Jeśli posiadasz dziecko to możesz skorzystać z obecnej edycji promocji od banku Pekao polegającej na założeniu konta dziecku i spełnieniu naprawdę banalnych aktywności. Za każde dziecko możesz otrzymać 150zł.

A jeśli jeszcze nie posiadasz konta w tym banku, to możesz zgarnąć jeszcze dodatkowe 200zł dla siebie za wykonanie dosłownie 15 płatności kartą. Wszystkie szczegóły tej promocji znajdziesz tutaj:

Kto i kiedy może skorzystać z tej okazji?

Ta promocja przeznaczona jest dla rodziców i opiekunów dzieci do 17 roku życia.

Nie załapiesz się na ten bonus, jeśli dziecko brało udział w poprzednich edycjach promocji „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”, „Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS” lub „Ekstra 50 zł dla nastolatka”. 

Jeśli Twoje dziecko nie posiadało konta osobistego od 1 stycznia 2021 roku i ma mniej niż 18 lat, może skorzystać z tej promocji i odebrać 150 zł premii.

Co musisz zrobić, aby powiększyć swoją premię o kieszonkowe dla dziecka?

Po #1. Otwórz konto dla swojego dziecka (jeśli masz więcej dzieci to możesz otworzyć konto dla każdego dziecka).

Do 13 sierpnia 2024 roku zawrzyj umowę o Konto Przekorzystne dla młodych. Złóż oświadczenia o przystąpieniu do promocji i wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w promocji oraz odebrania nagrody.

Zawrzyj umowę o konto w najbardziej wygodny dla Ciebie sposób:

Jeśli Twoja pociecha jest w wieku 6-13 lat, dodatkowo musisz zawrzeć umowę o rachunek oszczędnościowy „Mój Skarb”, aplikację mobilną PeoPay KIDS i kartę Mastercard PeoPay KIDS.

Jeśli masz dziecko powyżej 13 lat, musisz wybrać Konto Przekorzystne dla młodych wraz z wydawaną do niego kartą Mastercard oraz założyć aplikację PeoPay.

Po #2. Spełnij warunki promocji:

Dziecko poniżej 6 lat:

  • na dzień 30.09.2024 r. saldo na Koncie Przekorzystnym dla młodych musi wynosić min. 200,01 zł

Dziecko w wieku powyżej 6 lat:

Najpóźniej do 30.09.2024 r. dziecko powinno:

  • zalogować się min 1 raz do aplikacji (PeoPay Kids w przypadku dzieci do 13 lat lub PeoPay w przypadku nastolatków mających co najmniej 13 lat) oraz
  • wykonać co najmniej 3 płatności kartą do konta na dowolną kwotę. (bank nie zaliczy wpłat, ani wypłaty gotówki). Najlepiej zapłacić za 3 drobiazgi w zwykłym sklepie.

Za spełnienie warunków każde dziecko otrzyma 150 zł przelewem na swoje konto założone w promocji najpóźniej do 31 października 2024.

Dokumenty dotyczące promocji: