💰Aktualizacja 18.07.24 r.: Popularna w tym miesiącu promocja Santandera dobiega końca. Skorzystaj teraz, aby zagwarantować sobie PEŁNY BONUS 800zł 🔥 Ważne tylko do 31.07.24 r.

Łącznie dostaniesz 800zł lub 950 zł, jeśli jesteś rodzicem. Oto szczegółowa rozpiska:

 • 100 zł za samo założenie konta (ważne: tylko z naszego linka w tym artykule!),
 • 100 zł za wpisanie kodu poleceń (podam jakiego) i płatności kartą,
 • 600 zł w promocji podstawowej,
 • 150 zł (opcjonalne), jeśli założysz konto dziecku w wieku 7-17 lat.

Co oznacza, że u nas masz 100 zł więcej? To proste. Bonus w standardowej promocji jest o 100 zł mniejszy. Dzięki naszej długiej współpracy z bankiem Santander czytelnicy bankovers.pl dostają więcej pięniędzy. Jak zdobyć 100 zł więcej? Wystarczy skorzystać z linka na tej stronie.

Ta wyjątkowa promocja ważna jest tylko do 31.07 lub do wyczerpania specjalnej puli wniosków (na tej stronie zobaczysz, czy promocja jest dalej dostępna). Po tym czasie wróci zwykła oferta z gorszą stawką.

Linki przekierują Cię do promocji opisywanej na tej stronie

Jesteś tutaj nowy? Zobacz jak to działa:

Zanim jednak przejdę do dalszych konkretów – jeśli jesteś nowy w naszej społeczności, polecam Ci rozwinąć dwa poniższe wątki. Pomogą Ci oswoić się z ogólną ideą promocji bankowych:

Dlaczego Bank Santander rozdaje pieniądze?

ROZWIŃ

Dlaczego Bank Santander rozdaje pieniądze?

Co prawda, moje doświadczenie pokazuje, że promocje bankowe są idealnym zaprzeczeniem stwierdzenia „w życiu nie ma nic za darmo”, jednak łatwo się domyślić, że bank ma swój interes w takim zachęcaniu praktycznie darmowymi nagrodami na start.

I wcale nie chodzi o „mały druczek” i „ukryte haczyki” bo takich tutaj nie ma – ani w regulaminie promocji, ani w tabeli opłat i prowizji.

Myślę, że bankom takie promocje (bo nie tylko Bank Santander je organizuje) opłacają się przynajmniej z kilku powodów:

 1. Nagrody najczęściej (w tym wypadku też) są tylko dla nowych klientów. Banki chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na dłużej.
   
 2. Zapewne liczą, że skorzystasz później z innych – płatnych już produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście skorzysta np. z kredytu hipotecznego w banku, który już zna z promocji.
   
 3. Przypuszczam, że w niektórych wypadkach będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników. Choć moja praktyka w promocjach pokazuje, że wcale nie jest to często stosowane przez banki.
   
 4. I moim zdaniem najważniejsze: Reklamowanie się w radiu i telewizji potrafi kosztować nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując takie promocje, banki nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie je polecają. Mają w ten sposób napływ klientów nie wydając ani złotówki na reklamę. Część tak zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci nagród i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz radia i telewizji 🙂

Jestem zdania, że to wystarczające argumenty, aby przyznać, że w długim terminie bankom opłaca się organizować takie promocje bankowe i dawać coś za darmo na start. I wcale nie muszą zapisywać nic „drobnym druczkiem”.

Banki chcą zdobyć lojalnych klientów i wiedzą, że ukrywając jakieś opłaty (czego z resztą zakazuje prawo bankowe) tylko zrażą do siebie ludzi. Poza tym, w dzisiejszych czasach, chyba już nikt się na takie „drobne druczki” nie nabiera.

Czy to naprawdę działa?

ROZWIŃ

Czytelnicy, którzy skorzystali z poprzednich edycji tej promocji, już otrzymali swoje premie:

My w zespole też braliśmy udział w promocjach Santandera i otrzymaliśmy obiecane premie. Mamy więc osobistą pewność, że w promocjach Santandera jest wszystko uczciwe. Poniżej jeden ze screenów jako dowód:

Kto może skorzystać z tej okazji?

W obecnej promocji, bank postanowił skrócić okres wykluczenia, który dotychczas liczył się początku stycznia 2021. W aktualnej promocji, mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, które są nowym lub powracającym klientem, który po 1 stycznia 2022 roku nie posiadał ani nie współposiadał konta osobistego w Santanderze.

Jeśli spełniasz ten warunek, to możesz działać dalej:

Najpierw załóż konto z kartą i wyraź odpowiednie zgody

Pierwsze kroki, jakie powinieneś wykonać na drodze do zdobycia wspomnianego bonusu są takie:

Konto możesz otworzyć klasycznie poprzez podpisanie dokumentów przy kurierze albo metodą „na selfie”, w której bank potwierdzi Twoją tożsamość na podstawie zdjęć dokumentu i twarzy (wtedy konto będzie otwarte szybciej).

Aby załapać się na dodatkową stówkę za nasz link, czas na wysłanie wniosku o konto masz do 31.07.2024r., a ostateczne podpisanie umowy powinno nastąpić do 10 sierpnia.

Pamiętaj, że konto, karta płatnicza i zgody udzielone przy zakładaniu konta muszą być aktywne aż do odebrania ostatniej nagrody.

Pierwszy raz zakładasz konto metodą „na selfie”? Rozwiń po podpowiedzi:

ROZWIŃ

Podpowiedź: Konto metodą „na selfie” najlepiej zakładać przy świetle dziennym. Możesz stanąć przy oknie, aby twarz była lepiej oświetlona.

Jeśli zakładasz konto po zmroku, polecam zapalić mocne światło, które nie będzie rzucało cienia na twarz czy dowód osobisty. Często, dobrze sprawdza się w tym celu światło w łazience.

Pamiętaj, aby podczas robienia zdjęcia, nie było innych ludzi i luster za Twoimi plecami – w przeciwnym wypadku weryfikacja zostanie automatycznie odrzucona.

Podpowiedź: Jeśli będziesz miał problemy z weryfikacją na selfie, złóż wniosek ponownie i wybierz opcję kuriera – wtedy też dostaniesz pełny bonus.

Wspomniana na początku premia 500zł (lub 800zł dla chętnych) podzielona jest na kilka części w następujący sposób:

BONUS #1 – 100zł za założenie konta z linka na tej stronie

W tym względzie chyba mamy jasność 🙂 Wszystkie linki w tym artykule dają prawo do dodatkowej premii 100zł. Zakładasz konto zgodnie z instrukcją z powyższego akapitu (dla zdobycia tej premii konieczne są wymienione tam zgody) i dostajesz pierwszą stówkę.

Bonus otrzymasz do 31.08.2024r. SMSem (lub w bankowości internetowej) w postaci kodu do serwisu Pluxee, który wymienisz na voucher 100zł do wybranego przez siebie sklepu (np. do Allegro, RTV Euro AGD czy Biedronki).

BONUS #2 – 100zł za wpisanie kodu poleceń i płatności kartą

W tym kroku, należy maksymalnie do 30 dni od otwarcia konta:

Tam podaj poprawny kod polecającego. Będzie mi bardzo miło jeśli wpiszesz nasz kod polecający:

4R6AH4

A następnie:

💰 Za te działania otrzymasz voucher o wartości 100zł do wybranego sklepu np. do Biedronki. Nagroda ta będzie dostępna w zakładce program poleceń w czasie 5 dni roboczych od dnia spełnienia powyższych warunków i należy odebrać ją w czasie 30 dni od jej udostępnienia, później przepadnie.

BONUS #3 – Dostaniesz 300zł za aktywności w tych 4 miesiącach

Kolejne 300zł zdobędziesz, jeśli w sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie (w każdym z tych miesięcy) wykonasz następujące aktywności:

💰 Po wykonaniu tych aktywności otrzymasz 150zł najpóźniej do końca października. Drugie 150zł otrzymasz najpóźniej do końca grudnia.

Podpowiedź: Jeśli chcesz od razu spełnić warunki otrzymania BONUSU #2, w wysokości 100zł w voucherze za udział w programie poleceń, to w pierwszym miesiącu wykonaj te płatności kartą, nie BLIKiem.

BONUS #4 (dla chętnych) – Dostaniesz 300zł za wpływ wynagrodzenia

Aby zgarnąć tę dodatkową część bonusu, należy w grudniu 2024r. i styczniu 2025r. (w każdym z tych miesięcy):

Można to zrobić bardzo prosto, a właściwie Santander zrobi to za Ciebie 😉 Po założeniu konta, wejdź na chat i poproś o przeniesienie wynagrodzenia lub wypełnij prosty formularz w zakładce 'Twoje sprawy’. Bank prześle formularz do pracodawcy. To wszystko!

Wtedy 300zł otrzymasz na konto w Santanderze najpóźniej do końca lutego 2025r.

Podpowiedź: Najłatwiej spełnią ten warunek osoby posiadające własną jdg – wtedy wystarczy przelew zasilający z własnego konta firmowego na konto w Santanderze, mający w tytule wpisane słowo „wynagrodzenie”.

BONUS #5 (dla chętnych) – 150zł za każde dziecko w wieku 7-17 lat, któremu założysz konto

Rozwiń, jeśli masz dziecko i chcesz powiększyć swój bonus:

ROZWIŃ

O ten bonus możesz się starać, jeśli masz dziecko w wieku 7-17 lat, które posiada dowód osobisty lub paszport. Co ważne – w przypadku tego bonusu okres przystąpienia jest krótszy niż głównej promocji bo można zrobić to tylko do 21 lipca 2024r. na tej dodatkowej stronie: https://www.santander.pl/kieszonkowe150

A oto co należy wykonać, aby premia wpadła w Twoje ręce:

Po wykonaniu tych aktywności 150zł wpłynie na konto dziecka otwarte w promocji do końca września 2024r. Możesz otworzyć konto dla więcej niż jednego dziecka.

Jak widzisz promocja jest naprawdę prosta i to od Ciebie zależy, czy chcesz dostać z niej 500, 800 czy 950 zł. Wybierz stawkę i spełnij tylko te warunki, które chcesz (i które wystarczą do otrzymania wybranej premii).

Pamiętaj, że po kliknięciu w linki trafisz na oficjalną stronę Santandera i dokładnie tę samą promocję, którą tu opisujemy.

Jak nie płacić za konto i za kartę?

Jeśli masz mniej niż 26 lat, to w Santanderze konto masz bezwarunkowo bezpłatne, a warunkiem bezpłatności karty jest wykonanie min. 1 płatności kartą lub BLIK (inaczej 9zł za kartę).

Osoby starsze, aby ominąć wszystkie opłaty w Banku Santander, muszą w każdym miesiącu wykonać płatności kartą lub BLIK na min. 300zł miesięcznie (inaczej zapłacą 6zł za konto i 9zł za kartę).

Dodatkowa korzyść: Przelewy natychmiastowe w Santander są za 0 zł. W innych bankach z reguły +5 zł za przelew. Przelew natychmiastowy oznacza, że Twoje środki do innego banku dotrą często po minucie 🔥 Konto polecane w tym wpisie zawiera nieograniczony pakiet przelewów natychmiastowych.

Dokumenty dotyczące promocji: