Które promocje są aktualnie warte skorzystania? Oto moje 3 rekomendacje

Już nie musisz przebijać się przez dziesiątki ofert bankowych i porównywać ich, aby znaleźć dla siebie coś korzystnego.

Od 2015r. śledzę rynek promocji bankowych, a z tych najlepszych sam regularnie korzystam. Doskonale wiem, które oferty są godne uwagi, a na które można machnąć ręką. Na tej stronie przygotowałem dla Ciebie 3 rekomendacje.

To taka „droga na skróty” do najkorzystniejszych promocji bankowych. Wystarczy, że wybierzesz jedną z poniższych propozycji i możesz mieć pewność, że wybrałeś dobrze.

Listę rekomendacji aktualizuję 3 razy w tygodniu, więc zawsze znajdziesz tu najlepsze kąski. W swojej analizie biorę pod uwagę wysokość bonusu, ilość i łatwość warunków do wykonania oraz szybkość otrzymania premii. Sprawdzam, jak poszczególne oferty wypadają na tle konkurencji i wybieram te, które są moim zdaniem najlepsze.

Wybierz jedną z moich rekomendacji:

Aż 600zł od Santandera za założenie konta i wykonanie tych aktywności

Nazwa promocji: „Zyskaj 300 zł z kontem”
Nazwa promocji: „Zyskaj 300 zł z kontem”

[Trwa od 01.10.2023r. do 31.10.2023r.] Santander łączy siły z kartą Mastercard w wyniku czego będziesz mógł wziąć udział w promocji, gdzie do zgarnięcia będzie w sumie aż 600zł! To najwyższa kwota od kilku ostatnich edycji, więc naprawdę warto się pokusić. Tym bardziej, że warunki promocji są naprawdę przyjazne, a dla osób poniżej 26 roku życia wręcz dziecinnie proste.

Okrągłe 500 zł od Citi Handlowy za aktywności na ich bezpłatnym koncie osobistym

Nazwa promocji: „CitiKonto – Zyskuj więcej”
Nazwa promocji: „CitiKonto – Zyskuj więcej”

[Trwa od 01.09.2023 do 14.11.2023] W tej edycji promocji Citi Handlowy do wzięcia jest aż 500zł. Dodatkowym plusem jest, że konto jest całkowicie i bezwarunkowo bezpłatne, więc nie musisz się martwić żadnymi opłatami. Po prostu zakładasz konto za 0 zł i możesz dodatkowo zyskać 500 zł.

Odbierz 500zł od Santandera za założenie konta i przejście tych 3 kroków

Nazwa promocji: „Konto z bonusem do 400 zł – edycja II”
Nazwa promocji: „Konto z bonusem do 400 zł – edycja II”

[Trwa od 01.09.2023r. do 30.09.2023r.] Wrześniowa edycja kultowej promocji oferuje okrągłe 500 zł za to, że założysz sobie promocyjne konto w Santanderze i wykonasz na nim kilka prostych czynności opisanych w tym artykule.