Oto mamy kolejną edycję promocji banku Santander, gdzie do zdobycia jest w sumie 300 złotych. Wystarczy, że założysz konto i wykonasz dokładnie kroki z tego artykułu. Ale nie martw się – są naprawdę proste.

Aktualizacja 7.03.2022: Od dziś do zgarnięcia jest dodatkowe 100 zł do Decathlonu albo RTV EURO AGD oraz 80 zł w wybranym bonie za wpisanie kodu polecającego, więc do zgarnięcia jest łącznie 450zł zamiast pierwotnych 300zł z którymi promocja wystartowała na początku marca. Ale uwaga! Limit tego dodatkowego bonusu jest ograniczony i wynosi 2000 sztuk, także należy się pospieszyć! O kolejności przyznawania bonusu będzie decydować kolejność rejestracji w promocji na stronie, którą podaję w akapicie „Premia #4”

Możesz to potraktować jako szybki zarobek: otwierasz konto, spełniasz warunki, zgarniasz kasę i zamykasz konto. Możesz też zobaczyć jak działa bank, aplikacja i być może się okaże, że przekonają Cię do siebie na tyle, że zmienisz swój główny rachunek. Na szczęście nie musisz decydować już teraz. Te przemyślenia możesz zostawić na czas, w którym w Twojej kieszeni będą już wygodnie leżeć pieniądze z bonusu.

Czy ktoś już z tego skorzystał?

ROZWIŃ

W zeszłym roku, z promocji Santandera na naszej stronie skorzystało 2210 osób! Ci, którzy skorzystali z promocji przed końcem listopada, już otrzymali swoje premie. Oto dowód:

Kto może skorzystać z tej okazji i odebrać 480zł premii?

Możesz wziąć udział w promocji jeśli po 1 marca 2021 roku nie posiadałeś konta osobistego w Santanderze oraz po 1 kwietnia 2019 r. nie brałeś udziału w promocji konta w banku Santander.

Pamiętaj, że promocja jest ograniczona czasowo. Trwa do 31 marca 2022r. do godziny 23:59 i ani minuty dłużej.

Premia #1 – Zgarnij 100 zł bonusu za założenie konta i dwie aktywności

 • Wejdź na tę stronę promocyjną banku i otwórz w Santanderze konto z kartą (wymaga tego regulamin). Wniosek wyślesz przez internet, a umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera. Umowę możesz podpisać do 15 kwietnia 2022 r.
 • Zakładając konto wyraź zgody kontakt drogą elektroniczną i kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz zaznacz, że chcesz otrzymywać wyciągi i korespondencję od banku w postaci elektronicznej (EKK).
 • do 30 kwietnia zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej
 • do 30 kwietnia wykonaj min. 1 płatność kartą na kwotę co najmniej 10zł – nie liczą się płatności BLIK. Nie zostawiaj tego na ostatni dzień miesiąca, aby uniknąć problemów z opóźnionym księgowaniem płatności.

Nagrodę otrzymasz do 31 maja 2022 r.

Premia #2 – Zgarnij 80 zł w bonie za użycie kodu polecającego i płatności kartą

 • Podczas zakładania konta, w formularzu podaj poprawny kod polecający (np. ten: P8A9MS) i do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł (nie są zaliczane płatności BLIK).

Regulamin wskazuje, że na podanie kodu polecającego masz czas do 30 dni od daty założenia konta, natomiast my po prostu sugerujemy to zrobić zaraz podczas wypisywania formularza (żeby potem nie wypadło z głowy).

Bank dał do wyboru kilka nagród. Sam zdecydujesz, co wybierasz:

 • 80 zł do Biedronki
 • 80 zł do Decathlonu
 • 80 zł do RTV EURO AGD
 • 80 zł do Zalando
 • 4 bilety do kina Helios
 • 4 bilety do kina Cinema City

Bonus otrzymasz w bankowości internetowej w czasie jedynych 5 dni roboczych od dnia spełnienia warunków. Nagrodę należy wybrać w czasie 30 dni od udostępnienia, a wykorzystać w terminie 60 dni.

Premia #3 – Zgarnij 200 zł za dodatkowe aktywności na koncie

W każdym z tych trzech miesięcy maj, czerwiec i lipiec:

 • Przelej na nowe konto w Santanderze min. 1000zł łącznego wpływu – może pochodzić z Twojego konta w innym banku lub od rodziny/znajomego. Może być sumą mniejszych przelewów, więc możesz nawet w tę i z powrotem przelewać te same 100zł. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas. Nie liczy się jednak wpłata gotówki „w okienku” lub wpłatomacie
 • Wykonaj min. 1 płatność kartą na kwotę co najmniej 10zł – Nie liczą się płatności BLIK. Nie zostawiaj tego na ostatni dzień miesiąca, aby uniknąć problemów z opóźnionym księgowaniem płatności.
 • Minimum 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku.

Nagrodę w wysokości 250zł otrzymasz przelewem do 31 sierpnia 2022 r.

Premia #4 Dodatkowe 100 zł do Decathlonu lub RTV EURO AGD

Aby zgarnąć tę część dodatkowego bonusu, należy:

 • najpóźniej do 31 marca 2022r. zarejestrować się na tej stronie promocji (dane jakimi posłużysz się podczas rejestracji muszą być takie same jak te, których użyjesz podczas wnioskowania o konto).

Aby pojawił się formularz rejestracji należy na stronie promocyjnej kliknąć ten link:

Aby zgarnąć tę część bonusu należy w każdym z tych 5 miesięcy kwietniu, maju, czerwcu, lipcu i sierpniu:

 • wykonać 3 płatności kartą na jakąkolwiek kwotę
 • 3 razy zalogować się do aplikacji
 • wykonać 3 transakcje BLIK na jakąkolwiek kwotę – może to być płatność w internecie lub sklepie bądź przelew

Nagrodę w postaci vouchera wielorazowego użytku na 100zł do sklepu Decathlon bądź RTV EURO AGD, otrzymasz w poczcie w bankowości internetowej najpóźniej do 31 września 2022r.

UWAGA! Zarejestruj się jak najszybciej po założeniu konta, bo to właśnie kolejność rejestracji decyduje, czy zmieścisz się w pierwszych 2000 rejestracji z prawem do bonusu w postaci 100zł do wybranego sklepu.

Co zrobić, aby konto i karta były w tej promocji darmowe?

W promocji możesz otworzyć Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (do 26 roku życia). Jeśli otworzysz Konto Jakie Chcę (to dla wszystkich), to wystarczy, że w każdym miesiącu:

 • wykonasz min. 1 płatność kartą lub BLIK
 • oraz zapewnisz przelew zasilający na min. 500 zł (może być z Twojego konta w innym banku)

W przypadku niespełnienia tego warunku opłata za konto wynosi 6 zł, a za kartę 8 zł.

Jeśli chodzi o Konto Jakie Chcę dla Młodych, to wystarczy jedynie wykonać jedną płatność kartą lub BLIK miesięcznie, aby uniknąć opłat (nie trzeba zapewniać wpływu).

Warunki te pokrywają się z warunkami jakie należy spełnić w promocji, także łatwiej być nie mogło. A jeśli konto będziesz chciał sobie zostawić na dłużej, to warunki utrzymania go bezpłatnego uważam za naprawdę proste i szybkie do spełnienia.

Dokumenty dotyczące promocji: