Właśnie pojawiła się kolejna odsłona kultowej promocji w Santanderze – tym razem łatwo przytulisz nawet 480zł 630zł w gotówce i wartościowych voucherach.

Aktualizacje:

Od 08.04.2022 do zgarnięcia jest dodatkowe 100 zł do wydania na Allegro. Bonus ograniczona limitem 2000 sztuk

Od 15.04.2022 do zgarnięcia jest dodatkowe 50 zł do wydania na Allegro za otwarcie konta dziecku w wieku 0-17 lat. Bonus ograniczona limitem 1000 sztuk

Santander_banklovers

Co dokładnie dostajesz?

👉 100 zł premii w gotówce za otwarcie konta i 1 logowanie

👉 80 zł do wydania u partnerów (Euro RTV AGD, Biedronka, Helios, Cinema City, Decathlon, Zalando) za wpisanie kodu polecenia i płatności kartą

👉 200 zł premii w gotówce za aktywności na koncie w kolejnych miesiącach

👉 100 zł do wydania na Allegro za korzystanie z aplikacji mobilnej

👉 100 zł w programie Bezcenne Chwile (8000 punktów zamieniasz na wybrane przez siebie vouchery do ulubionych sklepów np. Carrefour, RTVeuroAGD, Empik, Douglas, Diverse)

👉 50 zł do wydania na Allegro za otwarcie konta dziecku i wykonanie jednej aktywności

Kto może skorzystać z tej okazji i odebrać 630zł premii?

Możesz wziąć udział w promocji jeśli po 1 kwietnia 2021 roku nie posiadałeś konta osobistego w Santanderze oraz po 1 kwietnia 2019 r. nie brałeś udziału w promocji konta w banku Santander.

Pamiętaj, że promocja jest ograniczona czasowo. Trwa do 30 kwietnia 2022r. do godziny 23:59 i ani minuty dłużej.

Twoje dziecko może mieć założone promocyjne konto, jeśli na dzień 15 kwietnia 2022 r. nie posiadało innego konta w banku Santander

Premia #1 – Zgarnij 100 zł bonusu za założenie konta i zalogowanie się do aplikacji

🔥 Wejdź na tę stronę promocji i otwórz w Santanderze konto z kartą (wymaga tego regulamin). Koniecznie wybierz kartę Mastercard, bo tylko taka bierze udział w programie Bezcenne Chwile! Wniosek wyślesz przez internet, a umowę podpiszesz za pośrednictwem kuriera lub na selfie. Umowę możesz podpisać do 10 maja 2022 r.

🔥 Zakładając konto wyraź zgody kontakt drogą elektroniczną i kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz zaznacz, że chcesz otrzymywać wyciągi i korespondencję od banku w postaci elektronicznej (EKK).

🔥 do 31 maja zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej

🔥 Najpóźniej do 30 kwietnia zarejestruj się na stronie promocji. Formularz znajdziesz na stronie banku klikając najpierw „Sprawdź jak zyskać >>” o tam:

A następnie, w okienku które się otworzy, wypełnij formularz rejestracyjny:

Nagrodę otrzymasz do 30 czerwca 2022 r.

Premia #2 – Zgarnij 80 zł w bonie za użycie kodu polecającego i płatności kartą

🔥Gdy już założysz konto, zaloguj się do bankowości internetowej i w panelu wybierz opcję dołączenia do programu poleceń. Tam podaj poprawny kod polecającego (np. nasz: FCMMRF), a następnie do końca kolejnego miesiąca po otwarciu konta wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł (nie są zaliczane płatności BLIK).

Regulamin wskazuje, że na przyłączenie się do programu poleceń masz czas do 30 dni od daty założenia konta, natomiast sugeruję zrobić to jak najszybciej – wtedy szybciej dostaniesz premię.

Bank dał do wyboru kilka nagród. Sam zdecydujesz, co wybierasz:

  • 80 zł do Biedronki
  • 80 zł do Decathlonu
  • 80 zł do RTV EURO AGD
  • 80 zł do Zalando
  • 4 bilety do kina Helios
  • 4 bilety do kina Cinema City

Bonus otrzymasz w bankowości internetowej w czasie 5 dni roboczych od dnia spełnienia warunków. Nagrodę należy wybrać w czasie 30 dni od udostępnienia, a wykorzystać w terminie 60 dni.

Premia #3 – Zgarnij 200 zł za dodatkowe aktywności na koncie

W każdym z tych trzech miesięcy czerwice, lipiec, sierpień:

🔥Przelej na nowe konto w Santanderze min. 1000zł łącznego wpływu – może pochodzić z Twojego konta w innym banku lub od rodziny/znajomego. Może być sumą mniejszych przelewów, więc możesz nawet w tę i z powrotem przelewać te same 100zł. Pieniądze nie muszą leżeć na koncie żaden określony czas. Nie liczy się jednak wpłata gotówki „w okienku” lub wpłatomacie

🔥Wykonaj min. 1 płatność kartą na kwotę co najmniej 10zł – Nie liczą się płatności BLIK. Nie zostawiaj tego na ostatni dzień miesiąca, aby uniknąć problemów z opóźnionym księgowaniem płatności.

🔥Minimum 1 raz zaloguj się do aplikacji mobilnej banku.

Nagrodę w wysokości 200zł otrzymasz przelewem do 30 września 2022 r.

