W najnowszej promocji BNP Paribas możesz zgarnąć 425zł przelewem na swoje nowe, promocyjne konto. Warunki są naprawdę proste i obiecuję Ci, że jesteś w stanie spełnić je przy okazji codziennych czynności. Do tego pierwsze 65zł otrzymasz już za samo założenie konta i nadanie PINu karcie!

Nie ma w tym żadnej tajemnej wiedzy – po prostu będziesz robić to samo co teraz (płatności kartą i BLIKiem), tylko tym razem skorzystasz z bezpłatnego konta od BNP Paribas, a przy okazji zgarniesz bonus.

Promocja trwa do 20 listopada, jednak radzę się pospieszyć, bo jest limitowana – obowiązuje limit 3000 wniosków.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja jest bardzo atrakcyjna, więc wiadomo, że bank częściowo ograniczy grupę, która może z niej skorzystać. W tym wypadku należy spełniać (jednocześnie) te 2 warunki:

 • Być osobą pełnoletnią
 • W ostatnich 12 miesiącach nie posiadać konta w BNP Paribas

Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, ale nie masz konta osobistego – to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Krok #1 – Otwórz konto w BNP Paribas wraz z kartą i odbierz pierwsze 65zł

W promocji należy założyć Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą na tej specjalnej stronie internetowej.

Najpierw zobaczysz formularz rejestracyjny, później jest kliknięcie w przycisk przekierowujący na szyfrowaną stronę banku, a w końcu otwarcie konta.

Proces zakładania konta jest prosty i intuicyjny – możesz wykonać wszystko zdalnie, bez wstawania z wygodnego fotela. Dostępne są dwie opcje założenia konta:

 1. Na selfie – po podaniu swoich danych osobowych, otrzymasz link do aplikacji mobilnej banku, w której dodasz zdjęcia dowodu osobistego i swojej twarzy dla weryfikacji tożsamości.
 2. Kurierem – wypełnisz wszystko online, a później kurier przyjedzie potwierdzić, że podane dane zgadzają się z tymi na dowodzie osobistym.

Do konta należy wziąć kartę płatniczą (wymaga tego regulamin). Sugeruję kartę o nazwie „Otwarta na Dzisiaj” – jest najtańsza.

A tak przedstawiają się parametry tego zestawu:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 3 płatności na dowolną kwotę (inaczej 5 zł)
 • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
 • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Oznacza to, że osoby poniżej 26. roku życia mają konto i kartę za darmo, a pozostałym wystarczą 3 płatności kartą na dowolną kwotę, aby wszystko było bezpłatne.

Wysłać wniosek o konto możesz najpóźniej do 20 listopada 2022r do godziny 23.59, a czas na zawarcie umowy z bankiem oraz aktywowanie karty poprzez nadanie jej PIN-u masz do 4.12.2022 r. PIN należy nadać w ciągu max. 7 dni od otrzymania karty.

Po prawidłowym założeniu konta otrzymasz mail potwierdzający zdobycie premii (najpóźniej do 21 grudnia), w którym również zostaniesz poproszony o zalogowanie się na wskazanej stronie i podanie numeru konta do przelewu nagrody.

Wykonaj ten krok najpóźniej do 26 grudnia 2022 r. Pamiętaj też, żeby regularnie sprawdzać swoją skrzynkę wraz z zakładką SPAM.

Za otwarcie konta i nadalnie PINu otrzymasz pierwsze 65zł do końca grudnia.

KROK #2 – Spełnij warunki w grudniu i weź 160zł przelewem

W grudniu wystarczy, że:

 • wykonaj min. 3 płatności BLIKiem na jakąkolwiek kwotę – część transakcji jest wyłączona z promocji (jak zakłady bukmacherskie czy opłata za media w urzędach pocztowych), więc proponuję użycie BLIKa podczas zwykłych zakupów spożywczych w sklepie lub zakupów w internecie, wtedy będziesz mieć pewność, że zaliczą się na poczet warunków promocji. Dodatkowo bardzo ważne jest, aby płacić tak, by wygenerować kod BLIK, nie możesz więc płacić BLIKiem zbliżeniowo.
 • wykonaj min. 3 przelewy na dowolną kwotę za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Ma to być zwykły, standardowy przelew na numer konta, nie przelew BLIK, ani natychmiastowy.
 • zaloguj się min. 3 razy do aplikacji mobilnej, przy czym w ciągu jednego dnia tylko jedno logowanie będzie uwzględniane do warunków promocji

Bonus 160zł otrzymasz najpóźniej do 31 stycznia 2023r.

KROK #3 – Spełnij warunki w styczniu i weź 200zł przelewem

W styczniu:

 • wykonaj min. 5 płatności BLIKiem na jakąkolwiek kwotę – obowiązują te same warunki, co przy grudniowej aktywności
 • wykonaj min. 5 przelewów na dowolną kwotę za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Ma to być zwykły, standardowy przelew na numer konta, nie przelew BLIK, ani natychmiastowy.
 • zaloguj się min. 5 razy do aplikacji mobilnej, przy czym w ciągu jednego dnia tylko jedno logowanie będzie uwzględniane do warunków promocji

Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 28 lutego 2023r.

Dokumenty dotyczące promocji: