W dzisiejszym artykule przedstawię Ci wszystkie możliwe opcje zgarnięcia bonusów w aktualnej kumulacji promocji od Citi Handlowy. W skrócie wygląda to tak:

 • za założenie konta osobistego i spełnienie warunków promocji otrzymasz 400zł przelewem
 • za używanie karty kredytowej Citi Handlowy dostaniesz 300zł w punktach z Bezcennych Chwil (możesz wymienić np. na vouchery na Allegro) i 600zł przelewem
 • jeśli otworzysz kartę kredytową w ciągu 30 dni od złożenia wniosku o konto osobiste, to dodatkowo będziesz mógł zgarnąć 200zł w postaci cashbacku

A jeśli zamiast gotówki, wolisz telefon komórkowy za 10 płatności wykonanych kartą kredytową, to taką promocję również znajdziesz w ofercie Citi Handlowy – link do oferty zamieszczę pod koniec artykułu.

Na początek musisz wiedzieć, że w Citibanku konto osobiste jest całkowicie i bezwarunkowo bezpłatne. Nie musisz się więc martwić żadnymi opłatami. Możesz więc tylko zyskać – zakładasz konto za 0 zł i możesz zgarnąć 400 zł w podstawowej promocji.

Co my z tego mamy?

Dla pełnej przejrzystości, chcę byś wiedział, że linki zamieszczone w tym artykule to linki polecające (tzw. afiliacyjne). Oznacza to, że kiedy skorzystasz z promocji, dostaniemy za to od banku drobne wynagrodzenie.

Możesz w ten sposób docenić pracę, jaką wkładamy w wyszukiwanie promocji i prześwietlanie regulaminów. Ciebie to nic nie kosztuje bo warunki promocji masz takie same jak bez linka polecającego, a nam pomaga zarabiać na utrzymanie strony.

Kto może skorzystać z tej akcji?

Promocja trwa do 31 sierpnia 2023 roku, do godz. 23:59 lub do wyczerpania limitu 5000 kont. Jeśli strona rejestracji wciąż działa – to znaczy, że promocja jest aktywna:

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią, a od 31 grudnia 2020 roku nie byłeś posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citibanku, to możesz wziąć udział w tej promocji. 

Teoretycznie regulamin nie każe zakładać konta z kartą, niemniej jest ona całkowicie bezpłatna, więc polecam założyć konto z kartą. 

A oto co należy zrobić, aby zgarnąć wszystkie bonusy:

Nagroda #1 – 25 zł za „bycie w kontakcie”

Aby otrzymać tę część nagrody, należy podczas wypełniania formularza na  tej specjalnej stronie wyrazić zgody na przekazywanie informacji handlowych:

 • poprzez system bankowości elektronicznej,
 • sms,
 • e-mail,
 • powiadomienia w aplikacjach
 • oraz telefonicznie.

Jeśli zależy Ci na spokoju, to po prostu możesz pominąć zgody rezygnując z tego pierwszego bonusu, choć moje doświadczenie pokazuje, że banki wcale nie są jakoś szczególnie uciążliwe, jeśli chodzi o ilość telefonów z ofertami. Częściej to jest jakiś sms, który łatwo zignorować.

Dodatkowo warto wspomnieć, że ww. zgody musisz utrzymać jedynie do końca miesiąca, w którym otworzyłeś konto. Pierwszego dnia następnego miesiąca możesz je od razu wycofać.

Podpowiedź: Nasze doświadczenie oraz relacja czytelników pokazuje, że zakładanie konta „na selfie” w banku Citi Handlowy jest dość problematyczne. Aby uniknąć frustracji związanej z ciągłym odrzucaniem zdjęć dowodu i/lub twarzy, sugerujemy założenie konta z udziałem kuriera. Ten sposób jest naprawdę szybki i niezawodny.

Po wykonaniu tych kroków, pieniądze (25zł) zostaną Ci przesłane na konto najpóźniej do ostatniego dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym otworzyłeś konto.

Nagroda #2 – 125 zł za aktywność

Do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

 • wykonaj min. 3 transakcji BLIK na łączną kwotę 300zł – mogą to być płatności w sklepach lub internecie. Zaliczane są również przelewy na telefon BLIK, więc najłatwiej będzie przesłać pieniądze do kogoś znajomego, kto korzysta z tej funkcji. 

Bonus 125zł zostanie Ci przelany najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto.

Nagroda #3 – 125 zł za wynagrodzenie lub transakcje walutowe

Do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto:

 • zapewnij wpływ tytułem wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł

LUB

 • wykonaj za pośrednictwem modułu Citi Kantor (w bankowości elektronicznej lub w aplikacji mobilnej Banku) zlecenia walutowe na łączną kwotę 2 000 PLN lub jej równowartość w innej walucie

Jako wynagrodzenie bank rozumie: wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę, kontraktów, umów o dzieło, emerytury, renty, stypendium oraz świadczenia z programu 500 plus i podobnych. Liczy się łączna wartość wszystkich wpływów. Regulamin mówi również o tym, że nie może to być przelew z konta indywidualnego w Citibanku ani z Twojego konta w innym banku.

Jeśli nie chcesz zmieniać u pracodawcy numeru konta to skorzystaj z wyklikania w panelu bankowości internetowej opcji przewalutowania – tak jak jeden z naszych czytelników.

Oczywiście należy pamiętać, by całość transakcji po przewalutowaniach i prowizji wynosiła równowartość min. 2000 zł obrotu. Najlepiej wymienić trochę ponad 1000zł (np. 1100zł), aby mieć pewność, że na pewno przekroczymy to wymagane 2000zł.

Jeśli chcesz przeczytać dokładną instrukcję krok, po kroku w jaki sposób wykonać przewalutowanie, to opisałam to w tym artykule:

Tym sposobem, uwiniesz się z tym krokiem w kilka minut, a 125zł premii z nawiązką pokryje ewentualne koszty przewalutowania.

Tylko pamiętaj o jednej ważnej zasadzie: wymieniaj waluty w tygodniu, a nie w weekend, ponieważ spread się różni diametralnie. W tygodniu przewalutowanie będzie kosztować Cię kilka złotych, a w weekend zje Ci większość premii, bo zabierze nawet 80 złotych.

Bonus za ten krok zostanie Ci przelany najpóźniej do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto.

Nagroda #4 – 125 zł za sumienność

Jeśli spełnisz wszystkie warunki dla nagród #2 i #3 to bank przeleje Ci dodatkowo jeszcze 125 zł. To taka nagroda dla najwytrwalszych uczestników promocji 🙂

Ten bonus otrzymasz wraz z poprzednią premią do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto.

Podpowiedź: W przeciwieństwie do promocji innych banków, tutaj nie masz wyznaczonego konkretnego miesiąca, w którym należy wykonać aktywność. Regulamin mówi np. „do końca trzeciego miesiąca” – a to oznacza, że wszystkie warunki, wszystkich nagród, możesz zrobić od razu w pierwszym tygodniu po otwarciu konta i nie zawracać sobie nimi głowy w kolejnych miesiącach.

Dodatkowy bonus #5 – 200zł za używanie karty kredytowej

Jeśli w ciągu 30 dni od dnia złożenia wniosku o konto osobiste podpiszesz również umowę o kartę kredytową i ją aktywujesz, to będziesz otrzymywać cashback w wysokości 1% od transakcji wykonanych Twoimi kartami Citi (kredytową oraz debetową) przez następne 4 pełne miesiące od dnia podpisania umowy.

Miesięcznie możesz dostać maksymalnie 50zł, co przez 4 miesiące daje dodatkowe 200zł zwrotu. Co prawda, aby zdobyć pełną kwotę 50zł miesięcznie trzeba wydawać aż 5000zł miesięcznie kartą ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby wydać mniejszą kwotę i zgarnąć bonus proporcjonalnie mniejszy.

W końcu i tak nic Cię to nie kosztuje bo i tak płacisz kartą za zakupy – po prostu teraz będziesz wyciągać z portfela kartę Citibanku i dostaniesz za to 1% zwrotu.

Promocja ta obejmuje pierwsze 1000 wniosków, więc jeśli chcesz się załapać to działaj szybko!

Dodatkowa premia #6 – 900zł w promocji karty kredytowej

Jak wspominałam we wstępie tego artykułu – podstawowe 400zł i cashback 200zł to nie wszystko…

Jeśli wypiszesz wniosek o kartę kredytową z promocyjnego linka, który znajduje się w artykule poniżej, to będziesz mógł jeszcze dodatkowo zgarnąć 900zł bonusu w samej promocji karty kredytowej.

Razem da Ci to aż 1500zł z tych połączonych promocji.

Zanim podpiszesz wniosek o kartę kredytową zapoznaj się jednak z opisem całej promocji, żebyś dokładnie znał wszystkie zasady:

Premia alternatywna – Telefon Motorola Moto E22 za 10 płatności kartą kredytową

W ofercie Citi Handlowy dostępna jest również inna ciekawa oferta karty kredytowej – dostajesz w niej telefon komórkowy za wykonanie 10 płatności.

Możesz więc wybrać, czy chcesz otrzymać premię gotówkową z promocji wymienionej powyżej, czy może wolisz – w trochę łatwiejszy sposób – otrzymać telefon komórkowy (np. dla swojego dziecka).

Szczegóły tej promocji znajdziesz po kliknięciu w poniższą miniaturkę:

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dodatkowe podpowiedzi:

Jeśli masz jeszcze jakieś ostatnie wątpliwości przed skorzystaniem z promocji, przejrzyj poniższą listę najczęściej zadawanych pytań lub napisz do nas na pytania@banklovers.pl – z radością pomożemy.

1. Czy bank nie zaleje mnie telefonami reklamowymi?

ROZWIŃ

Przyznaję, że to jedna z najczęstszych obiekcji naszych czytelników. Każdy chyba ma jakieś swoje złe doświadczenia z nachalnymi sprzedawcami z callcenter. Jednak te czasy już minęły. Banki nie zaleją Cię masą telefonów. Częściej to będzie jakiś sms lub powiadomienie z aplikacji, które łatwo zignorować. Mam konta w 6 bankach i jakiś konsultant dzwoni do mnie może max. 1 lub 2 razy w miesiącu.

2. Czy jest tutaj jakiś haczyk?

ROZWIŃ

Doskonale rozumiem tę obiekcję. Czasem promocje bankowe sprawiają wrażenie, że to zbyt piękne, aby było prawdziwe. Jednak z pełną odpowiedzialnością odpowiadam – nie ma żadnego haczyka, bo nie może go być. Zabrania tego prawo bankowe, a wszystkie warunki promocji muszą być (i zawsze są) dokładnie sprecyzowane w regulaminie promoacji.

3. Co zrobić, aby nie zapomnieć o warunkach promocji?

ROZWIŃ

Dobrą metodą jest zapisanie warunków promocji od razu na jakąś kartkę, którą będziesz mieć pod ręką. Jeszcze lepszą metodą jest pobranie (i/lub wydrukowanie) naszej ściągi zawierającej listę wszystkich kroków – gotowej do odhaczania. Znajdziesz ją pod koniec każdego naszego opisu promocji.

4. Czy można zamknąć konto po odebraniu premii?

ROZWIŃ

Tak, nie ma tutaj żadnych długoterminowych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta. Bank liczy, że w czasie promocji, konto spodoba Ci się tak bardzo, że będziesz chciał zostać z nim na dłużej, ale nikt nie może Cię do tego zmusić.

5. Co jeśli zapomnę spełnić, któregoś warunku promocji?

ROZWIŃ

Jeśli już zdarzy Ci się jakiś błąd to zweryfikuj w regulaminie czy dyskwalifikuje Cię to z kolejnych etapów promocji. Bardzo często taki błąd powoduje utratę tylko części premii, a resztę możesz nadal zdobyć wykonując uważnie kolejne kroki.

Dokumenty dotyczące promocji: