Dzięki nowej promocji od Banku Pekao S.A. możesz zgarnąć na super prostych warunkach aż 200zł przelewem. Wystarczy jeden rodzaj aktywności (5 płatności kartą) przez 3 miesiące i bonus jest Twój. Nie trzeba robić nic więcej!

Przeczytałam uważnie regulamin i mogę Cię zapewnić, że nie ma tu żadnych haczyków, ani ukrytych opłat, a wszystkie szczegóły rozpisuję w poniższym artykule:

Kto i kiedy może skorzystać z tej okazji?

Promocja trwa do 30 września 2024r. do godziny 23:59, a o udziale decyduje data złożenia wniosku o otwarcie konta na tej specjalnej stronie.

W promocji mogą wziąć udział pełnoletnie osoby, które są nowymi klientami banku lub po 1 stycznia 2022r. nie posiadały konta ani lokaty w Pekao S.A oraz w trakcie trwania promocji nie posiadają żadnego produktu kredytowego w banku.

Oznacza to, że jeśli miałeś konto w tym banku, ale zamknąłeś je przed 1 stycznia 2022r. to też możesz zgarnąć 200zł w tej łatwej promocji.

Wszystko jest tutaj tak banalnie proste:

KROK #1: Załóż przez internet konto z kartą

Wejdź na tę stronę promocyjną by założyć konto „Przekorzystne” wraz z kartą płatniczą.

Po prostu na podlinkowanej stronie zaakceptuj regulamin i kliknij w czerwony przycisk. Następnie podaj swoje dane w formularzu rejestracyjnym i wybierz sposób założenia konta na selfie.

KROK #2: Zweryfikuj swoją tożsamość

Jeśli wybrałeś opcję z selfie, to zainstaluj aplikację mobilną banku Pekao S.A. (nazywa się PeoPay).

Bank mocno ułatwia instalację właściwej aplikacji, ponieważ, po rejestracji w promocji, możesz aparatem telefonu zeskanować kod QR lub kliknąć w przycisk i poprosić o przesłanie linku do bezpiecznej aplikacji przez SMS.

Zobaczysz ekran jak na obrazku poniżej:

Po otwarciu aplikacji PeoPay, użyj opcji „kontynuuj wniosek” i zaloguj się podanymi wcześniej danymi. W ten sposób będziesz mieć pewność, że nadal zakładasz konto w promocji.

Nie są wymagane żadne zgody marketingowe, a samo zakładanie konta dokończysz robiąc w aplikacji zdjęcie dowodu osobistego i wysyłając selfie na potwierdzenie tożsamości.

Pierwszy raz zakładasz konto metodą „na selfie”? Rozwiń po podpowiedzi:

ROZWIŃ

Podpowiedź: Konto metodą „na selfie” najlepiej zakładać przy świetle dziennym. Możesz stanąć przy oknie, aby twarz była lepiej oświetlona.

Jeśli zakładasz konto po zmroku, polecam zapalić mocne światło, które nie będzie rzucało cienia na twarz czy dowód osobisty. Często, dobrze sprawdza się w tym celu światło w łazience.

Pamiętaj, aby podczas robienia zdjęcia, nie było innych ludzi i luster za Twoimi plecami – w przeciwnym wypadku weryfikacja zostanie automatycznie odrzucona.

Nie warto otwierać w promocji konta wspólnego, bo wtedy oboje będziecie musieli spełnić warunki promocji, żeby otrzymać jedną premię.

Za samo otwarcie konta otrzymasz pierwsze 50zł do 15 dnia drugiego miesiąca po otwarciu konta.

Przykład: Jeśli otworzyłeś konto w czerwcu, to bonus w wysokości 50zł otrzymasz do 15 sierpnia. Jeśli otworzysz konto w lipcu, to ten bonus otrzymasz do 15 września.

KROK #3: Wykonaj 15 płatności kartą podzielone na 3 miesiące

Zaczynając od miesiąca następującego po otwarciu konta, wykonaj min. 15 płatności kartą lub aplikacją mobilną PeoPay podzielone na 3 kolejne miesiące (w każdym miesiącu min. 5 płatności).

Płatności mogą być na dowolną kwotę – możesz nawet płacić za bułkę w piekarni. Ważne tylko, aby były to płatności kartą lub aplikacją, ale nie BLIKiem. Dobrze jest zrobić zwykłe zakupy, bo regulamin wyklucza niektóre rodzaje płatności.

Otrzymasz bonus 150zł najpóźniej do 15. dnia piątego miesiąca po otwarciu konta.

Przykład: Jeśli założysz konto w czerwcu to wykonaj min. 5 płatności w lipcu, min. 5 płatności w sierpniu oraz min. 5 płatności we wrześniu. Nagrodę otrzymasz najpóźniej do 15 listopada.

Ile kosztuje konto w Pekao S.A.?

Pod względem opłat konto w Pekao S.A. prezentuje się na tle konkurencji równie dobrze jak sama promocja. Dla osób poniżej 26 lat konto i karta są bezwarunkowo bezpłatne.

Natomiast osoby od 26 lat w górę muszą w danym miesiącu wykonać 1 płatność kartą i zapewnić na konto wpływ w wysokości min. 500zł (może być z Twojego konta w innym banku), aby konto i karta były bezpłatne.

Korzystając z tego konta warto również pamiętać, aby ustawić potwierdzenia przelewów w aplikacji mobilnej (a nie potwierdzenia SMS, które są płatne) oraz korzystać tylko z bankomatów Pekao S.A.

Ułatw sobie życie, pobierz ściągę z promocji:

Poniżej znajdziesz link do pliku PDF z listą kroków do odhaczenia w tej promocji. Dzięki takiej ściągawce, nie zapomnisz o nawet najmniejszym szczególe i ułatwisz sobie zdobycie bonusu. Ściąga najlepiej służy wydrukowana i trzymana pod ręką w widocznym miejscu.

Dokumenty dotyczące promocji: