Początek roku przynosi nowe promocje bankowe, a w Citi Handlowych nawet takie z wyższym bonusem o 200zł względem poprzedniej edycji!

Dodatkowym plusem jest, że konto jest całkowicie i bezwarunkowo bezpłatne, więc nie musisz się martwić żadnymi opłatami. Po prostu zakładasz konto za 0 zł i możesz dodatkowo zyskać 500 zł.

Aktualizacja: Od dnia 15.02.2023r. promocję banku Citi Handlowy. można połączyć z programem Bezcenne Chwile i łącznie zdobyć aż 500zł, zamiast początkowych 400zł. Co więcej – dodatkowa stówka należy się również osobom, które założyły konto przed 15.02.2023r. i nie rejestrowały wcześniej karty Citibanku w Bezcennych Chwilach. Wszystkie szczegóły zamieszczam poniżej w tym artykule pod nagłówkiem „DODATKOWY BONUS”

Kto może skorzystać z tej promocji?

Promocja trwa do 10 marca 2023 roku, do godz. 23:59 lub do wyczerpania limitu 3000 kont. Jeśli strona rejestracji wciąż działa – to znaczy, że promocja jest aktywna:

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, a od 31 grudnia 2020 roku nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku, to możesz wziąć udział w tej promocji. 

Teoretycznie regulamin nie każe zakładać konta z kartą, niemniej jest ona całkowicie bezpłatna, więc polecam założyć konto z kartą. 

A oto co należy zrobić, aby zgarnąć wszystkie bonusy:

Nagroda #1 – 20 zł za „bycie w kontakcie”

Aby otrzymać tę część nagrody, należy podczas wypełniania formularza na  tej specjalnej stronie wyrazić zgody na przekazywanie informacji handlowych:

  • poprzez system bankowości elektronicznej,
  • sms,
  • e-mail,
  • powiadomienia w aplikacjach
  • oraz telefonicznie.

Jeśli zależy Ci na spokoju, to po prostu możesz pominąć zgody rezygnując z tego pierwszego bonusu, choć moje doświadczenie pokazuje, że banki wcale nie są jakoś szczególnie uciążliwe, jeśli chodzi o ilość telefonów z ofertami. Częściej to jest jakiś sms, który łatwo zignorować.

Dodatkowo warto wspomnieć, że ww. zgody musisz utrzymać jedynie do końca miesiąca, w którym otwarłeś konto. Pierwszego dnia następnego miesiąca możesz je od razu wycofać.

Doszły nas słuchy, że założenie konta na selfie jest bardzo problemowe. Zresztą nawet nasze doświadczenie pokazuje, że niestety ten sposób nie jest na tyle dopracowany, by działał poprawie. Aby uniknąć frustracji związanej z ciągłym odrzucaniem zdjęć, sugerujemy założenie konta z udziałem kuriera. Ten sposób jest naprawdę szybki i niezawodny.

Po wykonaniu tych kroków, pieniądze zostaną Ci przesłane na konto najpóźniej do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym otworzyłeś konto.

Nagroda #2 – 130 zł za aktywność

Do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

  • wykonaj min. 3 transakcji BLIK na łączną kwotę 300zł – mogą to być płatności w sklepach lub internecie. Zaliczane są również przelewy na telefon BLIK, więc najłatwiej będzie przesłać pieniądze do kogoś znajomego, kto korzysta z tej funkcji. 

Bonus zostanie Ci przelany najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto.

Nagroda #3 – 120 zł za wynagrodzenie lub transakcje walutowe

Do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

  • zapewnij wpływ tytułem wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł

LUB

  • wykonaj za pośrednictwem modułu Citi Kantor (w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilnej Banku) zlecenia walutowe na łączną kwotę 2 000 PLN lub jej równowartość w innej walucie

Jako wynagrodzenie bank rozumie: wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę, kontraktów, umów o dzieło, emerytury, renty, stypendium oraz świadczenia z programu 500 plus i podobnych. Liczy się łączna wartość wszystkich wpływów. Regulamin mówi również o tym, że nie może to być przelew z konta indywidualnego w Citibanku ani z Twojego konta w innym banku.

Jeśli nie chcesz zmieniać u pracodawcy numeru konta to skorzystaj z wyklikania w panelu bankowości internetowej opcji przewalutowania – tak jak jeden z naszych czytelników.

Oczywiście należy pamiętać, by całość transakcji po przewalutowaniach i prowizji wynosiła równowartość min. 2000 zł obrotu. Najlepiej wymienić trochę ponad 1000zł (np. 1100zł), aby mieć pewność, że na pewno przekroczymy to wymagane 2000zł.

Warto też, aby po przewalutowaniach dodać te dwie transakcje do siebie i sprawdzić, czy na 100% osiągnęliście wymagany limit.

Jeśli wolisz dokładną instrukcję krok, po kroku w jaki sposób wykonać przewalutowanie, to opisujemy to w tym artykule:

Tym sposobem, uwiniesz się z tym krokiem w kilka minut, a 120zł premii z nawiązką pokryje ewentualne koszty.

Tylko pamiętaj o jednej ważnej zasadzie: wymieniaj waluty w tygodniu, a nie w weekend, ponieważ spread się różni diametralnie. W tygodniu przewalutowanie będzie kosztować Cię kilka złotych, a w weekend zje Ci większość premii, bo zabierze nawet 80 złotych.

Bonus za ten krok zostanie Ci przelany najpóźniej do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto.

Nagroda #4 – 140 zł za sumienność

Jeśli spełnisz wszystkie warunki dla nagród #2 i #3 to bank przeleje Ci dodatkowo jeszcze 140 zł. To taka nagroda dla najwytrwalszych uczestników promocji 🙂

Ten bonus otrzymasz wraz z poprzednią premią do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto.

Podpowiedź: W przeciwieństwie do innych promocji, tutaj bank nie wyznacza konkretnego miesiąca, w którym należy wykonać aktywność. Regulamin mówi np. „do końca trzeciego miesiąca” – a to oznacza, że wszystkie warunki, wszystkich nagród, możesz zrobić od razu w pierwszym tygodniu po otwarciu konta i nie zawracać sobie nimi głowy w kolejnych miesiącach.

DODATKOWY BONUS – Zgarnij 8000 punktów wymienialnych na voucher 100zł w Bezcennych Chwilach

Uwaga! Promocja „Punkty na start” dotyczy wielu banków (Velo Bank, Pekao, Alior Bank, Santander, Citi Handlowy), ale oficjalnie punkty promocyjne możesz zgarnąć tylko za jedną wybraną kartę, na której spełnisz warunki promocji.

Otrzymaliśmy jednak informację od jednego z naszych czytelników, że już dostał punkty za wszystkie banki. Musimy trzymać się oficjalnej wersji i nie możemy dać gwarancji, że uda się zgarnąć bonusy z wielu banków, ale praktyka mówi, że jest to możliwe 🙂

W tej części promocji udział może wziąć każdy, kto wcześniej nie zarejestrował karty Citi Handlowy w programie Bezcenne Chwile.

Jeśli już masz konto w Bezcennych Chwilach zarejestrowane dla innej karty z innego banku, to po prostu zarejestruj nową, dodatkową kartę.

Jeśli nie miałeś wcześniej konta, to załóż je wraz rejestracją karty Citibanku – tutaj na stronie Bezcenne Chwile. Wykonaj ten krok nie później niż do 17.05.2023. Następnie w terminie 30 dni kalendarzowych od dnia rejestracji dokonaj płatności kartą na kwotę minimum 100zł.

Mastercard wykluczył sporo typów transakcji, które nie będą brane pod uwagę (m.in. apteki i drogerie, zakłady bukmacherskie, doładowanie portfeli elektronicznych, hurtownie napojów alkoholowych, bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki), dlatego zalecamy wykonanie zwykłych zakupów w sklepie spożywczym lub na przykład zakupy na Allegro.

8000 punktów w programie Bezcenne Chwile zostanie Ci przyznana najpóźniej do 30 dni roboczych od spełnienia warunków. Od momentu ich przyznania masz 3 miesiące, aby wymienić je na wybraną nagrodę (np. voucher do ulubionego sklepu o wartości 100zł).

Pula nagród wynosi 78 333. Wydaje się dużo, ale promocje Bezcennych Chwil cieszą się naprawdę dużą popularnością więc warto się pospieszyć.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: