Kolejny raz BNP Paribas nie zawodzi – tym razem jeszcze większa część bonusu to pieniądze w gotówce. A dokładnie, za kilka aktywności na koncie otrzymasz od banku:

300 złotych na konto

50 zł w bonie do Biedronki

Według mnie super sprawa, tym bardziej, że sama brałam udział w promocji, ale akurat tylko na 300 złotych w gotówce. Ty masz jeszcze szanse dodatkowo zgarnąć bon 🙂

Wystarczy, że uważnie przejdziesz przez kroki opisane w moim artykule i dostajesz premię od banku. Gwarantuje to regulamin promocji! Nie ma tu żadnych konkursów ani losowań.

W lutym Robert z redakcji skorzystał z poprzedniej edycji tej promocji od BNP Paribas i odebrał swój bonus:

A to jej druga część:

Nasi czytelnicy również są zadowoleni z bonusów od BNP Paribas (choć premie w nich były również niższe niż 350 zł):

No dobrze, skoro to gwarantowana kwota i masz pewność, że takie promocje bankowe działają, to pewnie nasuwa Ci się myśl, w jaki sposób to może się bankowi opłacać.. Może! I to bardzo! Oto kilka najważniejszych powodów:

Dlaczego BNP Paribas rozdaje pieniądze?

Co prawda, moje doświadczenie pokazuje, że promocje bankowe są idealnym zaprzeczeniem stwierdzenia „w życiu nie ma nic za darmo”, jednak łatwo się domyślić, że bank ma swój interes w takim zachęcaniu praktycznie darmowymi nagrodami na start.

I wcale nie chodzi o „mały druczek” i „ukryte haczyki” bo takich tutaj nie ma – ani w regulaminie promocji, ani w tabeli opłat i prowizji.

Myślę, że bankom takie promocje (bo nie tylko BNP Paribas je organizuje) opłacają się przynajmniej z kilku powodów:

 1. Nagrody najczęściej (w tym wypadku też) są tylko dla nowych klientów. Banki chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na dłużej.
   
 2. Zapewne liczą, że skorzystasz później z innych – płatnych już produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście skorzysta np. z kredytu hipotecznego w banku, który już zna z promocji.
   
 3. Przypuszczam, że w niektórych wypadkach będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników. Choć moja praktyka w promocjach pokazuje, że wcale nie jest to często stosowane przez banki.
   
 4. I moim zdaniem najważniejsze: Reklamowanie się w radiu i telewizji potrafi kosztować nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując takie promocje, banki nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie je polecają. Mają w ten sposób napływ klientów nie wydając ani złotówki na reklamę. Część tak zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci nagród i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz radia i telewizji 🙂

Jestem zdania, że to wystarczające argumenty, aby przyznać, że w długim terminie bankom opłaca się organizować takie promocje bankowe i dawać coś za darmo na start. I wcale nie muszą zapisywać nic „drobnym druczkiem”.

Banki chcą zdobyć lojalnych klientów i wiedzą, że ukrywając jakieś opłaty (czego z resztą zakazuje prawo bankowe) tylko zrażą do siebie ludzi. Poza tym, w dzisiejszych czasach, chyba już nikt się na takie „drobne druczki” nie nabiera.

Mam nadzieję, że teraz jest to już dla Ciebie jaśniejsze i widzisz, że z takiej współpracy zarówno Ty jak i bank wyjdziecie wygrani. Teraz wystarczy sprawdzić szczegóły promocji i… zgarnąć bonus.

Do kogo skierowana jest promocja?

Udział w akcji promocyjnej mogą wziąć osoby pełnoletnie, które przez minimum 15 miesięcy od daty złożenia wniosku nie były posiadaczem ani współposiadaczem konta osobistego. Jeśli masz kartę kredytową, konto oszczędnościowe lub inny produkt banku, to MOŻESZ skorzystać z promocji.

Na dokonanie rejestracji masz czas do 25 października 2020 r. Dotychczas wszystkie promocje z BNP Paribas, które opisywałam były limitowane i tak też jest z tą – bank dopuszcza 2 000 kont założonych w ramach promocji. Myślę, że warto się pospieszyć, bo wartość bonusu jest naprawdę spora. Szkoda byłoby, gdyby taka okazja przeszła Ci pod nosem.

Po wyczerpaniu limitu lub upływie czasu promocji, linki w tym artykule przestaną działać i rejestracja nie będzie możliwa. Dlatego czym prędzej przeczytaj i skorzystaj z okazji póki jeszcze jest dostępna.

Konto Otwarte na Ciebie – zobacz, czy zapłacisz za konto i kartę

Utrzymanie bezpłatnego konta i karty są banalnie proste. Dzięki temu skorzystanie z tej promocji wcale nie musi wiązać się z rozwiązywaniem umowy z bankiem, w którym jesteś obecnie. To idealne konto dodatkowe.

Regulamin promocji pozwala na wybranie karty do konta, dlatego też proponuję Ci najtańszą z możliwych, czyli Kartę Otwartą na Dzisiaj. Będzie ona darmowa, jeśli masz poniżej 26 lat albo wykonasz nią jedną płatność w miesiącu.

Szczegóły podaję poniżej:

 • 0 zł – miesięczna opłata za prowadzenie konta (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz mnij niż 26 lat (bezwarunkowo)
 • 0 zł – miesięczna opłata za kartę jeśli masz 26 lat lub więcej i wykonasz min. 1 płatność na dowolną kwotę (inaczej 3 zł)
 • 0 zł – przelewy krajowe przez internet i aplikację (bezwarunkowo)
 • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów BNP Paribas oraz Planet Cash (pozostałe bankomaty oraz wypłaty przez BLIK 5 zł)

Jeśli jesteś w gronie osób, które jeszcze nie ukończyły 26 roku życia, to jesteś szczęściarzem i nie musisz wykonywać nawet tej jednej płatności, aby mieć całkowicie darmowe konto i kartę.

Pozostałym wystarczy 1 płatność kartą na dowolną kwotę, aby wszystko było bezpłatne. Możesz nawet zapłacić raz w miesiącu, za jedną bułkę w piekarni i wtedy odbierzesz premię w promocji nie ponosząc żadnych kosztów.

Co zatem trzeba zrobić, aby wziąć udział w tej promocji i odebrać nagrodę?

Krok #1 – załóż konto z kartą w BNP Paribas

Przejdź na tę stronę i zarejestruj się w promocji. Masz na to czas do 25.10.2020 r. Na zawarcie umowy z bankiem oraz nadanie PINu do karty masz trochę więcej czasu, bo do 06.11.2020 r.

W trakcie wypełniania formularza będziesz poproszony o przesłanie zdjęć swojego dowodu osobistego – to całkowicie normalne i w 100% bezpieczne, ponieważ znajdujesz się wtedy bezpośrednio na stronie banku. Gdy podpisujesz umowę w oddziale, to Twoja kopia dowodu trafia w dokładnie to samo miejsce, co zdjęcie z formularza internetowego.

Pamiętaj, aby we wniosku o zawarcie umowy podać dokładnie takie same dane, jak podczas wypełniania formularza rejestracyjnego.

KROK #2 – Wykonaj te proste aktywności na koncie

Teraz pozostaje tylko aktywnie korzystać z nowego konta i niedługo bonus wpadnie w Twoje ręce. Aby odebrać premię, wystarczy, że:

w listopadzie:

 • wykonasz 1 standardowy przelew z nowego konta (na dowolną kwotę)
 • wykonasz płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł

w grudniu:

 • wykonasz 4 transakcje BLIK
 • zapewnisz wpływ na łączną kwotę min. 1000 zł
 • zalogujesz się przynajmniej 1 raz do aplikacji mobilnej

Te warunki są warte 300 złotych w gotówce.

A co zrobić, aby dostać dodatkowo bon do Biedronki na 50 zł? Po prostu miej konto aktywne na dzień 30 kwietnia 2021 r. Jeśli rozważasz przejście do BNP Paribas na stałe, to nawet nie musisz zwracać uwagi na ten warunek.

Jeśli bierzesz udział w promocji pierwszy raz, to musisz wiedzieć, że aby odebrać bonusy, to konto i karta muszą być zawsze aktywne na dzień ich wydania.

Podpowiedzi

Wpływ na konto może pochodzić z Twojego własnego konta w innym banku albo od znajomych czy rodziny. Możesz nawet przelewać w tę i z powrotem te same 100 zł, aż uzbiera się wymagany łączny wpływ. Nie może być on jednak wpłatą gotówkową „w okienku” ani wpłatomacie.

Płatności kartą wykonasz łatwo w internecie lub przy okazji zakupów w sklepach stacjonarnych. Do warunków promocji nie zaliczają się płatności BLIK, za to jak najbardziej zaliczają się płatności dokonane za pomocą Google Pay/ Apple Pay. Wyłączone z promocji są również transakcje specjalne, więc nie zaliczą Ci się takie transakcje jak doładowanie Revoluta czy doładowanie konta bukmacherskiego.

2 przelewy najłatwiej wykonasz przelewając środki na swoje konto w innym banku w 2 częściach. Użyj do tego bankowości elektronicznej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile. Bank nie zaliczy przelewów BLIK czy przelewów natychmiastowych, mają więc to być najzwyklejsze, standardowe przelewy.

Przez transakcję BLIK bank rozumie wszystkie możliwe operacje wykonane za pomocą BLIKa, czyli: przelewy, wypłata gotówki z bankomatu, płatności w internecie oraz w sklepach. Dzięki temu ten warunek staje się jednym z łatwiejszych.

Odbiór nagrody

Po spełnieniu listopadowych warunków promocji otrzymasz mail, w którym zostaniesz poproszony o zalogowanie się na wskazanej stronie i podanie numeru Twojego Konta Otwartego na Ciebie (musi to być numer konta promocyjnego, które teraz otworzysz w BNP Paribas). Wykonaj ten krok najpóźniej do 27 grudnia. Jeśli nie zrobisz tego we wskazanym czasie, to po prostu później otrzymasz swoją premię. Wtedy w celu ustalenia indywidualnego terminu skontaktuj się z organizatorem poprzez email: bukietkorzysci@bnpparibasplus.pl. Zalecamy więc zmieścić się w opisanym terminie 🙂

Bonus jest podzielony na 3 części:

 • o pierwszych 150 złotych organizator poinformuje Cię wraz z prośbą, o której pisze powyżej maksymalnie do 18 grudnia 2020 r. Bonus wpłynie na Twoje konto do końca tego miesiąca.
 • o kolejnych 150 złotych zostaniesz poinformowany do 24 stycznia 2020 roku i do końca tego miesiąca otrzymasz premię na konto.
 • pozostałe 50 złotych w e-bonie do Biedronki otrzymasz do końca kwietnia na podany przez Ciebie numer telefonu.

Po tym czasie spokojnie i bez żadnych konsekwencji możesz zamknąć i konto i kartę. I to tyle! Tak mało dzieli Cię od tego, by podreperować sobie budżet domowy lub po prostu wydać na przyjemność, której dotychczas sobie odmawiałeś.

To jedna z najwyższych premii oferowanej przez BNP, więc szczerze polecam skorzystać z okazji.

Dokumenty dotyczące promocji: