Ta promocja od Pekao S.A. to prawdziwy unikat. Jeszcze nigdy do tej pory nie można było zdobyć w tym banku aż 400zł, na tak łatwych zasadach. W dodatku pierwsze 50zł dostajesz już za samo założenie konta i rejestrację w programie Bezcenne Chwile!

Warunki są naprawdę banalne – nie chodzi o nic innego jak zapewnienie zwykłego wpływu w wysokości 500 zł (może pochodzić z Twojego konta w innym banku) oraz wykonanie kilkunastu płatności kartą debetową i/lub kartą kredytową. Tylko tyle! Czytaj dalej!

Wystarczy, że otworzysz konto osobiste poprzez tę stronę promocyjną, a następnie wykonasz kroki opisane poniżej. Możesz wziąć udział tylko w promocji konta osobistego i zgarnąć 150zł lub dodatkowo skorzystać z promocji karty kredytowej i zgarnąć łącznie 400zł. Sam decydujesz.

Po odebraniu nagrody nie masz żadnych zobowiązań wobec banku. Będziesz mógł dosłownie w dzień po otrzymaniu bonusu zamknąć zarówno konto, jak i kartę kredytową.

Nasze artykuły trafiają do różnych odbiorców. Być może jesteś wyjadaczem bankowym i od razu zacierasz ręce na tę okazję. Są też tacy, którzy nigdy wcześniej nie korzystali z promocji i dopiero zapoznają się z tym, w jaki sposób one funkcjonują.

Dlatego na początku zawsze chcę powiedzieć kilka słów o tym, jak działają promocje bankowe i dlaczego bankowi opłaca się wydać Ci gwarantowaną nagrodę po spełnieniu warunków promocji.

Dlaczego Bank Pekao rozdaje pieniądze?

Co prawda, moje doświadczenie pokazuje, że promocje bankowe są idealnym zaprzeczeniem stwierdzenia „w życiu nie ma nic za darmo”, jednak łatwo się domyślić, że bank ma swój interes w takim zachęcaniu praktycznie darmowymi nagrodami na start.

I wcale nie chodzi o „mały druczek” i „ukryte haczyki” bo takich tutaj nie ma – ani w regulaminie promocji, ani w tabeli opłat i prowizji.

Myślę, że bankom takie promocje (bo nie tylko Bank Pekao je organizuje) opłacają się przynajmniej z kilku powodów:

 1. Nagrody najczęściej (w tym wypadku też) są tylko dla nowych klientów. Banki chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na dłużej.
   
 2. Zapewne liczą, że skorzystasz później z innych – płatnych już produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście skorzysta np. z kredytu hipotecznego w banku, który już zna z promocji.
   
 3. Przypuszczam, że w niektórych wypadkach będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników. Choć moja praktyka w promocjach pokazuje, że wcale nie jest to często stosowane przez banki.
   
 4. I moim zdaniem najważniejsze: Reklamowanie się w radiu i telewizji potrafi kosztować nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując takie promocje, banki nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie je polecają. Mają w ten sposób napływ klientów nie wydając ani złotówki na reklamę. Część tak zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci nagród i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz radia i telewizji 🙂

Jestem zdania, że to wystarczające argumenty, aby przyznać, że w długim terminie bankom opłaca się organizować takie promocje bankowe i dawać coś za darmo na start. I wcale nie muszą zapisywać nic „drobnym druczkiem”.

Banki chcą zdobyć lojalnych klientów i wiedzą, że ukrywając jakieś opłaty (czego z resztą zakazuje prawo bankowe) tylko zrażą do siebie ludzi. Poza tym, w dzisiejszych czasach, chyba już nikt się na takie „drobne druczki” nie nabiera.

Najbardziej jesteśmy dumni, kiedy dostajemy od czytelników takie informacje:

To dla nas prawdziwa radość, gdy czytelnicy postanawiają nam zaufać, a już nasza w tym głowa, żeby tego nigdy nie żałowali.

Kto może skorzystać z tej okazji?

W promocji konta osobistego może wziąć udział każda osoba pełnoletnia, która w okresie 1.01.2019 r. do 31.03.2021 r., nie była ani przez jeden dzień posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego lub lokaty oszczędnościowej w Pekao S.A.

W promocji karty kredytowej udział może wziąć każda osoba pełnoletnia, która na dzień 1.04.2021 r. nie posiadała żadnej karty kredytowej banku.

100zł na start możesz wziąć, jeśli przed 06.04.2021 nie brałeś udziału w Programie Bezcenne Chwile z użyciem kart wydanych przez Pekao.

Jeśli więc w tym okresie nie posiadałeś wymienionych produktów, to koniecznie czytaj dalej. Posiadanie innych produktów nie wyklucza Cię z promocji i możesz śmiało odebrać całą premię 400 zł jeśli tylko do 31 maja 2021 r otworzysz konto za pośrednictwem tego linka:

Co zrobić, aby konto, karta płatnicza i karta kredytowa były darmowe?

Wiadomo, że korzystając z takiej okazji chcesz zdobyć dodatkowe pieniądze, a nie wydawać je na opłaty bankowe, dlatego dokładnie przejrzałam Tabelę Opłat i Prowizji i przygotowałam wskazówki, co zrobić aby UNIKNĄĆ WSZYSTKICH opłat. Poniżej opiszę warunki Konta Przekorzystnego (jest łatwiejsze w bezpłatnym utrzymaniu).

Jeśli masz mniej niż 26 lat – jesteś szczęściarzem 🙂 konto i karta będą dla Ciebie bezwarunkowo darmowe, więc masz łatwiej.

Unikaj tylko bankomatów innych niż PEKAO i zamiast „kodów sms” ustaw sobie potwierdzenia w aplikacji mobilnej banku.

Jeśli masz 26 lat lub więcej – też jesteś szczęściarzem, ale trochę mniejszym 🙂 W każdym miesiącu musisz wykonać min. 1 płatność kartą i mieć wpływ na konto min. 500zł (może być to przelew z Twojego konta w innym banku). Wtedy karta i konto będą całkowicie bezpłatne.

Unikaj również bankomatów innych niż PEKAO i zamiast „kodów sms” ustaw sobie potwierdzenia w aplikacji mobilnej banku.

Jeśli chodzi o kartę kredytową Mastercard Elastyczną (sugeruję wybrać właśnie ją), to samo wydanie karty kosztuje 15 zł. Niestety tej płatności nie da się pominąć.

Za to jeśli chodzi o opłatę miesięczną, to nie zapłacisz nic, jeśli w danym miesiącu wykonasz przynajmniej 1 płatność na jakąkolwiek kwotę (inaczej 2,99 zł/m-c), a RRSO dla niespłaconego w okresie bezodsetkowym limitu kredytowego w karcie Elastyczna wynosi 9,33%. Jeśli będziesz spłacał wszystko w terminie to 0%.

Opisałam Ci warunki jednej z dostępnych kart kredytowych Mastercard, ponieważ jest najtańsza w utrzymaniu (a nawet jest możliwość nie płacenia za nią, tak jak opisałam), ale w promocji biorą udział wszystkie karty kredytowe Mastercard wydane przez Pekao S.A., więc jeśli bardzo chcesz to możesz wybrać inną.

CZĘŚĆ I:
Co zrobić, aby zdobyć 100 zł bonusu za konto osobiste?

Ten akapit poświęcony jest części promocji dotyczącej założenia konta osobistego, spełnienia warunków oraz odebrania 100 zł bonusu.

KROK #1 – Załóż konto z kartą debetową Mastercard

Promocją objęte są konta promocyjne założone najpóźniej do 31 maja 2021r. na tej specjalnej stronie:

Przekieruje Cię on bezpośrednio na stronę Banku Pekao, dlatego nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo Twoich danych osobowych.

Samo założenie konta jest naprawdę szybkie i przyjemne. Bank opisuje dokładnie każdy krok, więc nie martw się, nawet jeśli nigdy wcześniej nie weryfikowałeś tożsamości na selfie.

polecam wybrać Konto Przekorzystne oraz koniecznie do niego kartę Mastercard Debit FX (to najkorzystniejsza opcja).

Z uwagi na sposób weryfikacji sugerujemy korzystanie z promocji bezpośrednio na telefonie, ale możesz też rozpocząć wniosek na komputerze, wtedy Bank na pewnym etapie poprosi o przejście na urządzenie mobilne.

Oto wideoinstrukcja, która pomoże oswoić Ci się z całym procesem:

Jeśli jednak z jakichś przyczyn nie będziesz w stanie dokończyć rejestracji (np. wyłączy Ci się telefon), to wtedy spokojnie będziesz mógł dokończyć wniosek w oddziale i promocja nadal będzie Cię dotyczyć.

Uwaga! Jeśli otworzysz konto współdzielone, to wtedy każdy z Was będzie musiał wykonać powyższe kroki, a premia i tak zostanie wypłacona osobie, która założyła konto. Lepiej więc na czas promocji mieć konto wyłącznie na siebie.

KROK #2 – Potwierdź tożsamość w banku

Tego kroku nie musisz wykonywać od razu, jednak jest on niezbędny do otrzymania nagrody.

Jeśli założysz konto do końca kwietnia, to czas na złożenie wzoru podpisu i okazanie dokumentu w celu weryfikacji tożsamości w banku masz czas do końca lipca 2021 r.

Jeśli założysz konto w maju, to czas ten masz przedłużony o miesiąc, czyli do końca sierpnia 2021 r.

Bez tego kroku nie zostanie wypłacone premia, dlatego warto wykonać go już na początku, bo z czasem można zapomnieć, a szkoda by było.

KROK #3 – Aktywnie korzystaj z konta

Teraz wystarczy, że w okresie kolejnych trzech pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po otwarciu konta (w każdym z tych miesięcy):

 • zasilisz konto jednorazową kwotą min. 500 zł – Możesz natomiast wykonać przelew z Twojego konta w innym banku i zwrócić je na swoje konto główne zaraz po zaksięgowaniu. Nie liczą się wpłaty we wpłatomacie lub oddziale.
 • wykonasz min. 4 płatności kartą w sklepach stacjonarnych lub internetowych na jakąkolwiek kwotę – bank weźmie pod uwagę płatności kartą oraz płatności zbliżeniowe aplikacją PeoPay wykonane na terenie Polski. Nie będą pod uwagę brane płatności BLIKiem, zwrócone, odrzucone oraz nieautoryzowane.

Pamiętaj, aby nie wykonywać płatności na ostatni dzień miesiąca, bo zazwyczaj potrzebują one minimum jednego dnia na zaksięgowanie. Jeśli kupisz coś 30 kwietnia, to taka płatność zaliczy się już na poczet płatności majowych.

Jeśli konto założysz w kwietniu, to warunki opisane powyżej spełnij w miesiącach: maj, czerwiec oraz lipiec. Dla kont założonych w maju będą to miesiące: czerwiec, lipiec oraz sierpień.

KROK #4 – Odbierz 100 zł bonusu

Najmilszy krok ze wszystkich. Dla kont otwartych w kwietniu nagroda będzie wypłacona najpóźniej do 31 sierpnia 2021 r. Jeśli otworzyłeś konto w maju, to spodziewaj się nagrody nie później niż 30 września 2021 r.

Bonus zostanie po prostu przelany na Twoje nowe konto w Pekao S.A.

CZĘŚĆ II:
Co zrobić, aby zdobyć 200 zł bonusu za kartę kredytową?

Ta część promocji jest skierowana wyłącznie do osób, które założą konto promocyjne w opisanym przez nas czasie (patrz: Część I).

KROK #1 – Podpisz umowę o kartę kredytową

Promocja na kartę kredytową trwa dłużej, bo do 30 września 2021 r. Aby z niej skorzystać, wystarczy że skontaktujesz się z bankiem – w oddziale, telefonicznie lub w bankowości elektronicznej – i wyrazisz chęć wzięcia udziału w tej części promocji i otrzymania karty kredytowej.

W promocji biorą udział jedynie karty kredytowe Mastercard.

KROK #2 – Aktywnie korzystaj z karty kredytowej

W okresie kolejnych trzech pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po zawarciu umowy o kartę kredytową (w każdym z tych miesięcy):

 • wykonaj min. 4 płatności kartą kredytową w sklepach stacjonarnych lub internetowych na jakąkolwiek kwotę – bank nie weźmie pod uwagę zwrotów, zasilenia portfeli elektronicznych (jak Revolut) oraz zakupu biletów w biletomatach.

KROK #3 – Odbierz 200 zł bonusu

Im szybciej założysz konto i spełnisz warunki, tym szybciej otrzymasz bonus. I tak przykładowo:

 • Jeśli założysz kartę w kwietniu 2021r. oraz spełnisz warunki promocji (4 płatności) w maju, czerwcu i lipcu, to bonus zostanie Ci wypłacony najpóźniej do końca sierpnia 2021 r.
 • Jeśli założysz kartę w czerwcu 2021r. oraz spełnisz warunki promocji w lipcu, sierpniu i wrześniu, to bonus zostanie Ci wypłacony najpóźniej do końca października 2021 r.
 • Jeśli założysz kartę w sierpniu 2021r. oraz spełnisz warunki promocji we wrześniu, październiku i listopadzie, to bonus zostanie Ci wypłacony najpóźniej do końca grudnia 2021 r.

CZĘŚĆ III:
Co zrobić, aby zdobyć 100 zł w programie Bezcenne Chwile?

W sumie możesz zyskać 6800 punktów odpowiadającym nagrodom o wartości 100 zł. Nagroda jest podzielona na dwie części: 3400 punktów za rejestrację karty płatniczej z konta osobistego i 3400 punktów za rejestrację karty kredytowej.

Takich pakietów jest dostępnych w ramach promocji 30 000. Organizator będzie informował na 7 dni przed szacowanym wyczerpaniem puli na stronie www.pekao.com.pl/bezcennechwile

KROK #1 – (wart 50 zł) Zarejestruj swoją kartę w Programie Bezcenne Chwile

Najpóźniej do 30.06.2021 r zarejestruj kartę płatniczą, którą otrzymałeś do promocyjnego konta Pekao S.A. na stronie www.bezcennechwile.pl lub poprzez bankowość internetową Pekao24. A następnie w ciągu 30 dni od dnia rejestracji:

 • dokonaj 4 płatności kartą (wirtualną lub plastikową) na dowolną kwotę – w regulaminie wykluczone są niektóre płatności, jak na przykład opłata za gry losowe, dlatego sugerujemy po prostu wykonać zakup w sklepie spożywczym lub np. na Allegro. Nie liczą się płatności BLIK.

Punkty powitalne otrzymasz do 30 dni licząc od dnia spełnienia powyższych warunków. Punkty są ważne przez 6 miesięcy od dnia zasilenia i możesz wymienić je na nagrody z katalogu o równowartości 50zł.

KROK #2 – (wart 50 zł) Zarejestruj swoją kartę kredytową w Programie Bezcenne Chwile

Najpóźniej do 31.07.2021 r zarejestruj kartę kredytową, którą otworzyłeś w ramach promocji (zwróć uwagę na to, że promocja na punkty trwa krócej niż promocja na kartę kredytową). Możesz to zrobić na stronie www.bezcennechwile.pl lub poprzez bankowość internetową Pekao24. A następnie w ciągu 30 dni od dnia rejestracji:

 • dokonaj 4 płatności kartą na dowolną kwotę – na tych samych warunkach, co przy karcie debetowej – najlepiej wykonaj po prostu płatności w sklepie lub na Allegro i pamiętaj, że nie liczą się płatności BLIK.

Punkty dodatkowe otrzymasz do 30 dni licząc od dnia spełnienia powyższych warunków. Punkty są ważne przez 6 miesięcy od dnia zasilenia i możesz wymienić je na nagrody z katalogu o równowartości 50zł.

Pomocny PDF

Warunków nie ma dużo i są proste, jednak doskonale zdajemy sobie sprawę, że pomocnych wskazówek nigdy za wiele, dlatego w Twoje ręce składamy PDF-a, który pomógł już wielu naszym czytelnikom 🙂

Dodatkowe ułatwienie:

Pobierz również ściągawkę w PDF z listą kroków do odhaczenia. Dzięki niej nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe związanym z tą promocją. Najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Wydrukuj go sobie w widocznym miejscu i systematycznie zakreślaj to, co już zostało zrobione. Zobaczysz, jaką satysfakcję poczujesz przy zakreśleniu punktu o odbiorze premii.

Gwarantujemy, że to prawda!

Nasze podejście jest proste. Piszemy prawdę i robimy to rzetelnie. Czujemy się odpowiedzialni za informacje, które wypuszczamy, dlatego każdy artykuł jest tworzony przez dwie osoby z naszego zespołu – jedna pisze, a druga sprawdza jego zgodność z regulaminem promocji.

Przeczytaj cały tekst i porównaj go z regulaminem. Jesteśmy tak pewni swego, że jeśli wypatrzysz jakąś niezgodność to przelejemy Ci na konto 50zł. Wystarczy, że napiszesz na pytania@banklovers.pl.

Dwa słowa podsumowania

Myślę, że niewiele trzeba tutaj dodawać. Tak łatwe warunki i tak duża suma do zdobycia to w przypadku banku Pekao S.A. całkowita rzadkość. Wszystko jest teraz zdecydowanie łatwiejsze niż w poprzedniej edycji. 150zł za konto osobiste i dodatkowe 250zł za kilka płatności kartą kredytową to dobra okazja.

POLECAM!

Dokumenty dotyczące promocji: