lub lokaty oszczędnościowej w Pekao.

Jak uniknąć WSZYSTKICH opłat za konto i kartę?

Wiadomo, że korzystając z takiej okazji chcesz zdobyć dodatkowe pieniądze, a nie wydawać je na opłaty bankowe, dlatego dokładnie przejrzałam Tabelę Opłat i Prowizji i przygotowałam wskazówki, co zrobić aby UNIKNĄĆ WSZYSTKICH opłat.

Jeśli masz mniej niż 26 lat – jesteś szczęściarzem, bo konto i karta będą dla Ciebie bezwarunkowo darmowe, więc masz łatwiej.

Unikaj tylko bankomatów innych niż PEKAO i zamiast „kodów sms” ustaw sobie potwierdzenia transakcji w aplikacji mobilnej banku.

Jeśli masz 26 lat lub więcej – też jesteś szczęściarzem, ale trochę mniejszym. W każdym miesiącu musisz wykonać min. 1 płatność kartą i mieć wpływ na konto min. 500 zł (może być to przelew z Twojego konta w innym banku). Wtedy karta i konto będą całkowicie bezpłatne (inaczej 6 zł za konto i 3 zł za kartę).

Uwaga: Podczas zakładania konta bank zaproponuje Ci dodatkową opcję w postaci karty „Visa Gold” dla której możesz ustawić dedykowany wygląd karty. Taka opcja kosztuje 5zł, wiec lepiej wybrać standardową kartę.

Jesteśmy właśnie po to, aby cały ten istotny proces zapoznawania się z warunkami promocji skrócić do minimum.

Czytamy regulamin od deski do deski i przekazujemy Ci jedynie najważniejsze informacje, bo zależy nam, żebyś nie tracił swojego cennego czasu na analizy regulaminów, ale też żebyś świadomie brał udział w promocjach.

Poniżej prezentuję 2 kroki, które należy wykonać, aby zgarnąć wszystkie bonusy:

Krok #1 Otwórz konto promocyjne

Promocją objęte są konta promocyjne założone najpóźniej do 31.10.2020 roku na tej specjalnej stronie:

Formularz możesz wypełnić zarówno na komputerze jak i na komórce. Później system poprosi Cię o zainstalowanie aplikacji mobilnej banku oraz weryfikację tożsamości poprzez selfie.

Cały proces zajmuje dosłownie kilka minut i jest wyraźnie opisany na stronie banku, więc wszystko powinno pójść gładko bez wstawania z domowego fotela – bez wizyty w oddziale i stania w kolejkach.

Poniżej znajdziesz video-instrukcję, jak sprawnie założyć to konto bez wychodzenia z domu:

Jeśli jednak wystąpią po drodze jakiekolwiek problemy z ustaleniem tożsamości poprzez selfie, to nie martw się – takie wnioski dokończone w oddziale również biorą udział w promocji. Ważne jednak, by przynajmniej spróbować założyć konto całkowicie online.

Krok #2 Wykonaj wymienione aktywności

Co więc należy zrobić?

Wystarczy, że w listopadzie, grudniu, styczniu i lutym:

zalogujesz się 1 raz do aplikacji

przelejesz na swoje nowe konto min. 500 zł

wykonasz 1 płatność kartą lub aplikacją PeoPay

Jeśli chodzi o wpływ 500 zł, to musi on być jednorazowy i nie może pochodzić z innego Twojego konta w banku Pekao (czyli nie liczy się przelew z Konta Oszczędnościowego na konto główne). Nie liczą się też wpłaty gotówkowe (w okienku czy we wpłatomacie).

Możesz jednak spokojnie zrobić ten przelew z Twojego konta w innym banku. Pieniądze nie muszą leżeć na nowym koncie. Jeszcze tego samego dnia możesz je zwrócić na swoje główne konto.

Bank zaliczy zarówno każdą fizyczną płatność kartą w sklepie oraz w internecie, jak i płatności za pomocą aplikacji PeoPay, w tym BLIK.

Kiedy bank wypłaci 100zł?

Bank wypłaci pieniądze zaraz w następnym miesiącu po spełnieniu wszystkich warunków promocji. Oznacza to, że otwierając konto w październiku, spełniając warunki w listopadzie-lutym, Twoja premia wpłynie do Ciebie na konto nie później niż do końca marca 2021.

Dodatkowe kilka słów o loterii

W loterii może wziąć udział każda osoba posiadająca co najmniej jedną kartę płatniczą Mastercard lub Maestro wydaną przez Bank Pekao S.A.

Maksymalnie do 31 grudnia 2020 roku wypełnij formularz rejestracyjny na tej stronie

Rejestrujesz się tylko raz, a jeśli posiadasz więcej niż jedną kartę, pozostałe automatycznie biorą udział w loterii. Masz dużo czasu, ale im zrobisz to szybciej, tym więcej losów będziesz mógł zebrać. Oto jak one działają:

Za każdą płatność kartą debetową Mastercard/ PeoPay/ Maestro otrzymujesz 2 losy, zaś każda płatność kartą kredytową nagradzana jest 4 losami. Losy te możesz zbierać od 02.10.2020 r do 01.01.2021 r.

Nagrody to samochód BMW i3 oraz 3220 kart podarunkowych na Allegro w wysokości 50 złotych.

Losowanie bonów będzie odbywać się:

  • 22 października
  • 2, 12, 20 listopada
  • 3, 10, 22 grudnia
  • 4, 14 stycznia

W każdym z tych dni rozdanych zostanie 350 bonów (w ostatnim losowaniu 420). Losowanie nagrody głównej odbędzie się 20 stycznia 2021 r.

Wygląda fajnie i co prawda nie przepadam za loteriami (wolę pewne bonusy z promocji bankowych), ale skoro ma to być przy okazji normalnego płacenia za zakupy, to dlaczego nie?

Moja opinia o tej promocji

Pekao nie jest bankiem, który szczyci się najwyższymi kwotami bonusów za założenie konta osobistego, jednak z powodzeniem może być bankiem, który najmniej wymaga pod względem spełnienia warunków.

Myślę, że to dobra promocja dla tych, którzy zaczynają (i boją się wziąć na siebie więcej warunków). A Ci, którzy są zaprawieni w boju mogą skorzystać, bo tak naprawdę nawet nie zauważą, że coś doszło do spełnienia, a już 100 złotych na koncie jest jakoś bardziej widoczne 😉

Dokumenty dotyczące promocji: