Które promocje są aktualnie warte skorzystania? Oto moje 3 rekomendacje

Już nie musisz przebijać się przez dziesiątki ofert bankowych i porównywać ich, aby znaleźć dla siebie coś korzystnego.

Od 2015r. śledzę rynek promocji bankowych, a z tych najlepszych sam regularnie korzystam. Doskonale wiem, które oferty są godne uwagi, a na które można machnąć ręką. Na tej stronie przygotowałem dla Ciebie 3 rekomendacje.

To taka „droga na skróty” do najkorzystniejszych promocji bankowych. Wystarczy, że wybierzesz jedną z poniższych propozycji i możesz mieć pewność, że wybrałeś dobrze.

Listę rekomendacji aktualizuję 3 razy w tygodniu, więc zawsze znajdziesz tu najlepsze kąski. W swojej analizie biorę pod uwagę wysokość bonusu, ilość i łatwość warunków do wykonania oraz szybkość otrzymania premii. Sprawdzam, jak poszczególne oferty wypadają na tle konkurencji i wybieram te, które są moim zdaniem najlepsze.

Wybierz jedną z moich rekomendacji:

Promocja roku od VeloBanku: Łatwe 600 zł tylko za to, że zapłacisz ich kartą

Nazwa promocji: „Witaj w VeloBanku – edycja 1/2022”
Nazwa promocji: „Witaj w VeloBanku – edycja 1/2022”

Jak tylko zobaczyłem tę promocję to aż podskoczyłem przed komputerem! Czym prędzej usiadłem do analizowania regulaminu w poszukiwaniu haczyków – i nie ma żadnych! To okazja naprawdę warta uwagi.

Weź 200 zł od banku Pekao S.A. za założenie konta osobistego i 15 płatności kartą [+8% na koncie oszczędnościowym]

Nazwa promocji: „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł – edycja VI”
Nazwa promocji: „Otwórz Konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł – edycja VI”

[Promocja trwa od 1.12.2022r. do 9.01.2023r.] Liczyliśmy na przedłużenie tej promocji, która cieszy się dużą popularnością i nie zawiedliśmy się – oto szósta edycja kultowej już promocji, w której dosłownie za 15 płatności kartą możesz otrzymać 200 zł. Co więcej: pierwsze 50 zł otrzymasz już za samo założenie konta!

W grudniu otrzymasz nawet 480zł za otwarcie konta osobistego w Banku Santander [i 100zł na każde dziecko]

Nazwa promocji: „Twoje konto z premią 300zł – edycja III”
Nazwa promocji: „Twoje konto z premią 300zł – edycja III”

[Trwa od 01.12.2022r. do 31.12.2022r.] Przedstawiamy Wam kolejną edycję promocji od Banku Santander znaną chyba już wszystkim wyjadaczom promocji bankowych! Możesz zgarnąć aż 480zł. Pierwsze 300zł dostaniesz przelewem na konto, a kolejne 180zł to będą vouchery na zakupy np. w Biedronce.