Minęły już czasy, gdy klienci, potulni jak baranki, płacili bankom za możliwość posiadania rachunku. Teraz to banki płacą klientom za korzystanie z ich konta. I to wcale nie mało!

Tym razem za założenie konta i wykonanie określonych aktywności otrzymasz aż 200 zł w gotówce. Chcesz więcej?

Jeśli jesteś rodzicem i zdecydujesz się złożyć wniosek o świadczenie „Rodzina+” za pośrednictwem Millennium – bank zapłaci Ci kolejne 100 zł! Wciąż mało?

Proszę bardzo. Załóż swojemu dziecku Konto 360° Junior otrzymasz dodatkowo 50 zł na karcie goodie.pl.

Jeśli jednak masz za dużo kasy na koncie, może lepiej nie czytaj dalej. Szkoda Twojego czasu na „marne” 350 zł 🙂

Jednak chcesz kontynuować? Pozwól więc, że na początek powiem Ci o kilku ważnych sprawach, które dotyczą promocji.

Aby zgarnąć łatwe 200 zł, załóż konto w Banku Millennium najpóźniej do 1 marca 2021 roku. Zrób to na tej specjalnej stronie, przygotowanej przez bank:

Po tym terminie promocja nie będzie dostępna, a Ty tracisz szansę na 200 zł premii na konto.

Nie jest to żaden konkurs ani losowanie. KAŻDY kto założy konto w Millennium na podanej stronie promocyjnej, otrzyma obiecane bonus. Gwarantuje to regulamin promocji, do którego link zamieszczam na końcu artykułu.

To mamy już wyjaśnione. Pewnie zastanawiasz się również, czy ktoś w ogóle z tego korzystał? Czy takie promocje działają? Sprawdź, co mówią nasi czytelnicy:

I jeszcze tutaj:

Pora odpowiedzieć sobie na bardzo ważne pytanie…

Dlaczego Millennium rozdaje pieniądze?

Co prawda, moje doświadczenie pokazuje, że promocje bankowe są idealnym zaprzeczeniem stwierdzenia „w życiu nie ma nic za darmo”, jednak łatwo się domyślić, że bank ma swój interes w takim zachęcaniu praktycznie darmowymi nagrodami na start.

I wcale nie chodzi o „mały druczek” i „ukryte haczyki” bo takich tutaj nie ma – ani w regulaminie promocji, ani w tabeli opłat i prowizji.

Myślę, że bankom takie promocje (bo nie tylko Millennium je organizuje) opłacają się przynajmniej z kilku powodów:

 1. Nagrody najczęściej (w tym wypadku też) są tylko dla nowych klientów. Banki chcą przyciągnąć nowe osoby, które zostaną z nimi na dłużej.
   
 2. Zapewne liczą, że skorzystasz później z innych – płatnych już produktów. Nikt nie zmusza, ale statystyka mówi, że część osób rzeczywiście skorzysta np. z kredytu hipotecznego w banku, który już zna z promocji.
   
 3. Przypuszczam, że w niektórych wypadkach będą dzwonić z propozycją dodatkowych produktów, na które skusi się kolejna część uczestników. Choć moja praktyka w promocjach pokazuje, że wcale nie jest to często stosowane przez banki.
   
 4. I moim zdaniem najważniejsze: Reklamowanie się w radiu i telewizji potrafi kosztować nawet setki tysięcy złotych dziennie. Organizując takie promocje, banki nie muszą się reklamować, bo ludzie sami sobie je polecają. Mają w ten sposób napływ klientów nie wydając ani złotówki na reklamę. Część tak zaoszczędzonych pieniędzy oddają klientom w postaci nagród i wszyscy są zadowoleni. No może oprócz radia i telewizji 🙂

Jestem zdania, że to wystarczające argumenty, aby przyznać, że w długim terminie bankom opłaca się organizować takie promocje bankowe i dawać coś za darmo na start. I wcale nie muszą zapisywać nic „drobnym druczkiem”.

Banki chcą zdobyć lojalnych klientów i wiedzą, że ukrywając jakieś opłaty (czego z resztą zakazuje prawo bankowe) tylko zrażą do siebie ludzi. Poza tym, w dzisiejszych czasach, chyba już nikt się na takie „drobne druczki” nie nabiera.

Ile kosztuje konto osobiste w Banku Millennium?

Zawsze przemawiały do mnie produkty bankowe, które są bezpłatne po wykonaniu określonych czynności. Taki układ uważam za sprawiedliwy – w zamian za moją aktywność bank nie pobiera ode mnie żadnej opłaty.

Aby konto i karta były darmowe w tej promocji, należy co miesiąc:

 • zapewnić jednorazowy wpływ na konto o wartości min. 1000 zł (inaczej konto kosztuje 8 zł)
 • wykonać 1 płatność kartą lub BLIK (inaczej karta kosztuje 7 zł)

Płatność kartą wykonasz wszędzie i za wszystko. Wystarczy, że za jedne zakupy (nawet najdrobniejsze) zapłacisz kartą i warunek masz z głowy.

Czy każdy może wziąć udział w tej promocji?

Nie jest AŻ tak łatwo, ale też nie ma nie wiadomo jakich wymagań. Aby otworzyć promocyjne konto wystarczy:

 • być pełnoletnim
 • nie mieć obecnie ŻADNEGO produktu w Banku Millennium
 • nigdy wcześniej nie brać udziału w promocji z premią za konto od Banku Millennium

Jeśli spełniasz te warunki to czytaj dalej… Jesteś o 3 kroki od odebrania bonusów.

KROK #1 – Załóż konto z kartą płatniczą

Konto należy założyć na specjalnej stronie (link poniżej) maksymalnie do 1 marca 2021 r. (włącznie). Pamiętaj, aby koniecznie otworzyć konto z kartą.

Po prostu po wejściu w powyższy link użyj przycisku [ZAŁÓŻ KONTO]

Następnie zobaczysz 3 opcje podpisania umowy o konto:

 • Kurierem – wypełniasz przez internet wniosek o konto, a później kurier potwierdza prawidłowość danych z dowodu i przywozi wszystkie dokumenty pod wybrany przez Ciebie adres (do domu lub pracy)
 • W oddziale – wypełniasz przez internet wniosek o konto, a później idziesz do placówki bankowej potwierdzić tożsamość i złożyć podpis na dokumentach.
 • Online – wypełniasz przez internet wniosek o konto i przesyłasz swoje selfie do potwierdzenia tożsamości. Konto będzie aktywne szybciej, ale do 30.06.2021r. musisz podejść do placówki złożyć wzór podpisu i pokazać dowód osobisty (inaczej nie otrzymasz premii 200 zł).

Po wybraniu formy podpisania umowy wypełniasz dalej formularz podając swoje dane jak w każdym banku. Pola formularza są wyraźnie opisane, wiec na pewno dasz sobie radę. A w razie czego możesz zawsze napisać do nas na e-mail pytania@banklovers.pl lub poprzez wiadomość na fanpage.

Jeśli masz mniej niż 26 lat, bank może zaproponować Ci konto 360° Student – spokojnie je bierz, ono również uczestniczy w promocji.

Pamiętaj, aby w sekcji „Oświadczenia” zaznaczyć zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne i telefon (wymaga tego regulamin promocji).

KROK #2 – Aktywuj aplikację mobilną banku na swoim telefonie

Drugi krok na drodze do premii polega na tym, aby do 30 czerwca 2021r. na telefonie zainstalować aplikację mobilną Banku Millennium i aktywować ją logując się na swoje nowe konto.

Najlepiej zrobić to od razu po otwarciu konta i mieć ten krok z głowy. Łatwo poszło prawda? 🙂 Teraz jeszcze kilka aktywności na koncie i na Twoje konto wpłynie 200 zł.

KROK #3 – Aktywnie korzystaj z konta i karty

Aktywności, o których mowa poniżej trzeba wykonywać przez 4 kolejne miesiące (w każdym z miesięcy) czyli w marcu, kwietniu, maju i czerwcu.

A co trzeba zrobić?

 • Wykonać 1 płatność kartą lub BLIK (może być na dowolną kwotę)

Jakie płatności kartą spełniają warunki promocji?

w sklepie (na pin lub zbliżeniowo)
w internecie (podając numer karty i kod cvv)
płatność BLIK za zakupy
poprzez Google Pay lub Apple Pay
transakcje zwrócone
szczególne np. zakłady bukmacherskie
wypłata w bankomacie

 • Przelać na nowe konto łącznie 1000zł (nie musi leżeć na koncie, następnego dnia możesz te pieniądze przelać z powrotem na swoje główne konto)

Jaki rodzaj wpływu na konto spełnia warunki promocji?

z własnego konta w innym banku
przelew od przyjaciół lub rodziny
może być sumą mniejszych wpływów
musi być cała kwota jednym przelewem
wpłata we wpłatomacie
wpłata gotówki w oddziale

I już! Jeden przelew i jedna płatność kartą w miesiącu. Nie dość, że spełniasz warunek bezpłatności konta, to jeszcze zgarniasz za to 200 zł. Takie bankowanie, to ja rozumiem.

Ale zaraz! Była mowa o kolejnej stówce dla rodziców. O co w tym chodzi?

BONUS 1 (dla chętnych) – Dodatkowa stówka dla rodziców

O co dokładnie chodzi? To proste!Jeśli otrzymujesz świadczenie 500+, wystarczy, że do 30 czerwca 2021 roku za pośrednictwem bankowości internetowej Millenet złożysz wniosek o świadczenie w programie „Rodzina 500+” na okres od 1 czerwca 2021 do 31 maja 2022 r., a do przelewu świadczeń wskażesz we wniosku numer nowo otwartego konta. 

Oczywiście nie musisz tych pieniędzy trzymać na koncie w Millennium, możesz je sobie przelać na inne konto. Ważne, żeby świadczenie wpływało na nowe konto, a bank wypłaci Ci 100 zł ekstra.

BONUS 2 (dla chętnych) – 50 zł extra na goodie.pl

Co powinieneś zrobić, aby otrzymać dodatkowy extra bonus 50 zł na karcie goodie.pl? Już pokazuję:

 • najpóźniej do 1 marca 2021 roku wejdź do swojej bankowości internetowej i załóż swojemu dziecku Konto 360° Junior.
 • złóż wniosek o 500+ w bankowości internetowej do 31 marca 2021 roku.
 • jeśli Twoje dziecko ma więcej niż 13 lat, do 31 marca 2021 roku wykonaj 1 płatność kartą lub BLIK na dowolną kwotę.

Małe ułatwienie

Dla ułatwienia przygotowałem dla Ciebie również skrócony opis wszystkich kroków do wykonania w tej promocji w formie pliku PDF, który jest uwielbiany przez naszych czytelników:

To wszystko! Pozostaje Ci czekać na premię…

…którą bank wypłaci Ci przelewem do 30 lipca 2021 roku. Za spełnienie warunków otrzymasz 200 zł, a jeśli zdecydowałeś się na bonus – wówczas na Twoje konto wpłynie okrągłe 300 zł.

Dokumenty dotyczące promocji: