Promocję dotyczącą Banku Pocztowego opisuję pierwszy raz, a siedzę już w nich dobrych kilka lat. To nie lada gratka dla tych, którzy już wzięli udział we wszystkich dostępnych promocjach na rynku i teraz mają okres oczekiwania, aż minie karencja.

Łatwość warunków sprawia jednak, że to równie świetna okazja dla osób, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z promocjami, ponieważ jedyne, co trzeba zrobić, to zarejestrować kartę Banku Pocztowego w programie Bezcenne Chwile i wykonać obrót kartą na 50zł.

20 000 punktów jest równoznaczne z voucherami o wartości aż 250 złotych, dlatego gra jest warta świeczki.

Jeśli nie masz konta w tym banku, warto się zastanowić, czy nie otworzyć go w celu zgarnięcia tego bonusu. Po odebraniu nagrody będziesz mógł spokojnie zamknąć konto. A nuż Ci się spodoba i zostawisz sobie je na dłużej? Możesz to zrobić przechodząc na stronę banku:

Promocja trwa do 15 września, jednak organizator przewidział jedynie 875 takich nagród. Z doświadczenia wiem, że to dość mała ilość i jest duże prawdopodobieństwo, że skończą się przed czasem. Co prawda bank ma poinformować na swojej stronie w sekcji „aktualności” o wcześniejszym zakończeniu promocji, ale nie widzę powodu, by zbędnie zwlekać z udziałem w promocji. Taka okazja naprawdę nie trafia się często.

Co zrobić, aby otrzymać vouchery o wartości 250zł?

Przede wszystkim musisz mieć konto wraz z kartą Mastercard z Programem Bezcenne Chwile w Banku Pocztowym. To może być karta z logo Poczty Polskiej, karta wirtualna, karta biometryczna, karta kredytowa Mastercard. Nie może to być jednak Karta sygnowana logiem Caritas Polska – to karta z zupełnie innym programem lojalnościowym.

A teraz wystarczy, że:

  • najpóźniej do 15 września zarejestrujesz kartę Banku Pocztowego w Programie Bezcenne Chwile
  • w ciągu 30 dni od daty rejestracji wykonasz zakupy tą kartą na łączną kwotę 50zł – część transakcji nie będzie brana pod uwagę przy rozliczaniu jak np. doładowanie wirtualnych portfeli, opłaty za gry losowe czy zakłady bukmacherskie, apteki, alkohol. Dlatego sugerujemy, aby były to zakupy w zwykłym spożywczaku.

Punkty otrzymasz najpóźniej do 30 dni licząc od dnia, w którym spełniłeś powyższe warunki. Gdy zostaną Ci już przyznane ich ważność wynosi 6 miesięcy – tyle masz czasu aby punkty zmienić na nagrody, np. 5 voucherów po 50 zł do stacji CircleK.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o samym programie Bezcenne Chwile, to zapraszam Cię od poczytania naszego artykułu:

Dokumenty dotyczące promocji: