Bank BNP Podbija stawkę i teraz do zgarnięcia masz bonus o wartości aż 480zł – i to wszystko otrzymasz przelewem na Twoje nowe konto. Żadnych voucherów, bonów ani kodów – wyłącznie gotówka.

Wystarczy założyć konto na tej specjalnej stronie i wykonać kilka naprawdę prostych aktywności. Promocję wyróżniają jasne i proste warunki promocji, które spełnisz w 5 minut!

Wszystkie szczegóły opowiem Ci w dzisiejszym artykule. Rozkładam w nim regulamin na czynniki pierwsze i podpowiadam jak skorzystać z tej niezwykłej okazji!

Promocja obowiązuje do 10.09.2023r. (włącznie) lub dla pierwszych 3000 osób, które wypełnią formularz rejestracyjny! Później strona promocyjna przestanie działać.

Kto może odebrać te 480 zł?

Kasa, którą otrzymasz za spełnienie warunków jest gwarantowana i nie ma co do tego wątpliwości. Sprawdź jedynie, czy w ogóle możesz wziąć udział w promocji, bo bank stawia tutaj konkretne kryteria.

Jak czytamy w regulaminie, aby się skutecznie zarejestrować, należy spełnić (jednocześnie) te 2 proste warunki:

✅ być osobą pełnoletnią

✅ w ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, to MOŻESZ skorzystać z promocji.

W promocji nie ma żadnych zobowiązań, a cały proces zakładania konta jest banalnie prosty. Później zwyczajnie wykonasz kilka aktywności wymaganych regulaminem i tyle.

Oto moja instrukcja, jak z tego skorzystać:

💰 Do 10 września 2023 (a najlepiej jak najszybciej):

✅ otwórz konto osobiste wraz z kartą debetową.

Na rejestrację w promocji masz czas teoretycznie do 10 września 2023, ale nie radzę czekać do ostatniego dnia promocji, bo może już być nieaktywna.

Czas na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty masz czas do 20.09.2023 r.

Lepiej sprawdź od razu, czy ta strona promocyjna działa i już teraz zarezerwuj swoje miejsce w promocji. Potem będziesz miał sporo czau na spełnienie warunków.

Wypełnij krótki formularz i otwórz konto wraz z kartą płatniczą (wymaga tego regulamin). Sugeruję kartę o nazwie „Otwarta na Dzisiaj” – jest najtańsza.

Tak przedstawiają się parametry tego zestawu:

  • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
  • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
  • 2 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 7 zł)
  • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
  • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Oznacza to, że osoby poniżej 26. roku życia mają konto i kartę za darmo, a pozostałym wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby zapłacić niższą opłatę za kartę (2zł na miesiąc).

💰 We wrześniu:

✅ wykonaj płatności kartą na kwotę min. 200 zł– część transakcji jest wyłączona z promocji (jak zakłady bukmacherskie czy opłata za media w urzędach pocztowych), więc proponuję użycie karty podczas zwykłych zakupów spożywczych w sklepie lub zakupów w internecie, wtedy będziesz mieć pewność, że zaliczą się na poczet warunków promocji.

wykonaj min. 1 przelew za pomocą bankowości internetowejchodzi o zwykły przelew (nie BLIK) wykonany na numer konta z bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (możesz przelać na inne swoje konto nawet 10 zł – i warunek spełniony).

🔥 Za spełnienie warunków wrześniowych otrzymasz 160zł najpóźniej do końca października. Najpóźniej do 20 października 2023r dostaniesz od organizatora maila z linkiem. Wejdź na stronę wskazaną w mailu najpóźniej do 26 października 2023 i potwierdź chęć odebrania premii.

💰 W październiku i listopadzie ( w każdym miesiącu):

 wykonaj płatności kartą na kwotę min. 400 zł – część transakcji jest wyłączona z promocji (jak zakłady bukmacherskie czy opłata za media w urzędach pocztowych), więc proponuję użycie karty podczas zwykłych zakupów spożywczych w sklepie lub zakupów w internecie, wtedy będziesz mieć pewność, że zaliczą się na poczet warunków promocji.

wykonaj min. 3 przelewy za pomocą bankowości internetowejchodzi o zwykły przelew (nie BLIK) wykonany na numer konta z bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej (możesz przelać na inne swoje konto nawet 10 zł – i warunek spełniony).

🔥 Za spełnienie warunków z października dostaniesz 160 zł do końca listopada. Za spełnienie warunków z listopada na Twoje konto wpadnie 160 zł do końca grudnia.

To WSZYSTKO!

Podsumowując: Zakładasz konto z kartą, spełniasz warunki, dostajesz bonus. Prościzna!

Dodatkowe podpowiedzi:

Jeśli masz jeszcze jakieś ostatnie wątpliwości przed skorzystaniem z promocji, przejrzyj poniższą listę najczęściej zadawanych pytań lub napisz do nas na pytania@banklovers.pl – z radością pomożemy.

1. Czy bank nie zaleje mnie telefonami reklamowymi?

ROZWIŃ

Przyznaję, że to jedna z najczęstszych obiekcji naszych czytelników. Każdy chyba ma jakieś swoje złe doświadczenia z nachalnymi sprzedawcami z callcenter. Jednak te czasy już minęły. Banki nie zaleją Cię masą telefonów. Częściej to będzie jakiś sms lub powiadomienie z aplikacji, które łatwo zignorować. Mam konta w 6 bankach i jakiś konsultant dzwoni do mnie może max. 1 lub 2 razy w miesiącu.

2. Czy jest tutaj jakiś haczyk?

ROZWIŃ

Doskonale rozumiem tę obiekcję. Czasem promocje bankowe sprawiają wrażenie, że to zbyt piękne, aby było prawdziwe. Jednak z pełną odpowiedzialnością odpowiadam – nie ma żadnego haczyka, bo nie może go być. Zabrania tego prawo bankowe, a wszystkie warunki promocji muszą być (i zawsze są) dokładnie sprecyzowane w regulaminie promoacji.

3. Co zrobić, aby nie zapomnieć o warunkach promocji?

ROZWIŃ

Dobrą metodą jest zapisanie warunków promocji od razu na jakąś kartkę, którą będziesz mieć pod ręką. Jeszcze lepszą metodą jest pobranie (i/lub wydrukowanie) naszej ściągi zawierającej listę wszystkich kroków – gotowej do odhaczania. Znajdziesz ją pod koniec każdego naszego opisu promocji.

4. Czy można zamknąć konto po odebraniu premii?

ROZWIŃ

Tak, nie ma tutaj żadnych długoterminowych zobowiązań, ani opłat za zamknięcie konta. Bank liczy, że w czasie promocji, konto spodoba Ci się tak bardzo, że będziesz chciał zostać z nim na dłużej, ale nikt nie może Cię do tego zmusić.

5. Co jeśli zapomnę spełnić, któregoś warunku promocji?

ROZWIŃ

Jeśli już zdarzy Ci się jakiś błąd to zweryfikuj w regulaminie czy dyskwalifikuje Cię to z kolejnych etapów promocji. Bardzo często taki błąd powoduje utratę tylko części premii, a resztę możesz nadal zdobyć wykonując uważnie kolejne kroki.

Dokumenty dotyczące promocji: