Przechodząc przez wiele dostępnych promocji na przełomie dwóch lat mogę śmiało powiedzieć, że miałam już konto w praktycznie każdym banku. Niestety nigdy nie mogłam skorzystać z promocji konta osobistego w Millennium, bo mam tam swoje główne konto od wielu lat, natomiast skorzystałam swego czasu z promocji na kartę kredytową.

Taką samą, jaką przedstawiam teraz Tobie. Albo i lepszą.

Bo ja mogłam zgarnąć bonus o wartości 200 zł, a Ty możesz dostać aż 300 zł na Allegro. Ten bonus może być Twój za dosłownie jedną, prostą aktywność wykonywaną przez 6 miesięcy.

Dawno nie widziałam tak prostych warunków połączonych z tak wysoką premią. To pewnie dlatego bank postanowił wprowadzić limit wniosków w ilości 10 000 oraz zastrzegł, że udział w promocji możesz wziąć jedynie składając wniosek poprzez Millenet lub Aplikację Mobilną.

Żeby mieć do nich dostęp musisz być posiadaczem konta bankowego w tym banku.

Jeśli już masz konto, to przejdź do kolejnego akapitu i sprawdź warunki promocji karty kredytowej.

Jeśli jeszcze konta nie masz, to możesz skumulować swoje zyski i założyć je w promocji otrzymując tym samym aż 200 dodatkowych złotych w gotówce (lub 350 jeśli masz dziecko).

Przejdź do tego artykułu, sprawdź warunki i załóż konto osobiste z bonusem, a następnie wróć tutaj i sprawdź, w jaki sposób odebrać bonus za kartę kredytową, bo promocja trwa jedynie do 31 marca 2021 r.

Do kogo skierowana jest ta promocja?

W promocji karty kredytowej może wziąć udział każda osoba pełnoletnia, która od 1 stycznia 2019 roku nie posiadała karty kredytowej w banku Millennium (oraz w Eurobanku, który został przejęty przez bank Millennium). Oznacza to, że promocja skierowana jest zarówno do całkowicie nowych klientów, ale również do tych, którzy postanowili powrócić i raz jeszcze skorzystać z usług tego banku.

Ile zapłacisz za kartę kredytową w Banku Millennium?

W promocji biorą udział dwie karty kredytowe: Millennium Mastercard Impresja, oraz Millennium Mastercard Gold. Dla wszystkich przewidziany jest dodatkowy bonus w postaci łatwiejszych warunków utrzymania bezpłatności karty przez kolejne 12 miesięcy. Jeśli weźmiesz udział w promocji, to wystarczy jedna płatność miesięcznie, aby karta była darmowa. W następnych latach trzeba będzie wykonać 5 takich transakcji.

Myślę, że rok to wystarczająco długo, by przekonać się, czy taka karta jest dla Ciebie, a przy okazji złapiesz bon do Allegro na 300 zł.

Ja proponuję wziąć kartę Mastercard Impresja, ponieważ oferuje ona dodatkowy zwrot za zakupy w wybranych sklepach w wysokości 5% . W taki sposób możesz uzyskać aż 50 zł miesięcznie dodatkowo.

W kolejnych latach, aby karta była nadal darmowa, należy wykonywać min. 5 płatności miesięcznie na jakąkolwiek kwotę. W innym wypadku bank pobierze opłatę w wysokości 7,99 zł.

Jak wykorzystać vouchery do Allegro?

Aby wszystko było dla Ciebie w tej promocji łatwe i przejrzyste przygotowałem dokładną instrukcję, jak będziesz mógł skorzystać z voucherów do Allegro, które zdobędziesz w tej promocji.

Otrzymany od banku kod należy wpisać podczas robienia zakupów – po wybraniu produktów i metod dostawy, na dole, w okienku „Masz kod lub kartę podarunkową?”. Po prostu klikasz i wpisujesz otrzymany od banku kod.

A oto wszystkie szczegóły dotyczące tych voucherów:

  • dostajesz smsem 6 voucherów o sumarycznej wartości 300 zł (każdy 50 zł)
  • jest jednorazowy, a niewykorzystana kwota przepada, wiec zaplanuj od razu zakupy za całą kwotę vouchera (lub więcej i dopłać nadwyżkę)
  • voucher obniża wartość całego koszyka, wiec możesz zrobić zakupy u wielu sprzedawców
  • vouchery będą ważne przez 11 miesięcy od daty wydania
  • otrzymana nagroda jest zwolniona z podatku, więc otrzymujesz pełne 300 zł

Jak złożyć wniosek?

Maksymalnie do 31 marca 2021 roku złóż wniosek o kartę kredytową poprzez aplikację mobilną bądź bankowość internetową. Jeśli wybierzesz kartę Mastercard Impresja to minimalny limit musi wynieść 3000 zł, a jeśli wybrałeś Millennium Mastercard Gold, to limit ten ma wynieść minimum 5000 zł. Nie musisz z niego korzystać, ale ważne by takie kwoty zostały Ci przydzielone – tego wymaga regulamin.

Jeśli nie będziesz miał dostępnej opcji wniosku kredytowego, wtedy złóż wniosek kontaktowy o kartę kredytową – obydwa wnioski pozwalają Ci wziąć udział w promocji.

W Millenecie wejdź w zakładkę: OFERTA/Nowa karta kredytowa.

W Aplikacji mobilnej przejdź do: Zakładka Kontakt\Zamów rozmowę – tam wybierz kartę kredytową.

Dodatkowo regulamin wymaga udzielenia zgód na kontakt w celach marketingowych (zarówno ze strony banku jak i podmiotów z nim współpracujących).

Wykonaj tę jedną aktywność

Jak obiecałam na wstępie, tylko jedna aktywność dzieli Cię od otrzymania bonusu.

Sprawa wygląda następująco: wykonasz płatności kartą lub BLIKiem za min. 350 zł, a za każdy z 6 pierwszych miesięcy po założeniu karty kredytowej, otrzymasz bon na Allegro w wys. 50 zł.

Może to być jednorazowy wydatek, a możesz sobie podzielić tę kwotę na kilka mniejszych. Wystarczy więc, że zapłacisz kartą przy okazji zakupów w Twoim ulubionym sklepie, lub też skorzystasz z możliwości zrobienia zakupów internetowych.

W ten sposób masz 6 szans zdobycia bonusu i co najlepsze – jeśli nie spełnisz tego warunku w jednym z miesięcy, to i tak masz możliwość zdobyć go w innych miesiącach.

Unikaj jedynie transakcji szczególnych, za które bank pobiera prowizję. Są to:

  • wypłata gotówki z karty lub przelew z karty na konto;
  • opłaty za gry losowe, hazardowe, bukmacherskie;
  • transakcje dokonywane na poczcie;
  • transakcje u podmiotów świadczących usługi finansowe, czyli spłata innej karty, zasilenie min. karty Revolut itp.

Nagroda zostanie dostarczona najpóźniej do końca miesiąca następującego po danym miesiącu, w którym został spełniony warunek płatności. Otrzymasz go SMS-em na podany podczas zakładania karty numer telefonu.

Przygotowaliśmy dla Ciebie plik PDF z listą kroków do odhaczenia. Dzięki niemu nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe związanym z tą promocją i z powodzeniem odbierzesz bonus. Plik najlepiej służy wydrukowany i trzymany pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: