Na wstępie powiem tak: Takiej promocji na naszej stronie jeszcze nie było, więc zachęcamy do zapoznania się z artykułem również tych wiernych czytelników, którzy skorzystali już ze wszystkich ooisywanych przez nas ofert.

Mowa tutaj o banku BNP Parbias, który oferuje nam aż 300 złotych na Allegro za założenie karty kredytowej i spełnienie jednego warunku. Nie będzie on trudny, jeśli po prostu zamiast płacić za codzienne zakupy dotychczasową kartą, zdecydujesz się użyć tej opisywanej w dzisiejszej promocji.

Do tego możesz sobie zapewnić prawdziwe combo bonusowe. Jeśli połączysz tę ofertę z promocją konta osobistego, dostaniesz w sumie bonusy o wartości 650 złotych. Brzmi nieźle, prawda? Poniżej przesyłam link do tej promocji, wróć do niego po rejestracji w tej promocji.

Czy to działa?

Obserwując ludzi i ich opinie, nasuwają mi się dwa najczęściej spotykane zdania:

Karta kredytowa to zło” oraz „Jeszcze w życiu nic nie wygrałem„.

Jeśli Ty również jesteś w gronie osób, która utożsamia się z jednym z tych zdań, to zachęcam Cię do przeczytania mojego punktu widzenia.

Karta kredytowa to wciąż stosunkowo nowy produkt na rynku. Podobnie jak ze wszystkim – może być ułatwieniem i pomocą albo przekleństwem. Tak jak nóż może służyć do dzielenia chleba albo do pozbawienia kogoś życia. Czy sam w sobie jest bronią? Nie. To zależy jak go użyjesz.

Będę absolutnie szczera – jak każdy produkt ma swoje plusy i minusy. To tylko kawałek plastiku, który ma za zadanie ułatwić Ci życie – ale czy będzie dla Ciebie w pełni bezpieczna – to zależy tylko od Ciebie.

Jeśli wiesz jak dysponować domowym budżetem, nie wydajesz więcej, niż jesteś w stanie zarobić – jest dla Ciebie absolutnie bezpieczna. Mało tego – w kryzysowych momentach może okazać się bardzo przydatna.

Z tym wygrywaniem nagród to już inna bajka. O ile masz wpływ na to, co sądzisz o kartach kredytowych, to już nie masz wpływu na to czy coś wygrywasz w loteriach czy konkursach.

Dlatego też ja w nich nie biorę nigdy udziału – wolę pewny bonus z promocji bankowych, który gwarantuje mi regulamin (dodaję go zawsze na końcu każdego artykułu). Nie ma „dreszczyku emocji”, nie ma też obietnic otrzymania domu czy wycieczki na Zanzibar. Za to jest pewna, realna kasa, która być może przyczyni się do zorganizowania takiej wycieczki czy właśnie pozwoli zakupić coś ładnego do domu na Allegro, na co dotychczas Ci było szkoda pieniędzy lub ich po prostu nie miałeś.

Przyjrzyjmy się w takim razie regulaminowi i sprawdźmy, jak przejść przez promocję nie wydając ani złotówki na jakieś dodatkowe opłaty i zgarnąć całe 300 złotych bonusu.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji karty kredytowej może wziąć udział każda osoba pełnoletnia, która od 1 maja 2019 r nie posiadała karty kredytowej w banku BNP Paribas. Oznacza to, że promocja skierowana jest zarówno do całkowicie nowych klientów, ale również do tych, którzy postanowili powrócić i raz jeszcze skorzystać z usług tego banku.

Z promocji nie wyklucza Cię posiadanie innych produktów tego banku, dlatego zasugerowałam na początku artykułu, że Ci, którzy jeszcze nie mają konta w BNP, mogą skorzystać z obydwu okazji.

Promocja trwa do 31 grudnia 2020 roku, ale im szybciej spełnisz warunki, tym szybciej otrzymasz swój bonus w postaci voucherów do Allegro.

Wykluczone są wszystkie osoby, które mają negatywną historię kredytową w BIK, jak również osoby z komornikiem i utrzymujące się z zasiłków.

Jak nie płacić za kartę kredytową?

Biorąc udział w tej promocji sugerujemy wybrać kartę Mastercard Standard, ponieważ jest najtańsza i najłatwiejsza w utrzymaniu jej darmowej.

Nie chcesz płacić za kartę kredytową? Słusznie, bo w końcu chodzi o to, żeby coś zyskać na promocjach bankowych a nie ponosić opłaty. Ale wystarczy, że zastosujesz się do tych wskazówek:

  • nie daj się ponieść fantazji i korzystaj z limitu tak, abyś mógł go łatwo spłacić;
  • pamiętaj o spłacie w czasie okresu bezodsetkowego (masz na to 26 dni od momentu otrzymania wyciągu) – dzięki temu unikniesz odsetek (inaczej 12,14%)
  • kiedy zadzwoni do Ciebie pracownik banku zaznacz, że chcesz otrzymać kartę pocztą (jest to bezpłatna opcja)
  • unikaj transakcji szczególnych (np. doładowanie karty Revolut czy płatność za zakłady bukmacherskie);
  • nie wypłacaj gotówki za pomocą karty kredytowej.

Za transakcje szczególne, przelewy oraz wypłaty gotówki bank zabiera prowizję w wysokości 4,9% lecz nie mniej niż 10 złotych a do tego nie dotyczy ich okres bezodsetkowy. Karty kredytowe stworzone są do płatności bezgotówkowych i nie warto wykorzystywać ich w inny sposób.

Dodatkowo nie rezygnuj z karty kredytowej w pierwszych 6 miesiącach jej posiadania, bo bank naliczy za to opłatę 25 złotych. W pierwszym roku i tak jest dla Ciebie całkowicie bezpłatna, więc po spełnieniu warunków możesz po prostu nawet ją schować do szuflady i nastawić sobie przypomnienie, aby w odpowiednim czasie z niej zrezygnować.

W następnych latach karta będzie dla Ciebie bezpłatna po wykonaniu płatności na łączną kwotę 1000 zł miesięcznie (w innym wypadku będzie to 9 zł/m-c).

Jak zdobyć 300 zł do Allegro?

Oto instrukcja, krok po kroku, w jaki sposób zgarnąć bony.

KROK #1 Wypełnij formularz kontaktowy

Przejdź na tę specjalną stronę promocyjną i wypełnił formularz swoimi danymi. Do kilku dni skontaktuje się z Tobą pracownik banku i wypełni z Tobą wniosek o kartę kredytową. Na podpisanie umowy masz czas do 31 grudnia 2020 r, więc nie zwlekaj na ostatnią chwilę.

KROK #2 Wykonaj tę 1 aktywność przez 3 miesiące

Zaczynając od pełnego miesiąca po miesiącu, w którym podpisałeś umowę, w każdym z 3 następnych miesięcy wykonuj transakcje kartą na łączną sumę 900 złotych.

Celowo napisałam transakcje, a nie płatności, bo bank uznaje również wypłaty z bankomatu czy przelewy. Jednak pamiętaj, że są to transakcje obarczone dodatkowymi opłatami, dlatego jednak sugerujemy spełnić ten warunek używając karty po prostu do codziennych zakupów. Być może masz w planach jakiś większy wydatek, to będzie to też idealna pora na jego realizację.

Oczywiście nie musi to być jedna płatność, możesz więc spokojnie „zbierać” cały miesiąc. Pamiętaj tylko, by nie zostawiać tego na koniec miesiąca, ponieważ transakcje potrzebują trochę czasu, by zostały zaksięgowane (najczęściej ok 1 dnia).

Warto również wiedzieć, że bank nie weźmie pod uwagę płatności za rachunki oraz doładowań wirtualnych portfeli.

Jeśli nie spełnisz warunku w jednym z miesięcy, to nie przepada Ci cały bonus. Po prostu otrzymasz odpowiednio mniejszy bonus w myśl: każdy miesiąc, w którym spełniłeś warunki = 100 zł do Allegro.

Przykład:

Jeśli otworzysz konto w listopadzie, to zarówno w grudniu, styczniu jak i lutym wykonaj płatności na kwotę min. 900 zł. Konto będziesz mógł zamknąć bez dodatkowych opłat najwcześniej w czerwcu.

Kiedy i jak dostaniesz swoje vouchery?

Odbierzesz je po zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl. Bank zobowiązał się do wydania bonusu maksymalnie do 60 dni roboczych licząc od dnia, w którym spełniłeś warunki. Na dzień wydania bonu karta kredytowa musi być aktywna.

Poniżej znajdziesz plik PDF z listą kroków do odhaczenia. Dzięki niemu nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe związanym z tą promocją i z powodzeniem odbierzesz bonus. Plik najlepiej służy wydrukowany i trzymany pod ręką w widocznym miejscu.

Jak wykorzystać vouchery do Allegro?

Aby wszystko było dla Ciebie w tej promocji łatwe i przejrzyste przygotowałem dokładną instrukcję, jak będziesz mógł skorzystać z voucherów do Allegro, które zdobędziesz w tej promocji.

Otrzymany od banku kod należy wpisać podczas robienia zakupów – po wybraniu produktów i metod dostawy, na dole, w okienku Masz kod lub kartę podarunkową?”. Po prostu klikasz i wpisujesz otrzymany od banku kod.

A oto wszystkie szczegóły dotyczące vouchera:

  • otrzymasz go po zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl
  • jest jednorazowy, a niewykorzystana kwota przepada, wiec zaplanuj od razu zakupy za całą kwotę e-bonu
  • obniża wartość całego koszyka, wiec możesz zrobić zakupy u wielu sprzedawców
  • będzie ważny do końca 2021 roku , więc nie musisz się spieszyć z zakupami
  • otrzymana nagroda jest zwolniona z podatku, więc otrzymujesz pełne 300zł

Dodatkowe 11 500 punktów w programie mamBonus

To fajny dodatek i płacąc kartą w celu spełnieniu warunków promocji, dodatkowo będziesz zbierał punkty w programie mamBonus, które to potem będziesz mógł wymienić na ciekawe nagrody. Za każdą wydaną złotówkę otrzymasz 2 punkty.

Dodatkowo możesz skorzystać z obecnej promocji „5000 punktów na start„. Wystarczy, że w ciągu 60 dni od zawarcia umowy wykonasz minimum 4 transakcje kartą, każda na minimum 50 zł. Punkty te zostaną Ci naliczone najpóźniej w ciągu kolejnego miesiąca rozpoczynającego się po miesiącu wykonania czwartej transakcji.

Za rejestrację w programie w okresie promocji i wykonanie warunków opisanych w kroku 2 otrzymasz od banku pozostałe 6 500 punktów.

To naprawdę spora ilość punktów. Przy standardowym wyliczeniu musiałbyś wydać 5750 złotych, żeby ich tyle uzbierać, a spośród nagród na stronie naprawdę jest w czym wybierać.

Moja opinia

Polecam zarówno wyjadaczom promocji, bo to kolejna szansa za podbicie budżetu domowego, ale i również tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z promocjami bankowymi. Ja sama zaczynałam promocją karty kredytowej i pamiętam, że wzięłam od razu dla 3 członków rodziny. Ogarnęłam wszystkie 4 więc i Ty dasz radę ogarnąć tę 🙂 Ważne, by pamiętać zasady, o których wspomniałam.

Dokumenty dotyczące promocji:

Dane organizatora:

BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie
przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa
NIP 526-10- 08-546
tel. 22 134 00 00