Premia #4 – Weź 100 zł do wydania na Allegro za korzystanie z aplikacji mobilnej

🔥 Wejdź na tę stronę promocji i wypełnij zgłoszenie do promocji „100zł za zakupy online”. W której łatwo zdobędziesz 100zł do wydania na Allegro za korzystanie z aplikacji mobilnej. Formularz rejestracyjny zobaczysz po kliknięciu w link zaznaczony na poniższej grafice:

🔥 Następnie po otwarciu konta, przez 5 kolejnych miesięcy (w maju, czerwcu, lipcu, sierpniu i wrześniu – w każdym z tych miesięcy) 3 razy zaloguj się do aplikacji mobilnej banku oraz wykonaj 3 przelewy z aplikacji na inne konto (może być Twoje konto w innym banku). Mogą to być zwykłe, standardowe przelewy oraz BLIK na telefon. Liczą się nawet przelewy do Urzędu Skarbowego czy ZUSu.

Nagrodę za wykonanie tych aktywności otrzymasz do 31 października 2022 r. SMSem lub jako wiadomość w bankowości internetowej. Voucher wykorzystasz na dowolne zakupy na Allegro. Voucher obejmuje cały koszyk (również od różnych sprzedawców) ale nie obejmuje kosztów przesyłki.

Premia #5 – Dodatkowe 100 zł w programie Bezcenne Chwile

Po otrzymaniu karty płatniczej (najpóźniej do 30.06.2022r.) zarejestruj się w programie Bezcenne Chwile. Ważne, abyś był nowym uczestnikiem programu Bezcenne Chwile i dołączył do niego w ramach tej promocji.

Następnie w ciągu 30 dni od rejestracji wykonaj płatności kartą na łączną kwotę 50zł. Muszą to być płatności kartą Santander – nie BLIK. Pamiętaj, że niektóre typy płatności są wykluczone z promocji (np. doładowanie Revoluta czy opłata za zakłady bukmacherskie), także zalecamy wykonanie zwyczajnych zakupów w sklepie.

Swoją premię otrzymasz po 30 dniach od wykonania tych płatności. Otrzymasz ją w panelu Bezcenne Chwile w postaci 8000 punktów, które następnie wymienisz na voucher o wartości 100zł do ulubionego sklepu np. Carrefour, Intersport, RTVeuroAGD, Empik, Douglas, Diverse ale również do stacji benzynowych CircleK czy jako doładowanie w SkyCash.

Premia #6 – Weź 50 zł do wydania na Allegro za założenie konta dziecku w wieku 0-17 lat

Ta część promocji teoretycznie trwa do 15.05.2022 r, natomiast bank ograniczył ilość bonów do pierwszego tysiąca rejestracji, także warto się pospieszyć, bo to właśnie rejestracja decyduje, czy załapałeś się na bonus. Jeśli vouchery skończą się przed czasem, bank poinformuje o tym na tej stronie.

Aby wziąć udział w promocji należy mieć zaznaczone zgody marketingowe oraz zgodę na otrzymywanie EKK, natomiast jeśli otwierasz konto w tej promocji, to i tak jest to warunek otrzymania głównego bonusu w tej promocji.

Jeśli jednak masz konto od dawna, a chcesz skorzystać jedynie z tej części promocji, wtedy sprawdź, czy zgody te masz zaznaczone.

🔥Teraz wystarczy, abyś zarejestrował się na tej stronie:

Chcę założyć konto dziecku i odebrać 50 zł do Allegro >>

🔥Po rejestracji zaloguj się do swojej bankowości internetowej i za jej pośrednictwem złóż wniosek o Konto Jakie Chcę dla swego dziecka wraz z dostępem do bankowości elektronicznej. Umowa musi być podpisana online, tylko takie konta są brane pod uwagę w promocji.

🔥W trakcie wypisywania formularza udziel zgody na telefoniczny i mailowy kontakt marketingowy z Twoim dzieckiem

🔥Jeśli zakładasz konto dziecku w wieku 0-12 lat to do 31 maja 2022 zapewnij wpływ na konto Twojego dziecka o wysokości minimum 50 zł.

🔥Jeśli zakładasz konto dziecku w wieku 13-17 lat, to podpisz dodatkowo umowę o kartę debetową oraz dopilnuj, by Twoje dziecko do 31 maja 2022 wykonało min. jedną płatność tą kartą lub BLIKiem

Bon do Allegro zostanie wysłany SMSem lub przez wiadomość w bankowości internetowej najpóźniej do 10 czerwca 2022 r.

Co zrobić, aby konto i karta były w tej promocji darmowe?

W promocji możesz otworzyć Konto Jakie Chcę (dla wszystkich) lub Konto Jakie Chcę dla Młodych (do 26 roku życia). Jeśli otworzysz Konto Jakie Chcę (to dla wszystkich), to wystarczy, że w każdym miesiącu:

  • wykonasz min. 1 płatność kartą lub BLIK
  • oraz zapewnisz przelew zasilający na min. 500 zł (może być z Twojego konta w innym banku)

W przypadku niespełnienia tego warunku opłata za konto wynosi 6 zł, a za kartę 8 zł.

Jeśli chodzi o Konto Jakie Chcę dla Młodych, to wystarczy jedynie wykonać jedną płatność kartą lub BLIK miesięcznie, aby uniknąć opłat (nie trzeba zapewniać wpływu).

Warunki te pokrywają się z warunkami jakie należy spełnić w promocji, także łatwiej być nie mogło. A jeśli konto będziesz chciał sobie zostawić na dłużej, to warunki utrzymania go bezpłatnego uważam za naprawdę proste i szybkie do spełnienia.

Dokumenty dotyczące promocji: