Tego jeszcze nie było! Wysokość bonusu w nowej promocji Citi wbił mnie w ziemię. Oczywiście zdarza się, że banki podwyższają kwoty bonusu, ale rzadko jest to aż tak duża różnica, jak tutaj.

Aktualizacja 29.08.2022: Bank szaleje w najlepsze! Teraz do tego największego bonusu Bezcenne Chwile dorzucają 150 zł w punktach, które wymienisz na atrakcyjne bony! Razem w tej edycji możesz zgarnąć aż 650 zł!

Dotychczas bank ten dawał 270zł za spełnienie dokładnie tych samych warunków, co w obecnej promocji. Różnica jest taka, że dziś bank za to da Ci aż 450zł. A dodatkowo dostaniesz z Bezcennych Chwil 200zł w punktach.

Wiem, że inflacja z cenami zrobiła swoje, ale jednak myślę, że taka podwyżka bonusu będzie dla każdego zdecydowanie odczuwalna.

To najwyższy bonus w gotówce oferowany dotychczas przez Citi. Warto się pośpieszyć, bo takich kont promocyjnych jest tylko 3000.

A tak serio serio – wszystkie warunki tej promocji jesteś w stanie wykonać w 5 minut i ani sekundy dłużej. To jedna z najłatwiejszych promocji, które ostatnio opisuję.

Jakby tego było mało, konto jest całkowicie i bezwarunkowo bezpłatne, więc nie musisz się martwić żadnymi opłatami. Po prostu zakładasz konto za 0 zł i możesz dodatkowo zyskać 660 zł w gotówce.

Kto może skorzystać z tej promocji?

Promocja trwa do 30 września 2022 roku, do godz. 23:59 lub do wyczerpania limitu 3000 kont. Jeśli strona rejestracji wciąż działa – to znaczy, że promocja jest aktywna:

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, a od 31 grudnia 2020 roku nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku, to możesz wziąć udział w tej promocji. 

Teoretycznie regulamin nie każe zakładać konta z kartą, niemniej jest ona całkowicie bezpłatna i będzie potrzebna podczas spełniania warunków promocji. 

Koniecznie wybierz kartę Mastercard, ponieważ tylko wtedy będziesz mógł skorzystać z wszystkich promocji, wraz z programem lojalnościowym karty Mastercard Bezcenne Chwile.

A oto co należy zrobić, aby zgarnąć wszystkie bonusy:

Nagroda #1 – 50 zł za „bycie w kontakcie”

Aby otrzymać tę część nagrody, należy podczas wypełniania formularza na  tej specjalnej stronie wyrazić zgody na przekazywanie informacji handlowych poprzez: system bankowości elektronicznej, sms, e-mail, powiadomienia w aplikacjach oraz telefonicznie.

Jeśli zależy Ci na spokoju, to po prostu możesz pominąć zgody rezygnując z tego pierwszego bonusu, choć moje doświadczenie pokazuje, że banki wcale nie są jakoś szczególnie uciążliwe, jeśli chodzi o ilość telefonów z ofertami.

Po wykonaniu tych kroków, pieniądze zostaną Ci przesłane na konto najpóźniej do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym otworzyłeś konto.

Nagroda #2 – 150 zł za aktywność

Do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

 • wykonaj min. 3 transakcji BLIK na łączną kwotę 300zł – mogą to być płatności w sklepach lub internecie. Zaliczane są również przelewy na telefon BLIK, więc najłatwiej będzie przesłać pieniądze do kogoś znajomego, kto korzysta z tej funkcji. 

Bonus zostanie Ci przelany najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto.

Nagroda #3 – 150 zł za wynagrodzenie lub transakcje walutowe

Do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

 • zapewnij wpływ tytułem wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł

LUB

 • wykonaj za pośrednictwem modułu Citi Kantor (w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilnej Banku) zlecenia walutowe na łączną kwotę 2 000 PLN lub jej równowartość w innej walucie

Jako wynagrodzenie bank rozumie: wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę, kontraktów, umów o dzieło, emerytury, renty, stypendium oraz świadczenia z programu 500 plus i podobnych. Liczy się łączna wartość wszystkich wpływów. Regulamin mówi również o tym, że nie może to być przelew z konta indywidualnego w Citibanku ani z Twojego konta w innym banku.

Jeśli nie chcesz zmieniać u pracodawcy numeru konta to skorzystaj z wyklikania w panelu bankowości internetowej opcji przewalutowania – tak jak jeden z naszych czytelników.

Oczywiście należy pamiętać, by całość transakcji po przewalutowaniach i prowizji wynosiła równowartość min. 2000 zł obrotu. Najlepiej wymienić trochę ponad 1000zł (np. 1100zł), aby mieć pewność, że na pewno przekroczymy to wymagane 2000zł.

Warto też, aby po przewalutowaniach dodać te dwie transakcje do siebie i sprawdzić, czy na 100% osiągnęliście wymagany limit.

Jeśli wolisz dokładną instrukcję krok, po kroku w jaki sposób wykonać przewalutowanie, to opisujemy to w tym artykule:

Tylko pamiętaj o jednej ważnej zasadzie: wymieniaj waluty w tygodniu, a nie w weekend, ponieważ spread się różni diametralnie. W tygodniu przewalutowanie będzie kosztować Cię kilka złotych, a w weekend zje Ci większość premii, bo zabierze Ci ok 80 złotych.

Tym sposobem, uwiniesz się z tym krokiem w kilka minut, a 150zł premii z nawiązką pokryje ewentualne koszty.

Bonus za ten krok zostanie Ci przelany najpóźniej do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto.

Nagroda #4 – 100 zł za sumienność

Jeśli spełnisz wszystkie warunki dla nagród #2 i #3 to bank przeleje Ci dodatkowo jeszcze 100 zł. To taka nagroda dla najwytrwalszych uczestników promocji 🙂

Ten bonus otrzymasz wraz z poprzednią premią do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto.

Podpowiedź: W przeciwieństwie do innych promocji, tutaj bank nie wyznacza konkretnego miesiąca, w którym należy wykonać aktywność. Regulamin mówi np. „do końca trzeciego miesiąca” – a to oznacza, że wszystkie warunki promocji możesz zrobić od razu w pierwszym tygodniu po otwarciu konta i nie zawracać sobie nimi głowy w kolejnych miesiącach.

Nagroda #5 – 100 zł w punktach z Bezcennych Chwil

W tej części promocji udział mogą wziąć wszyscy posiadacze karty Mastercard wydanej przez Citi Handlowy.

Nagrodą w promocji jest 5000 punktów, które możesz wymienić w katalogu nagród na bony o wartości 50zł. Wybór jest szeroki, bo znajdziesz tam takich partnerów jak Carrefour, RTV EURO AGD czy Circle K.

Warto się pośpieszyć, bo ilość pakietów jest ograniczona. Organizator przewidział 8920 nagród. Z naszego doświadczenia wiemy, że mimo, iż ilość ta jest stosunkowo duża, pula nagród potrafi się skończyć przed czasem. Na szczęście na 7 dni przed szacowanym wyczerpaniem nagród na stronie Bezcennych Chwil podana zostanie informacja o szacowanym terminie wyczerpania puli nagród.

Każdy uczestnik może zgarnąć maksymalnie dwie takie nagrody.

Aby otrzymać promocyjne punkty należy najpóźniej do 30.09.2022r:

 • zarejestrować kartę w Programie Bezcenne Chwile na stronie banku (zrób to jak najszybciej, bo bank zastrzega sobie prawo do przetwarzania wniosku do 5 dni, jednak zawsze dzieje się to szybciej)
 • wykonać płatność na co najmniej 100 zł (za jednym razem) w jednym z tych sklepów:
  • Empik
  • SMYK
  • RTV EURO AGD
  • Intersport

Możesz zrobić zakupy w sklepie stacjonarnym lub internetowym, ale ważne, by była to jedna płatność na co najmniej 100zł. Nie możesz więc zrobić dwóch płatności na kwotę np. 35zł oraz 65zł.

Jeśli zechcesz zgarnąć dwa pakiety punktów, to płatności musisz wykonać u dwóch różnych partnerów. Oznacza to, że, aby zdobyć 2×5000 punktów, musisz zrobić zakupy np. w Intersporcie oraz Empiku.

Nagrodę otrzymasz do 31 dni licząc od dnia spełnienia warunków. Przyznane punkty będą na Ciebie czekać przez 2 miesiące po zalogowaniu się do konta na stronie Bezcennych Chwil. Ważne, by o tym pamiętać, bo po tym czasie punkty przepadną.

Nagroda #6 – dodatkowe 100 zł w powitalnych punktach z Bezcennych Chwil

Okazało się, że promocje z Bezcennych Chwil mogą się łączyć. A co za tym idzie, możesz zgarnąć nagrodę z punktu #5 oraz 8000 powitalnych punktów o wartości kolejnych 100 zł.

Dotyczy to osób, które zarejestrowały swoją kartę nie wcześniej niż 29.08.2022. Czas na rejestrację jest do 9.10.2022. W tym wypadku wymagania są o wiele prostsze.

Wystarczy, że w ciągu 30 dni od rejestracji wykonasz płatności kartą na łączną kwotę min. 50 zł.

Organizator przewidział 30 670 takich nagród. Punkty zostaną Ci przyznane najpóźniej 45 dni od dnia spełnienia warunku promocji. Będą na Ciebie czekać przez 2 miesiące od przyznania, po zalogowaniu się do konta na stronie Bezcennych Chwil. Ważne, by o tym pamiętać, bo po tym czasie punkty przepadną.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: