Które promocje są aktualnie warte skorzystania? Oto moje 3 rekomendacje

Już nie musisz przebijać się przez dziesiątki ofert bankowych i porównywać ich, aby znaleźć dla siebie coś korzystnego.

Od 2015r. śledzę rynek promocji bankowych, a z tych najlepszych sam regularnie korzystam. Doskonale wiem, które oferty są godne uwagi, a na które można machnąć ręką. Na tej stronie przygotowałem dla Ciebie 3 rekomendacje.

To taka „droga na skróty” do najkorzystniejszych promocji bankowych. Wystarczy, że wybierzesz jedną z poniższych propozycji i możesz mieć pewność, że wybrałeś dobrze.

Listę rekomendacji aktualizuję 3 razy w tygodniu, więc zawsze znajdziesz tu najlepsze kąski. W swojej analizie biorę pod uwagę wysokość bonusu, ilość i łatwość warunków do wykonania oraz szybkość otrzymania premii. Sprawdzam, jak poszczególne oferty wypadają na tle konkurencji i wybieram te, które są moim zdaniem najlepsze.

Wybierz jedną z moich rekomendacji:

Weź 250 zł od Pekao S.A. na banalnie łatwych warunkach (pierwsze 100zł za samo otwarcie konta)

Nazwa promocji: „Przekorzystnie z kartą Visa”
Nazwa promocji: „Przekorzystnie z kartą Visa”

[Promocja trwa od 16.03.2023r. do 15.05.2023r.] W tej promocji będziesz mógł otrzymać 200zł przelewem oraz 50zł do wydania w sklepie Żabka. Wystarczy założyć konto i zrobić dosłownie 15 płatności kartą! Ta oferta promuje kartę Visa, więc pamiętaj, aby koniecznie przy zakładaniu konta wybrać właśnie tę kartę. Co więcej: pierwsze 50 zł oraz 50zł do Żabki otrzymasz już za samo założenie konta!

Dostaniesz 580zł od Santandera za założenie konta osobistego z kartą Mastercard [wykonaj kilka prostych aktywności]

Nazwa promocji: „Moc nagród z nowym kontem”
Nazwa promocji: „Moc nagród z nowym kontem”

[Trwa od 01.03.2023r. do 31.03.2023r.] W marcowej edycji promocji od banku Santander będzie do zgarnięcia: 300zł przelewem za aktywności na koncie we wskazanych miesiącach, 100zł w postaci vouchera do Biedronki, 8000 punktów wartych 100zł w Bezcennych Chwilach i 80zł za skorzystanie z programu poleceń. Razem aż 580zł!

HIT od VeloBanku: dostaniesz łatwe 750 zł tylko za to, że zapłacisz ich kartą

Nazwa promocji: „Witaj w VeloBanku – edycja 1/2022”
Nazwa promocji: „Witaj w VeloBanku – edycja 1/2022”

Jak tylko zobaczyłem tę promocję to aż podskoczyłem przed komputerem! Czym prędzej usiadłem do analizowania regulaminu w poszukiwaniu haczyków – i nie ma żadnych! To okazja naprawdę warta uwagi.